Alpinestar Motosiklet Eldivenleri

Alpinestar Eldiven

Alpinestars Hakkında

1963 yılında bir deri zanatkarı olan Sante Mazzarola tarafından kurulan Alpinestars; ismini Kuzey İtalya’da yetişen Alpine star çiçeklerinden alıyor. Kuruluşunun o dönemler yeni bir spor olarak bilinen motokros yarışlarının Avrupa’da popüler olduğu döneme gelmesi, Sante Mazzarola’nin bu spordaki eksiklikleri iyi analiz etmesiyle birlikte bir fırsata dönüştü. Mazarrola’nın edindiği deri konusunda edindiği tecrübe ve güçlü teknik sezileriyle ürettiği Alpinestar motosiklet botu; birçok motokros sporcusunun eksikliğini duyduğu ekipmanların başında geliyordu. Alpinestar’ın motokros efsanesi Roger Decoster’e sponsor olmasıyla birlikte marka adını motor severlere duyurmayı başardı. Rafine İtalyan estetiğini tasarımları ile buluşturan Alpinestar; motosiklet sporlarının farklı dallara ayrılması ile birlikte profesyonel yarış ekipmanları üretmeye başladı. Günümüzde motorcuların ihtiyaç duyduğu yüksek performanslı aksesuarları ve spor ayakkabı üreticisi olarak tanınıyor.

Alpinestar Eldiven Modelleri

Alpinestar eldiven modelleri arasından yazlık/baharlık, kışlık ve dört mevsim kullanıma uygun modeller bulabilirsiniz. Pistlerden edinilen deneyimle tasarlanan Alpinestar eldivenleri; bir motosiklet kullanıcısının motorcu eldiveni söz konusu olduğunda ihtiyaç duyabileceği her şey hesap edilerek üretilir. Küçük detaylarla kullanıcılarına yüksek konfor sunan Alpinestar; farklı ihtiyaçlara hitap etmesi adına ürettiği eldiven modellerinde oldukça farklı özellikteki maddeleri bir arada kullanır.Alpine deri eldiven modelleri başta olmak üzere özelleşmiş tekstil, karbon, Gora-Tex, neopren ve termal kumaştan üretilen modelleri bulabilirsiniz.

Baharlık ve yazlık Alpinestar eldivenler; kusursuz havalandırma etkisi oluşturacak, ellerdeki terlemenin önüne geçecek ve sıcak havanın yarattığı olumsuz koşulları kullanıcılarına yansıtmamak adına tasarlanır. Tümüyle eli kaplayan modelleri bulabileceğiniz gibi parmak uçları açık eldiven modelleri de bulabilirsiniz. Su geçirmez özellikle desteklenmiş kışlık Alpinestar eldivenleri ile en sert koşullarda bile ellerinizi sıcak tutabilir ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Alpinestar eldiven modellerinin hepsi kaza anında elinizi sürtünmelere ve darbelere karşı maksimum koruma sunacak şekilde yapılandırıldı. Birçok motosiklet sporcusunun ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Alpinestar’ın motor severlere sunduğu tüm ürünleri zorlu pist koşullarına dayanacak şekilde test edilmiştir. Profesyonel sporcular gibi ellerinizi korumak için bir çift alpinestar eldiven edinebilir, güvenliğinizi ve konforunuzu en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Alpinestar Eldiven Fiyatları

Pistler için ilk üretim yapan firmalar arasında yer alan Alpinestar eldivenler başta olmak üzere bot, mont, tulum ve ürettiği tüm diğer ekipmanlarda en yüksek kalite standartlarını baz alır. Her ne kadar yüksek fiyatlı motosiklet aksesuar üreticileri arasında yer alsa da bütçenize uygun bir çift Alpinestar eldiven kolaylıkla bulabilirsiniz. En küçük ayrıntı kullanılarak üretilmiş Alpinestar eldiven modelleri; oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sebeple hem herhangi bir kaza durumunda ellerinizi tümüyle korur hem de geç eskidiği için uzun süreli kullanım avantajı sunar. Uzun vadede kazançlı çıkmak için kaliteli motosiklet aksesuarlarına yatırım yapan motor severlerin vazgeçemediği markalar arasında yer alan Alpinestar eldivenlerini satın alarak sürüş konforunuzu arttırabilir, hava koşullarının yarattığı olumsuz etkilerle savaşabilir ve kaza durumunda ellerinizi en yüksek seviyede koruma sunan özel teknolojilere emanet edebilirsiniz.

Alpinestar eldivenleri başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz motorsiklet giyim aksesuarlarını motosikletaksesuarları.com üzerinden şipariş ederek üye olmadan alışveriş imkanı ve aynı gün kargoya teslim hizmetinden yararlanabilirsiniz. %100 orijinal ürünler satan motosikletaksesuarları.com'un 200 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanmak ve kredi kartı ödemelerinde özel taksitlendirme fırsatları ile kolayca satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.