Bell Qualifier DLX Kask Hakkında Yorumlar
Bell tarafından yapılan alt sınırı 250 $ olan kask muhtemelen en iyi saklanan motosiklet sırlarından.

Ama Bell serisinde 100 $ 250 $ kask hakkında özel ekstra bir şey ve biz bir kez ya da başka hemen hemen hepsi gözden geçirdik.

Böyle kask içeren Bell Vortex (inceleme) , Bell Sprint (inceleme) ve Bell Arrow (inceleme) .

Hepsi değil (veya idi) mükemmel kalitesi ile inanılmaz değerler, ödünç pek çok özellik Bell Star (inceleme) ve keskin stil.

Bell, bu "paranın karşılığını" verir ve biz kesinlikle katılıyoruz.

Ama her nasılsa, biz 2014 yılında tanıtılan Bell Niteleyici ve zengin kuzeni, Bell DLX gözden kaçırdı.

En Cardo Sistemleri standında ziyaret ile başlayan bir dizi etkinlik, 2015 AIMExpo (rapor) her şey değişti ve biz son birkaç hafta boyunca DLX giyen oldum ... büyük kar fırtınası ABD vurmak kadar yani, Son zamanlarda doğu kıyılarında.

Ben kesinlikle bu söyleyebiliriz: Eleme DLX bir kez daha Bell herkesten daha kask iyi fiyatlı "değer" hale getirdiğini kanıtlıyor.

Örneğin, DLX Geçişler fotokromik Bell'in "NutraFog II" anti-sis kaplama ile tedavi edilen yüz maskesi, (UV ışık varlığında koyulaştırır) içerir.

Aynı zamanda mikro-tıklama yükseltilmesi ve sistem düşürücü fantastik Bell "ClickRelease" yüz kalkanı açıklaması vardır - bu iş en iyi biridir.

Mükemmel all-around havalandırma çene çene bar havayı akış bir değil iki havalandırma portu ile havalandırma içermektedir. Ve nasıl bir kaş hakkında delik? Nadiren bu fiyat aralığındaki bir kask bulunursa ve sadece daha 3x maliyet bir Arai üzerinde biri gibi.

Bell Kask beş yıllık garanti Faktörü ve bir kazanan olurdu.

Ama en iyisi Bonus özelliği hakkında nasıl: Eleme DLX yerleşik bir ya kabul port Cardo Q1 veya Q3 interkom (inceleme) , temel Cardo Qz (inceleme) veya SENA SMH10 (inceleme) ve yeni SENA 10S (inceleme) .

SMH10 biraz uzun diş ve 10S ve Cardo Q1 / Q3 çifti tarafından değiştirilmesi konusunda nispeten yeni ve Eleme DLX için mükemmel bir maç olduğunu.

İsteğe bağlı adaptör ya interkom yüklemek için, ancak, gereklidir.

Biz isteğe bağlı 40 mm Cardo hoparlör seti ile birlikte biraz daha yüksek spec Q3 kullanıyorum. yükseltilmiş hoparlörler (ayrıca aslında oldukça iyi) Q1 / Q3 ile gelen stok hoparlörleri üzerinden bir fark gelişme.

Hatta daha fazla hacim istiyorsanız, yeni bir kanca tıpkı Iasos'ta EAR3 amplifikatör (inceleme) gibi yüksek sesle işleyebilir olarak müzik için.

Biz bu potansiyelin tüm Bell Eleme DLX bugün satın alabileceği en iyi alt 250 $ kask yapar hissediyorum. Hadi bir bakalım.

Bell Eleme DLX Kask
Bell Eleme interkom hazır Cardo Qz, Q1 veya Q3 veya SENA SMH10 içindir.

Eleme DLX Denklemi
ucuz kaliteli kask hakkında en motosiklet sormak ve onlar muhtemelen "YYK" diyecekler. kask Koreli şirketin ekmek ve tereyağı hattı öncü özellikleri veya en şık tasarımlara sahip olmayabilir, ancak genellikle para için kask bir sürü almak.

O "karşılığını bang" gelince Ancak, Bell bu kapalı sahiptir. Örnekler? Hakkında nasıl Bell Vortex incelediğimiz sanatçısını hala 2010 yılında geri döndü. Bu 179,99 $ liste fiyatı için geri sonra kaskın bir sürü ve tahmin et ne oldu? Fiyat değişmedi.

Aslında, daha az 6 yıl öncesine göre 0,05 $ için listeler.

Ben Bell soy Vortex sonra ilerledi tam olarak nasıl emin değilim, ama Eleme DLX kesinlikle aynı aile ağacı bulunmaktadır.

