Bell Vortex Kask Hakkında Yorumlar
Bell Vortex olağanüstü havalandırma ve en iyi-in-class yüz siperi sistemi ile güzelce yapılmış kask olduğunu ispatlıyor.

Bu DOT standartlarına uygun ve Snell 2010 onaylı olduğunu ve beş yıllık garanti ile geliyor.

Bu biraz ağır ve biraz gürültülü, ama bu fiyata daha iyi bir kask bulmak zor olurdu.

"yeni" Bell motosiklet kaskları hiçbirini denemedim diyorsanız, gerçekten kaçırıyorsunuz demektir.

İnceledimiz Bell motosiklet kasklarından her biri - "yeni" Bell Kasklar döneminde - süper olmuş.

Bell Vortex 2010 için yeni ve şimdi Aralık içine ucu üzereyiz çünkü, ben bu yıl mutlak olduğunu yakın kesin olarak söyleyebiliriz.

Ben nasıl Editör bana uzattı zaman Bell Vortex maliyeti çok hiç bir fikrim yoktu, ama mükemmel benim aşinalık Bell Star (yorum) ve onun (Ah!) Yaklaşık 600 $ fiyat etiketi Vortex muhtemelen en azından 450 $ inanmak götürdü kardeşimsin.

Tam anlamıyla ve mecazi - - ben şok oldu ben Vortex liste fiyatı görünce: Bu 179,99 $ bulunuyor.

Kendinize bir iyilik yapın: Burada gördüğünüz "Torn" altın renkli grafik Bell Vortex üzerinde şu anda devam eden bir satış var. Onlar 134,00 $ uzakta bu kask veriyoruz.

Yani, dostlarım, çalma sertifikalı mutlak olduğunu! Ama daha iyi hızlı hareket - boyutları bazıları zaten gitti ...

Burada sonuca hakkı atlıyorum ama Girdap herhangi bir fiyata dünyanın en ünlü markalarından üst-line teklifleri çoğundan daha iyi, daha kaliteli kask olduğunu söyleyebilirim.

Vortex bile beş yıllık garanti ile geliyor ve DOT yanı sıra Snell 2010 standardını karşılar. Ben Bell çok düşük Vortex ekonomik neden hiçbir fikrim yok, ama onların kararı üzerinde nakit zamanı şimdi!

Göreceğiniz gibi sadece şeyler tamamen pembe değil, benim coşku biraz temper.

Vortex hatasız değildir. Ama genel olarak, Vortex (Yılbaşı her yıl yayınlanan) Yılın bu yılki Motosiklet Kaskı için çalışan kesinlikle.

Ne Vortex böyle bir anlaşma yapar? Hadi bir bakalım...

Bell Vortex - Üstten Görünüş

SİZİN AL 
▪ Bell Kasklar
Bu Linkler ile ve Yardım Destek web BikeWorld ! (Daha fazla Bell Kaskları ve Motosiklet Kaskları RevZilla at) 
Bell Vortex - Boya, Grafik ve Genel Kalite
Biz genellikle fotoğraf stüdyosu aracılığıyla gelen tüm kırmızı, gümüş ve beyaz kask biraz farklı bir şey denemek istedim.

Bu yüzden yaklaşık kadarıyla orada temel siyahtan alabilir gibi görünüyordu altın Burada gösterilen "Torn" grafik Vortex seçti.

Aslında, ben rengi sarı yakın olacaktı, ama altın öyle.

Torn grafik kırmızı ve gümüş geliyor ve kırmızı çok çok güzel görünüyor, ama tarzı ile görünürlük için ekstra puan alır bu yüzden altın ve beyaz kesinlikle bir sürücünün kafası üzerinde gösterir.

Vortex grafik ve net ceket ve genel hissediyorum, herhangi bir üreticiden herhangi bir kask bulacaksınız gibi ... ne pahasına olursa olsun iyi, bu örneğe dayanarak, tüm üstün ve.

Bell ben "kullanıcı dostu" motosiklet kask özellikleri dediğimiz bir ün geliştirdi ve Vortex hareketli parçaların genel hissediyorum katı hissediyorum delikleri ve fantastik çan mikro tıklayın yüz kalkanı sistemi ile de olağanüstü Star ve Vortex kullanılan.

Bir dakika içinde yüz kalkanı sistemine alırsınız, ama bu kask her şey düşük fiyatı gizleyen. Çıkarılabilir astar, iyi yastıklı ve konforlu ve kask alt etrafında uygun ve bitiş gördüğüm en iyi arasındadır.

Puan: Hiçbir soru, Bell Vortex grafik ve genel kalite için bir "Üstün" puanı alır. Kendi derecelendirme sisteminin açıklaması için bu sayfanın sonundaki Özet Tablo bakın.

► Bell Vortex Slayt Gösterisi ◄
Üst havalandırma-a
çan girdap-çene-açan girdap önçan girdap-front-sideçan girdap-arkaçan girdap-arka yakın çekimçan girdap tarafıkaş-havalandırma-aarka havalandırma-aÜst havalandırma-açan girdap-çene-aarka havalandırma-akaş-havalandırma-a
                

 
Bell Vortex Kask Fit, İç Şekli ve Liner
Vortex çok benzer bir iç şekle sahiptir Bell Yıldızı Mart 2010'da gözden geçirdi.

Bu biraz dar gölgeli, nötr bir uyum, bu yüzden muhtemelen çok yuvarlak kafa olanlar için en iyi şekil değil ama kafa şekilleri çoğunluğu için iyi çalışması gerekir.

Bir çok benzer hissediyor Shoei RF-1100 (inceleme) daha uygun ama belki de sadece biraz daha dar Arai RX-Q (yorum)

ben liner beyzbol-eldiven tarzı dikiş neden olduğunu düşünüyorum içeride daha az "sırtlar", var gibi kask hissediyorum. Ben Bell liner düz stiches dikerken ya da onları bir parçası yapmak için gömlekleri yeniden tasarlama yöntemleri bakmak gerektiğini düşünüyorum.

Star ve Vortex hem de başın üstünde astar üst kısmında kalın dikiş kısa sürede kask koymak gibi hissedilebilir.

Ama bu büyük bir anlaşma değil ve genel olarak mükemmel olarak astar konfor, dolgu ve malzeme konfor oranı.

Astar tam çıkarılabilir ve büyük hava hacimleri deliklerinden gelen geçmesine izin vermek için birkaç dikişli açıklıklar ve mesh alanları vardır.

Büyük Burada gösterilen boyutu sadece beklendiği gibi yaklaşık uyuyor, ama ön-arka mesafe ortalamasından daha sadece bir saç kısa olabilir. zaman içinde biraz kırmak bu yüzden dolgu bol liner var.

Benim çene çene bar içini değmeyecek, ama yakın.

Kulak cepleri derin ve kabuk EPS dışarı uzanır. Onlar çok kolay bulunanlara gibi, ince bir çift hoparlör kayma yapar örgü ince bir cebinde ile kaplıdır SENA SMH10 (inceleme) veya Interkom F4 (inceleme) .

Ben Vortex benim güneş gözlüğü sığdırmak mümkün değilim ama kask kadarıyla söyleyebilirim, herhangi bir özel gözlük yapılandırması yok.

Not Bir başka özelliği iyi çalışıyor ve yeni bir yaklaşım çene kayışı, özel manyetik kaleci olduğunu.

Bell Vortex Şekli

Puan:   Ben Bell vorteks konfor ve astar malzemeleri ve dolgu için başka bir "Üstün" notunu vereceğiz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.