Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Alarmlı Disk Kilidi

Alarmlı disk kilidi; motosikletinizin çalınmaması adına size uyarı verecek bir koruma sistemidir. Motosikletinizin çalınacağından korkuyorsanız sizler de motosikletiniz için alarmlı disk kilitleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler motosikletlerin korunması için son derece kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Kırılma, deformasyon ve darbelere karşı dirençli bir üründür. Kolay uygulanması sayesinde bu ürünler sesli uyarı sistemiyle size bir çalınma halinde gerekli uyarıları verir.

Alarmlı disk kilitleri birçok marka tarafından üretilerek satışa sunulur. Bu ürün bir elektrik bağlantısına gerek kalmadan kurulabilmektedir. Motorunuzun disk frenine takarak bu alarmlı sistemi kullanabilir ve güvenli bir şekilde motorunuzu istediğiniz yere park edebilirsiniz. Başkası tarafından motorunuzun kilidi zorlandığında hemen alarm ötecek ve size uyarı verecektir. Bu cihazın sesi güçlü alarm sesiyle çevredeki herkes tarafından duyulabilir.

Alarmlı Disk Kilidi Modelleri

Alarmlı disk kilidi modelleri 100 ile 120 desibel arasında bir alarm seviyesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde her yerden duyulabilecek bir sese sahiptir. Ayrıca gövdeleri de çok sağlam bir kasa yapısında tasarlanmıştır. Paslanmaz özelliği sayesinde korozyon ve paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.

Alarmlı disk kilidi iki noktalı savunma sistemine ek olarak monoblock kasa yapısına sahiptir. Bu ürün saniyeler içinde kilitlenebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Dış mekanlarda hava koşullarından etkilenmeden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bazı modellerde tercihe bağlı hem alarmlı hem de alarmsız modda kullanılabilir.

Alarmlı Disk Kilidi Nasıl Çalışır?

Alarmlı disk kilidi son derece basit bir çalışma prensibine sahiptir. Bu ürün içinde yer alan pilden aldığı güç sayesinde çalışır. Motorunuzun çalınması sürecinde bir müdahale olduğunda darbe almaya devam ettiği süre boyunca alarm çalacaktır. Darbe sona erdiği zaman alarm susacaktır.

Motosikletinize taktığınız alarmlı disk kilidi devreye girdiğinde motosikletiniz yerinden kıpırdarsa ya da yönü değişirse hemen ötmeye başlar. Sistem araç yerinen oynatıldığı an sinyal verir ve sürücüye gerekli uyarıyı verir. Motosikletinizi dış olaylardan korumak istiyorsanız en uygun fiyatlı alarmlı disk kilitleri arasından bir seçim yaparak kullanabilirsiniz. Daha büyük önlemler için farklı kilit sistemlerini de aynı anda uygulayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.