Adından da anlaşılacağı gibi, DLX mükemmel Bell "ClickRelease" yüz kalkanı sistemi, çıkarılabilir astar, hoparlör cepleri içeren bir $ 109,95 (liste) kask olduğunu Bell Qualifier'ın, bir lüks versiyonu ve hatta bir 5 yıllık sahiptir garanti.

Eleme DLX temel Qualifier'ın üzerinden başka bir $ 140,00 maliyeti; Eğer bir bütçeniz değil önemsiz eğer.

Ama ekstra dosh için, aslında Kalifikasyonuna için 119,95 $ seçeneği veya Bell Vortex için 139,95 $ seçenek Geçişler fotokromik yüz maskesi, olsun.

Ayrıca Eleme DLX dahil bu fiyat aralığında nadir bir kaş delik vardır. 5 yıl garanti, bir de çene perde, çıkarılabilir astar ve mükemmel havalandırma atmak ve bir pazarlık şey var.

dedikleri gibi, "Ama bekleyin" "dahası var!"

Interkom Adaptör Kiti
Muhtemelen DLX en iyi özelliği, sol taraftaki o çıkarılabilir kapak altında olduğunu. , Onu Pop isteğe bağlı bağdaştırıcı yüklemek ve bir takabilirsiniz Cardo Q1 / Q3 interkom (inceleme) veya bazik Cardo Qz (inceleme) ya da orijinal SENA SMH10 (inceleme) .

Cardo QZ, Q1 veya Q3 (139,95 $, 159,95 $ veya $ 219,95) ya da SENA SMH10 veya sığacak şekilde SENA 10S (inceleme) DLX için ihtiyacınız Bell Cardo scala rider adaptör kiti (59,95 $) .

Bu Cardo interkom modülü uyuyor ve daha sonra kask girinti oturana basit bir plastik çevre içerir. Kit ayrıca kaskın içine kayar ve eklenen Qz, Q1 veya Q3 interkom modülüne adapte özel bir patlama mikrofon montaj içerir.

Biz kaplı isteğe bağlı Cardo 40 mm hoparlörler (32,95 $) Ekle tıpkı Iasos'ta EAR3 amplifikatör inceleme ve kendinize bir fabrikada takılan interkom sistemi eşdeğer ve hoparlör sallanan 'çifti ile olağanüstü bir kask olacak.

Daha da iyisi, hala daha sonra başka bir kask ekleyebilirsiniz Q serisi interkom, geldi kask bağlar var. DLX dışarı interkom modülünü çekin ve diğer kask pop ve gitmek için hazırsınız.

Ve son olarak, çene bar çift emme delikleri çene çubuğu arka ABS'nin dış kenarlarında, merkezin her iki tarafında yer almaktadır.

Bu, tek bir havalandırma limanından alabilirsiniz müdahalesi olmaksızın, çene çubuğun merkezinde doğrudan kablolu mikrofon yerleştirmek için iyi bir nokta verir.

Cardo Q3 Intercom ile Bell Eleme DLX
Cardo Q3 interkom (inceleme) Eleme DLX için mükemmel bir eştir.
Cardo Scala Rider Q1 TEAMSET ▪ Cardo Scala Rider Q3 MultiSet

Grafik ve Genel Kalite Boya
Bizim Eleme DLX temel parlak beyaz ve gördüğümüz ve 13 mevcut Eleme DLX tüm renkleri ele ve hepsi çok güzel yapılmış ve yüksek kalite sergiler ediyoruz ettik.

Bu beyaz örnekte boya mükemmel pürüzsüz ve hatta bitirmek, uygulanır. Orada kesinlikle sıfır kusurları, ishal, portakal kabuğu, toz veya başka bir şey olduğunu ve her zaman bu fiyata böyle değil.

Çene havalandırma, kaş havalandırma ve üst havalandırma sürgüsü, sağlam bir yapıya sahip açık tıklayıp kapattı. Ve havalandırma tasarımları da hava yeterince işlev açmayın çürük havalandırma kapakları bu fiyat aralığındaki diğer birçok kask aksine yine doğrudan geçmesine izin verir.

Çıkarılabilir astar rahat bir kumaş ile güzel yastıklı ve bir cazibe gibi çalışır "ClickRelease" yüz maskesi var.

Puan: Genel olarak, ben boya ve kalite için "Üstün" olarak Eleme DLX oranı. Kendi derecelendirme sisteminin açıklaması için bu sayfanın sonundaki Özet Tablo bakın.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.