Sıralama seçin
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Açık Motosiklet Kaskı ve Açık Kask Modelleri

Açık motosiklet kaskı; güneş vizörlü ve uzun camlı modellerde satışa sunulur. Bu kasklar yarım kask olarak da bilinir.  Daha çok scooter ve chopper kullanan sürücüler açık kask modellerini tercih eder. Bu kasklar şık tasarıma sahip ve rahat kullanım vadeden ürünlerdir. Ancak tam güvenlik sağlamayan modellerdir. Ancak birçok sürücü motor sürerken açık kask tercih etmektedir.

Açık kask daha çok kısa yollar için işlevsel bir seçim olabilir. Çünkü kısa süreli motor sürüşlerinde rahat ve pratik bir kullanım sunarlar. Çene bölgesinin rahat olmasını isteyen ve konforundan vazgeçemeyen sürücüler yarım kask modellerini tercih edebilir. Sitemizden farklı tasarım özelliklerine sahip açık motosiklet kasklarını tercih edebilirsiniz.

Yazlık Açık Kask Modelleri

Açık kasklar kafayı kulak hizasına kadar korur. Bu ürünlerde yüz ve çene bölümleri açıktır. Bu sebepler koruma anlamında zayıf kalan ürünlerdir.  Birçok sürücü özellikle yaz aylarında kask kullanmanın zorlu olduğunu düşündüğü için yazlık açık kask modelleri tercih eder.   Açık kasklar hafiftir. Ayrıca havalandırma kanalları, kaliteli iç astarlar ve güneş vizörleri ile yaz aylarında kullanıma uygundur.

Sitemizden yüzünüzü tam kapatacak ön cam vizör ya da camı yerine sadece güneş vizörü olan modelleri tercih edebilirsiniz. Sıcak havalarda konforlu sürüş deneyimi için kısa sürüş deneyimlerinizde yarım kaskları tercih edebilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip açık kask modelini sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

Açık Kask Fiyatları

Açık kask fiyatları; kullanım özellikleri, tasarımı, malzemesi ve markası gibi bazı unsurlara göre değişir. Açık kasklar arasından bir seçim yapmak istiyorsanız sitemizde en uygun fiyatlı, her bütçeye hitap eden kaliteli açık kask seçenekleri vardır. Kaskınız üzerinden tarzınızı yansıtmak ve şıklığınızı motor üstünde de tamamlamak için zevkinize uygun bir açık kask modelini hemen satın alabilirsiniz.

Daha çok şehir içinde ve motor kuryelerde tercih edilen açık kasklar çene bölgesinin rahat olması sebebiyle sürücülerin rahat hareket etmesini sağlar. Ancak macera tutkunu sürücüler ve uzun yollarda kullanacaklar için açık kask modelleri doğru tercih olmayabilir. Konforlu bir açık motosiklet kaskı için mağazamızı inceleyerek tarzınıza uygun bir ürün hemen bulabilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.