Bell Star Kask Hakkında

Bell Star Kask Hakkında 

İmkansız mümkün ve çok çok özel motosiklet kaskları olabilir! 

Ama benim gibi sadece uyan bir kask bulamayan herkes için, bu tek cevap olabilir. 

Bell Star modern versiyonu 2008 Bayi Expo'da dünyaya tanıtılan ve yayınlanan Bell star önizleme kısa bir süre sonra. 

Bu da başka bir ile takip edildi Bell star kask inceleme bu popüler kask güncellemeler özetlenen 2010 yılında. 

2008 versiyonu 2010 güncellemesi daha "Nötr" şeklinde biraz rahat olan bir çok "Dar" iç şekil vardı. 

Ne yazık ki, star hala tapınaklar en geniş benim "Yuvarlak" kafa için çok dar. Düzenli okuyucular ben mükemmel bir uyum ile bir kask bulma sorunları devam biliyoruz. 

Arai Quantum II (inceleme) çalıştı, ama Arai beri benim gibi birçok yuvarlak kafaları dehşet, onların "Yuvarlak Oval" şeklini durdurmuştur. 

265 üzerinde şimdiye kadar - - hatta yorumlara buraya gelen tüm kask ile ilgili konuların çeşit olmadan uyan bir bulamadı. Böylece, en az acı çözüm bulmak için uzlaşmaya yaşadım. 

Bell 2014 yılında kendi özel uygun kask programını açıkladı, bu nedenle zaman ben ... şeker sinek gibi üzerinde oldu. 

(Henüz) sadece bir satıcı yürümek edemez ve başınız olsa taranmış olsun; yaklaşan motosiklet gösterileri (birinde Bell Kask uzmanı ile randevu zorunda burada 2015 programı var ). 

Ben sadece bunu yapmak için fırsat vardı 2014 AIMExpo gösterisi (Rapor) ve Noel arifesinde 2014 tarihinde, UPS sürücüsü Bell güzel bir hediye teslim: Bell star karbon fiber özel uygun kask! 

Bu İnceleme hakkında 
Bell Star özel-fit sürümü off-the-raf sürümleri için neredeyse aynıdır ve biz zaten iki kez kask gözden beri, bu yorum farklılıkları ve uyum üzerinde durulacak. Daha fazla ayrıntı için, orijinal lütfen okuyun Bell star kask inceleme . 

Helmet'e Lazer Tarama 


Bell Araca Özel Kask Programı 
En kısa sürede (bu açıklanan yeni Bell özel donatılmış kask programı hakkında öğrendim YouTube videosu ), bir lazer tarama planlamak ve en kısa zamanda bana bir kask almak için Bell hounded. 

Ben bile tarama almak için California'ya doğu kıyısında dışarı uçmak istiyorum onlara; Benim görünüşte garip şekilli baş uyan bir motosiklet kaskı bulmak istedim ne kadar bir göstergesi. 

Bir şey başka bir yol ve nihayet 2014 AIMExpo Show'da lazer tarama için oturup başardı. Bu basit bir işlemdir; Eğer dar kafa kapağı veya kafatası kap giymek ve dönen bir tabureye hareketsiz oturmak. 

teknisyen döner gibi bir laptop içine başınızı şeklini digitizes bir el lazer tarayıcı kullanır. Yaklaşık 2 dakika içinde her şey bitti ve hayır, biraz zarar vermez! 

Sadece motosiklet yarışçıları kullanılabilir olması için kullanılan Bell özel uygun programa tepki, olağanüstü olmuştur. Bell, onlar seçkin bayi tarayıcıyı çalıştırmak ve ben gerçekten teknik olarak zor değil gibi bu, tamamen mümkün olduğunu düşünüyorum için bir çıkış yolu çalışıyoruz ima etti. 

3D dijital dosya daha sonra özel bir uygun kabuk boyutuna takılmıştır EPS astarı, kalıp için kullanılır. kask kalınlığında 6 mm ila 16 mm, standart Bell star liner seçenekleri ve yanak pedleri tam bir dizi gibi görünen ile müşteriye gönderilir. 

Ben Bell kabuk boyutunu seçmek için karar nasıl emin değilim ama benim XL kabuğu (Star 3 kabuk boyutlarda gelir) ile yapıldı düşünüyorum. 

