Abus Motosiklet Kilitleri

1924 yılında Agust Brenicker tarafından motosiklet kilidi imal etmek amacı ile kurulan  Güvenlik Kilitleri fikri ile geliştirilmiştir. Bugün Avrupa da motosiklet kilit ve mekanik güvenlik sistemleri sektöründe en önde gelen üretici ve en büyük aile şirketi demek güvenlik demektir. En ileri teknolojik imkanları kullanan , Almanya da iki ayrı yerdeki fabrikalarında üretim yapmaktadır. Yönetim merkezi Rur havzasındaki Wetter kasabasındadır. Dünyada, mekanik güvenlik önlemleri dalında en güvenilir üretici olan  bütün dünyayı kapsayan satış ağıyla konusunda dünya liderleri arasındadır. Ev güvenlik sistemlerinde hedef ister motosiklet zincir kilidi, ister alarmlı disk kilit olsun motorunuz güvendedir.

Bunun için  emniyet bakımından zayıf olan yerlerin güvenliğini artırmak için alınacak önlemleri üretir ve yerinde tatbik eder. Barel kilitleri konusunda dünya lideri olup, motosiklet güvenliği bakımından en çok tercih edilen markadır.

Ürün yelpazesinde, çelik kablo kilitlerden, alarmlı disk kilitlerine, zincir kilitlere, kask kilitlerine kadar çok çeşitli ve başarıyla uygulanabilen optimal çözümler bulunmaktadır.Pencere güvenlik sistemlerinde de dünyada kendini kanıtlamış ve en çok tercih edilen markadır. Geniş ürün çeşidiyle sorunlara anında ve kalıcı çözümler getirir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.