Anti Far Gece Görüş Gözlüğü

 Anti Far Gece Görüş Gözlüğü


Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) araç sürücüleri, bilgisayar başında fazla zaman harcayanlar ve ışığa duyarlı olanlar için inanılmaz bir ürün!

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) gece araç kullanan sürücüler, far ve ışıktan rahatsız olanlar, görüş bozukluğu yaratan durumlar için geliştirilmiş bir ürün. Göz kısmını saran dizaynı, yan kısımlardan gelen ışıkları engeller. Esnek yapısı başınızda baskı yaratmaz, rahatsız etmez. Parlama ve yansıma önleyici özelliğe sahiptir. Numaralı gözlük üstünde kullanılabilir.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) ayrıca avcılığa merak duyanlar için, gece net görüş ve hedef keskinleştirir. Gece araç farlarının veya gündüz güneş ışığının neden olduğu kamaşma, Sis, parlama, kar, yağmur, toz v b. etkenler araç kullanırken seçiciliği aza indiren etkenleri, görüşünüzde ki seçiciliği azaltan etkenleri anti-far gözlükle daha net ayırt edebilir, sürüşünüzü güven içinde devam ettirebilirsiniz. Aynı zaman da bilgisayar başında uzun süre zaman geçiren kişiler için yorgunluğu alan dinlendirici özelliğe sahiptir.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) Ürün Bilgileri :

Şık tasarım, her yüz tipine uygun dizayn

Koruyucu Kılıf

Dayanıklı, kırılmaz, esnek çerçeve.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) nerelerde kullanılır?

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) gece araç kullanımı esnasında karşınızdan gelen araçların farları’nın ve yol aydınlatma ışıklarının gözlerinizi almaması ve göz kamaşmasını önlemek için.

 

Eğer aracınızı sisli veya yağmurlu havalarda kullanmanız gerekiyorsa ihtiyacınız olan netlikte yol görüşünü sağlamak için

 

Karlı ve güneşli havalarda yol parlamalarını engellemek ve göz kamaşmalarını önlemek için

 

Televizyon izlerken yada Bilgisayar kullanırken ve bunun gibi nedenlerden dolayı oluşabilecek göz yorgunluklarını önlemek amacıyla

 

Avcılıkla ilgilenen kişilerin ihtiyaç duyacağı hedefi netleştirme için kullanılır.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) araç sürücüleri, bilgisayar başında fazla zaman harcayanlar ve ışığa duyarlı olanlar için inanılmaz bir ürün!

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) Nedir ?

 

Sarı renkte özel kaplamalı organik cam ile üretilen Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) ışık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indiren tüm dünya genelinde (gece veya güneşli havalarda sisli puslu yağışlı havalarda) araç kullanan avcılıkla kar sporları ile ilgilenen kişiler ve bilgisayar karşısında fazla zaman geçiren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ve zevkle kullanılan özel bir üründür.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) kaza riskini azaltıyor

 

Sarı renkli özel kaplamalı polarize lens ile üretilen Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) ışık parlamalarını azaltan Avrupa ve Amerikada genellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde sıklıkla kullanılan özel bir üründür. Dünyanın çeşitli üniversitelerinde yapılan araştırmalara göre özel kaplamalı sarı lensli Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) grinin tonları arasındaki farkı artırır.

 

Grinin tonlarını ortaya çıkardığınız zaman görüş alanı daha belirginleşir ve kontrast artar. Özellikle gece sürüşlerinde kullanılan bu gözlüklerle karşıdan gelen araçların kuvvetli farlarının sebep olduğu göz kamaşması önemli oranda azaltılabilir görüş seçiciliğinin artmasıyla daha güvenli ve rahat bir yolculuk sağlanır. Ayrıca araç kullanırken sisli ve yağmurlu havalarda da seçilmesi zor olan objeleri Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ile daha rahat görür ve ayırt edebiliriz. Polarize ve parlama karşıtı ( Anti Far Gece Görüş Gözlüğü – Sürücü Gözlüğü ) özelliği olan bu gözlükler bir çok durumda görünen alanın daha iyi algılanmasını sağlar. Bu da kaza riskini azaltır.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü )nü Gündüzde kullanabilirsiniz

 

Gündüz gerçekleşen parlamalar su sis kum kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasıyla oluşur. Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) camı yüzeye gelen parlamaları görüşü engellemeden emer. Işık yansımasını azaltır ve kontrast hassasiyetini artırır. Dışarıda aydınlıkta yapılan her türlü aktivite (araba kullanmak balık tutmak kayak denize açılmak yolculuk yapmak v.b.) Yansıyan ışığı süzer ve ışığın sudan yansımasını engeller.

 

Parlama ve UV ışığını yok etmenin en iyi yolu Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) kullanmaktır. Anti Far Gece Görüş Gözlüğü diğer güneş camlarına göre oldukça hafiftir. Yüksek kaliteli optik performansına sahiptir. ISO standartlarına uygundur. Dayanıklıdır rengi solmaz. Yansımanın en zararlı ve tehlikeli olduğu durum araç kullanımı sırasında gözlenmektedir. Sürücüler geleneksel yansıma kaynaklarına ilave olarak ön camdaki yansımanın sürücü görüşünü % 30′lara varan oranda düşürdüğünü tespit etmiştir. Özel sürücü gözlükleri bu problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca hassas gözleri olan yahut katarakt miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için gündüz kullanımına oldukça uygun bir seçimdir.

 

Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ( Sürücü Gözlüğü ) siparişiniz ile birlikte bir adet gözlük kabı ( kılıf) gönderilecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.