Bell Kask mı Shoei Kask mı?
50 yılı aşkın tecrübesi ile, Bell ve Shoei Kasklar kapsamlı araştırma ve geliştirme desteğiyle ile üretilen kaliteli ürünler bir dünya motosiklet sektörüne zenginlik sunuyor. Sürekli şirketin onu iki motosiklet sektöründe kendi gerçekleştirdik olarak satın almak için bir argüman tek başına markaların itibar dayalı yapılabilir ' dedim. Ancak, hangisi sizin için doğru? Belirli sürüş tarzı, zevkleri, ya da Bell ve ayrı bir kaş farklı özellikleri vardır başvurabilir Shoei ihtiyaçları.

Karşılaştırma için onu marka mevcut ürün bir diseksiyon ile başlayalım. Tam yüz kask için, oyun alanını seviyesidir. Bell 4 sunar ve Shoei aynı. Shoei Bell'in üzerine iki modüler seçenekleri ile önde çeker birinin. Bell, onların iki ¾ kask ve inanılmaz popüler olmak üzere 4 yarım kask seçenekleri ıle hız kavuşur Bell Rogue Kask Ancak. Shoei sadece 2013 için hulasa ve ağlayacak! yarım kask tek ¾ kask vardır. Off-road kuralları SX-1, 9 giriş, standart ve ve Moto MX-1 dünyasında Bell ile prim fiyat noktalarında. GE-W kategorisini kapsayacak rağmen Çift Spor, yaban Arısı, onlar da DS ağlayacak! cevap var olan Shoei yalnızca rekabet Bell.
Aynı yaş olsa da Shoei genelinde olduğu gibi çok daha modern geliyor, oysa Çan kesinlikle şirketin nispeten bir kızı iki "" aura taşır. eski moda Otomatik kask Bell'in tarihinin 'klasik' tarz agir muafiyet açıklar. Onların grafikleri, stiller ve kabuk şekillerin çoğu eski yüzünü uyandırmak. Sahip Kir sürme Onlar da daha Avrupalı moda spor bisiklet yarış kıyasla ABD'de uzun bir geçmişe, daha büyük bir varlığa sahip. "" Kapaklarının gerçek bir safkan güne.denenmiş ve doğru Güncel kalmak için iş sıklıkta hızını değiştirirken araştırma ve geliştirme Onların yıllar kendi tüketicilere
"" Sembolü savunulamaz olmuştur ve sokak ve spor sınıflandırmaları arasında ağır eğilir etti. Shoei uzun kesme kenarı. Ve Turne onların şapka ucu yapmak iken Onlar Kir Modüler, Shoei spor ciddiye aldığını anlatmak için uzun sürmüyor. Bell olarak arka plan nitelikli olarak sadece Onlar var ve bu onların modern teknoloji ve temiz yarış hatları kendini geliştirme bir ifade ve araştırma. Bell SX MX stilleri Shoei da, MotoGP yarışlarında büyük bir varlığı vardır meşale tutan İMKB ve.
FİKİR: Shoei vs Bell itibar kir veya Yarış kategorilerine doğru yalın olsa da, onu ikisi de alanda eşit nitelikli. Ona iki doğru da yatkınlık büyük ölçüde pazarlama odak bir sonucudur ve yetkinlik değil kadar bir göstergesidir yöne.
Benim adam Dişli Meraklılarının konuşmalar sonrasında, biz Bell ve Shoei uygun farklı onların değerlendirilen şekiller oldukça benzer olsa safra bunu sonucuna varmışlar birkaç ıle. İki Markalar onu genelde orta-oval kabuk şekilleri kullanın. Shoei-1100 RF, X-12, Bell Yıldız ve Revolver EVO Shoei İMKB tüm uzun oval eğilimleri var " The, Multitec, Bell Rogue, Tamam yuvarlak-oval ve Girdap eğilimleri var. Ancak, tam yuvarlak, oval veya uzun oval olması için bu şekillerin herhangi düşünün olmaz. Burada benzerlikler göz önüne alındığında, uygun karşılaştırmak oldukça basit olacağını düşünürdüm.
Etik bunun yerine, onun sert doğru pin noktası olsa da, nasıl Bell ve Shoei uyum içinde kesin bir fark vardır. Nedeni iki yönlüdür, ben inanıyorum. İlk, cheekpads onun, kalınlık ve şekil bakımından büyük ölçüde farklıdır bu ikisi arasında astarlar ve olarak. Shoei en cheekpads daha düzene iken ben, Bell'in cheekpads daha peluş ve böylece daha sıkı uydurma buluyorum ve ince. Olarak, benim kişisel görüşüm Bell ki ön ve başın arka daha belirgindir arasındaki genişlik ek 'yumurta-şekil' uyuyor olmasıdır. daha farkı Buna Sen bulabilirsiniz bu eğilimi kask da AGV. Tersine, Shoei oval arka çok simetrik cephesidir headshape ve Arai standardına çok daha yakın.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.