AGV K3 SV Motosiklet Kaskları
AGV K3 SV yenilikçi ve estetik bir görünüme sahiptir. K3 SV modellerinde dış kabuk yeniden tasarlanarak bugünkü halini almıştır.

Bir çoğunun malzemesi termoplastik ve reçine dış kabuktan oluşmaktadır. Ağırlıkları ise 1500gr'ın altındadır. Çoklu kabuk yapısı ile çarpmalara karşı direnç göstererek kazalarda veya ufak çarpmalarda sizin yara almadan kurtulmanızı sağlar.

Güvenlik sertifikası ECE REG 22.05 olan bu kasklar ile Sharp testlerinden başarıyla geçmişlerdir. Camı çizilmez ya da çoğunlukla UV filtresi vardır. Güneş vizörü olan modellerinde ise aşırı ışıktan korunmanızı ve yansımayı azaltarak tam bir görüş sağlarlar. Gelişmiş hava kanalları ile sıcak veya soğuk havalarda sizin rahat hissetmenizi sağlarlar. Çene bağlantı sistemi mikrometriktir yani özel toka sistemi vardır.

Çıkarılabilir astar sayesinde yıkayabilir, temizleyebilir ve yeniden yerine yerleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için AGV K3 SV Kask inceleme videosunu inceleyebilirsiniz.Giriş seviyesinde motorcudan, ileri seviyedeki motorculara kadar farklı klasmanlardaki motorcular için tasarlanmıştır. Rüzgar tüneli testlerinde büyük başarılar almış, havalandırma sistemi ve açılıp kapanan güneş vizörleri ile tüm koşullarda uyumlu olduğunu göstermiştir.

Konforlu görüşün yanısıra aşırı rüzgarlı havalarda kanallardan gelen havayı kestiğinizde uğultu yapmayarak dışarıdaki sesleri yeterince izole eder. Soğuk veya sıcak havalarda kask vizörü hafif buğu yapmaktadır ama hava kanalları sayesinde bu engellenmektedir.

Desen ve tasarım konusunda tasarımcılarına teşekkür etmek gerekir. AGV K3 SV motosiklet kasklarında ani darbelere karşı şok emilimi için özel iç astar ( anti-bakteriyel Dri-Lex ® iç astar ), dinamik havalandırma sistemi, ekstra hızlı sökülebilen vizör, gürültü önleyici PVS, optimize edilmiş aerodinamik spoyler, nemli havalarda çıkarılabilir çene perde ve nefes korumaya sahiptir.

AGV için hazırlanmış amatör bir video'da iki özel kask tanıtımı yapılmış

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.