Abus Kilit Nasıldır?

Kuruluş Hikayesi

Abus firmasının doğuşu August Bremicker ve oğlunun 1924 yılında Almanya’nın küçük bir kasabası olan Volmarstein’deki evlerinin bodrumunda asma kilit üretmeye başlamalarına dayanıyor. “Güvenlik kalite ister” sloganıyla çıktıkları bu yolda 85 seneyi deviren Abus her ne kadar serüvenine bodrumda başlamış olsa da günümüzde Avrupa’nın en büyük kilit ve mekanik sistemleri üreticisi konumuna yükseldi.
Ürettiği kilitlerinde “Made in Germany” ibaresini gururla taşıyan Abus, Almanya’da yer alan iki büyük fabrikasıyla üretim yapıyor. Alman mühendisliği ve disiplini güvenlik sistemlerine uyarlamanın yanı sıra Rehe’de yer alan Araştırma-Geliştirme merkezlerinde geliştirdiği teknolojilerle güvenlik standartlarını belirleyen üretici firmalar arasında yer alıyor. Abus yeni teknolojiler geliştirmeden evvel eşsiz güvenlik çözümleri sunabilmek adına kendi üretim araçlarını kendi tasarlayan ve üreten firma olma özelliğini hala koruyor. Almanya ve Avrupa’nın en çok tercih edilen firması Abus; Alman motosikletçilerin %70’inin motosikletlerini koruyor. Abus motosiklet kilit sistemleri son teknoloji ile donatılmış olmaları nedeniyle hırsızlara göz açtırmıyor.

Abus Kilit Sistemleri

Akıllı güvenlik sistemleri geliştiren marka mekanik ya da elektronik Abus kilit sistemleriyle scooter, chopper ve spor motosikletler başta olmak üzere tüm motosiklet modelleri için özel güvenlik çözümleri sunuyor. Alman teknolojisi ve yüksek kalite materyalleri bir araya getiren Abus motosiklet sürücülerinin en yakın dostu, hırsızlarınsa korkulu rüyası oluyor.
Abus fren disk kilitleri; park yeri nedeniyle oldukça savunmasız olan motosiklet ve scooterınızın izinsiz olarak kullanılması ve hırsızlığa karşı korumanız adına oldukça etkili bir çözüm sunuyor. Kompakt tasarıma sahip fren disl kilit modelleri hafif olmaları sebebiyle oldukça rahat bir şekilde taşınıyor. Motosikletinizi güvenli olmayan bir yere park ettiyseniz fren disk kilitini zincirle birlikte kullanarak güvenliğini arttırabilirsiniz. İkisi bir arada çözüm olarak görebileceğiniz bu birliktelik güvelik açısından gerçek manada avantajlı konuma geçmenizi sağlıyor. Abus kilit çözümleri arasında yer alan özel güvenlik ekipmanları sayesinde kaskınızı, motosiklet aksesuarlarınızı ve değerli eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Abus Steel-o-flex zincir kilitleri oldukça esnek yapıdaki çelik kablo sayesinde iki katına kadar daha fazla güvenliğer ulaşmanızı sağlıyor. Motosiklet güvenliği dendiği zaman ilk akla gelen klasik Abus U kilitler; uzun yıllardır var olmaları sebebiyle kusursuz teknoloji ve tasarımla arzu ettiğiniz korumayı sizlere sunuyor. Motosikletinizin güvenliği için tercih edeceğiniz kilit her ne olursa olsun Abus kilit tutucuları sayesinde kilidinizi pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.
Güvenlik ekipmanları arasında çığır açan teknolojiyi sunan alarmlı disk kilidi serisi Detecto ile eldiveninizi çıkarmadan “tak ve git” özelliğinin keyfini sürebilirsiniz. Abus kilit modelleri arasında yer alan Detecto 8000’le 3 boyutlu hareket sensörü sayesinde motosikletinizin taşınarak çalınmasını da önleyebilirsiniz.

Abus Kilit Fiyatları

Abus kilit Türkiye; üstün güvenlik teknolojisini Almanya’nın bile altında fiyatlarla Türk motosiklet severlerle buluşturuyor. 2 yıla kadar garantili olan Abus ürünleri oldukça kıymetli olan motosiklet ve motosiklet aksesuarlarınızı korurken son derece ekonomik çözümler sunuyor. Yağmura ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklı olan Abus kilitlerini oldukça uzun yıllar güven içerisinde kullanabilirsiniz. Üretilen kilidin en ağır şartlarda bile sorunsuz kullanılabilmesi için özel testlerle sağlamlığı ve kalitesini ispatlayan Abus, kilitlerde en önemli parça olarak göründen silindir kısmına oldukça önem veriyor. Özel açma araçları ve fiziksel yöntemlerle testlerden geçiriliyor ve bu sayede en zorlu hırsızları bile kolayca pes ettiriyor.
Motosikletaksesuarları.com üzerinden yüksek kalitedeki Abus kilitlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. %100 orijinal ürün satan motosikletaksesuarları.com iade ve değişim garantisiyle sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Siz de Abus kilit ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz motosiklet aksesuarlarını sepetinize ekleyebilir ve 200 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajının keyfini sürebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.