Şimdiye kadar, orada Bell özel uygun kask üreticileri ve programı çalıştırır nasıl gizem biraz oldu, ama onlar birkaç yüz bin dolar yatırım ve sistem için açılan 5 patente sahip olan söyleniyor. 

Ben de ayrı ayrı monte kasklar homologated nasıl acaba; Bell star özel ABD'de DOT standartlarına uygun ve aynı zamanda yeni sertifikalı oluyor Snell M2015 standart (Rapor) . 

Bell star Araca Özel Kask 


▪ Bell Kasklar 

Bell star Özel: Boya, Grafik ve Toplam Kalite 
Beğenin veya beğenmeyin, Bell Star özel uygun versiyonu "TriMatrix" sadece kompozit kabuk mat siyah karbon fiber şu anda kullanılabilir. 

Bu yüzden emin değilim, ama tahmin edebiliyorum; muhtemelen daha kolay özel uygun program için envanter yönetmek için yapar. Ben de program gerçekten popüler hale gelirse, daha fazla renk ve sürümleri hazır olacağını tahmin ediyorum. 

Bu arada, özel uygun programı da kullanılabilir Bell Moto-9 (Bilgi) da mat siyah karbon fiber kabuk. 

Ben siyah motosiklet kaskları büyük bir hayranı değilim, ama söylemek zorundayım, bu bir fantastik görünüyor. 

bunu bir ince aura verir - mavi turuncu ve kırmızı - mat ortam ışığında çeşitli renklerde yakalamak için bir parlaklık sadece yeterli oldu. Oldukça lanetlemek sinsi ve tamamen yüksek yani bakmak karşısında görünüyor. 

Muhtemelen kabuk boyanabilir olup olmadığını araştıralım ama dürüst olmak gerekirse, o bana yetiştirilen şimdi, etkiyi berbat bir utanç olurdu. 

Böylece genel kabuk kalitesi ve karbon fiber kaplama, bu örnekte süper olur. 

Ben sağlam ben giydim diğer Bell star kask olarak yapılmış değil gibi görünüyor hareketli parçaların kalitesi, ancak hayal kırıklığına biraz duyuyorum. 

Çene havalandırma, kaş havalandırma ve üst havalandırma sürgü sadece bir Shoei veya Arai kask, diyelim ki, bu güvenli "click-lock" hissediyorum olmadan, bana biraz düşük kira görünüyor. 

Öte yandan, onlar çok güzel gerçekten işlev ve kask olağanüstü havalandırma vardır. Bu bin kova kask muhtemelen daha iyi / daha kalın / daha sağlam parçaları olmalıdır sadece var. 

bu muhtemelen keskin açılarda karbon fiber kumaş bükme ile ilgili sorunlar nedeniyle ancak aynı zamanda, kaş delik etrafında bölünmüş hatları, oldukça büyüktür. 

Burada olsa alt satırında koyu kömür rengi karbon fiber kabuk güzelliği geldikleri gibi hissediyorum havalandırma parçaları koz olduğunu Bell Vortex (yorum) parçalar bin. 

Ben başka bir kalite sorunu astar (denedim tüm Bell star kask belirtildiği) ince hissediyor olmasıdır. 

Sahibi ince ayar böylece uyum daha da gerekirse özel uygun sürümü, çeşitli headliner ve farklı kalınlıklarda yanak pedleri ile birlikte geliyor. 

Neyse ki, özel donatılmış EPS burada kurtarmaya gelir, çok ince astar onun daha dar iç şekli ile standart off-the-raf Star ile benim için sorun değil. 

Puan: Bell star özel uygun sürüm kalitesi ve tasarım için genel benden bir "Üstün" puanı alır. Kendi derecelendirme sisteminin açıklaması için bu sayfanın sonundaki Özet Tablo bakın. Yani Nasıl Fit mi? 
nasıl uygun mu: Tamam, herkes bilmek istiyor? 

Ben ... Ben ilk koymak zaman, keçe söylemek garip. Ben gerçekten doğru bana uygun bir kask yoktu çünkü, ister inanın ister inanmayın bu. 

