Alpinestars Motosiklet Aksesuarlarını Tercih Etmek İçin 8 Neden
Alpinestars marka motosiklet ürünleri ile hem ayak sağlığınız hem de güvenliğiniz ön planda tutuluyor. % 100 su geçirmez GORE-TEX membran ile tam deri ve süet birleştiren tamamen CE sertifikalı ön korumalar bulundururken  lateral ayak koruma sistemi sayesinde üst çizme ve alt ayak alanı arasında esnek bir bağlantı oluşturur.

Peki tüm dünyanın tercih etmekte ısrar ettiği bu Alpinestars tercihinde bulunmak için geçerli 8 önemli nedeni sıralarsak;

1) Bazı önemli modellerinde takviyeli polimer heykelciliğe konturlu medikal yan yapısı, gelişmiş TPU koruma tabakası iç topuk sayacını bulundurması.

2) Hız için tasarlanan bazı modellerinde yüksek teknoloji mikrofiber üst yapı hafif ve son derece dayanıklı ürünlere sahip olması.

3) Büyük ön ve arka asimetrik akordeon bölgeleri üstün konfor ve güvenliği için esneklik en üst düzeye çıkarmak için optimize edilmiştir.

4) S - MX Plus, Boot CE sertifikası ile sağlık ve güvenliğinize verdiği önemi ortaya koyuyor. 

5) Alpinestars benzersiz Multi Link Kontrol Sistemi hiper - burulma, hiper - uzatma ve hiper - fleksiyon sınırlayıcı hem de ayak bileği ve aşil ek darbe koruması sağlayan, ayak bileği için gelişmiş destek sağlar.

6) Geniş, havalandırmalı, topuk ayak bileği kadar uzanır ve yastıklı eklemek ve kendi kendine kalıp köpük ayak bileği koruyucuları emici bir şok ile birleştirilmiştir.

7) Yumuşak mikro fiber tozluk, aşırı su ve toz girişini engellemeye yardımcı olur.

8) 3D Açık hücreli köpük ile poli kumaş kaplı topuk bölgesinde anti-kayan süet takviyesi içerir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.