Hemen hemen her kask ben sahip olduğunuz ve burada bir inceleme için yoluyla gelmiş 250+ bir uzlaşma ya da başka bir var. 

Benim "Yuvarlak" baş tapınaklar en geniş ve ben bir geniş, düz bir alna sahip olabilir. 

Benim bu kafa şekli olan en "Dar" varyantları "Tarafsız" ya, modern bir motosiklet kask sığacak şekilde neredeyse imkansız. 

(Kask uyum hakkında daha fazla bilgi listeleyen grafikte bulunabilir kask ağırlıkları üzerinde şekli de gözden kask ve Motosiklet Kaskı Şekiller sayfa ). 

zorluk ekleme geniş ve ekstra büyük arasındaki farkı yarma, 60.5 cm ölçen benim baş çevresi vardır. XL çok büyük ise çoğu zaman, standart bir büyük, çok küçüktür. 

Ben ilk bu garip şekilli kafatası üzerinde Bell star özel kaymış Yani, sadece ben giydim başka kask farklı hissettim. Ben "Bir kask sığacak gerekiyordu mı bu gerçekten nasıl?" Diye düşündüm ve "başım gerçekten şekil mı?" 

demişler kanıtı, puding, yani bisikletle atladı ve gitmek verdi ve şunu söyleyebilirim: ben hiç bir sorun ile bir klip saatlerce bu giymek gibi hissediyor - bir şey Ben denedim başka bir kask hakkında söyleyemeyiz. 

Ben Bell star özel açıklayan bir baskı dergisi incelememizde okuyabilirsiniz gibi, "o kafamın üzerinde yüzen gibi hissediyor" diyemeyiz. İnce astar oldukça bazı yerlerde yoluyla gelen EPS hissediyorum maske değil. 

Ama, iç şekli benim yanak kemikleri üstünde benim "düz" alnın iki tarafında "köşeleri" ve "puan" var gibi görünüyor benim "yuvarlak / kare" kafa, maçları! 

Bunların hepsi bir sanat eseri, benim uzak ataları övgü şüphesiz Korchak kültürü ! 

Bell star Araca Özel Kask Liner 
2015 Bell star özel kask astar ince hissediyor. arka EPS çene perde ve açıklıklar edin. 
2010 Bell star Kask - Liner 
İşte karşılaştırma için 2010 sürümü var. 

▪ Bell Kasklar 
Daha Fit Seçenekler 
Bell star, özel kalın 6 ila 16 mm, Star gömlekleri ve yanak pedleri tam seçimi ile sağlanır. 

Benim kask geldi, alnımı de sadece biraz fazla oda verdi yüklü 6 mm kalınlığında kafa liner vardı. 

Ben ilk 10 mm kalınlığında astar çalıştı ve 12 mm sürümü yerleşmiş ama yine ben gömlekleri biraz ince hissediyorum söylemek olurdu - kalın, peluş Shoei veya Arai astar gibi bir şey. 

özel uygun şekil yumuşak bir köpük sırtlı kumaş ile kaplıdır interkom hoparlörler ve kulak cepler için bir girinti ile normal boyutlu kulak cepleri içerir. 

Ben düz tapınağın bir çift sığabilecek rağmen unutmayın ilginç Randolph Mühendisliği Aviator (inceleme) güneş gözlüğü, uygun oldukça sıkı. 

Bu aynı çerçeveler kolayca arasından kayıp Arai Signet-Q Pro Tour (inceleme) ve Arai RX-Q (inceleme) kafamın için tasarlanmamış çok daha dar bir şekle sahip, her ikisi de. 

Yani burada sonuç, evet, Bell star özel ben giydim başka bir kask daha başımı iyi uyuyor olmasıdır. Bu% 100 mükemmel - Ben% 95 mükemmel arayacağım - orada İsterdim daha alnına sadece bir dokunuşla daha oda var ve ben astar dolgu biraz daha kalın olsaydı çünkü. 

Bell star Araca Özel Kask Visor Yayın 
döndürme mekanizması Mükemmel Bell yüz kalkanı. kilitleme veya kaldırma plastik kolu unutmayın. 
2010 Bell star Kask - Yüz Kalkanı Kaldırma Mekanizması 
Bell Star önceki sürümleri metal kilit / kaldırma kolunu vardı.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.