Caberg Duke Hakkında Yorumlar

Caberg Duke Hakkında Yorumlar

Caberg Duke yeni ve popüler yerini bundan önce çıkan Caberg KONDA ve Caberg Trip'ten alıyor

Kask rahat ve ortalamadan daha sessiz. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede iyi dışa doğru görüşü vardır.

Duke % 100 İtalya'da yapılıyor ve hepsi çok makul bir liste fiyatına!
stil, özellikler, fonksiyonellik ve yüksek kalitede Caberg geleneğini sürdürüyor. 

Arka fon
Caberg bir flip-up kask üreten ilk İtalyan üreticisi oldu ve yıllar boyunca türünü geliştirmeye devam etmiştir.

Aslında, Caberg muhtemelen gelişmeye ve ben aklınıza gelebilecek herhangi bir diğer üretici daha flip-up ve "modüler" kask geliştirmek için daha fazla yapmıştır.

Örneğin, Caberg gibi onların flip-up kask P / J çift homologasyon özelliğini öncülük Caberg Sintesi (inceleme) .

Bu kask aşağı dönen flip-up siperliği ile, tam yüz olarak ya yıpranmış ve kilitli ya da döner siperliği ile bir "Jet" tarzı kask gibi yukarı döndürülebilir ve kilitlenebilir bir ECE sertifikasyon.

Onların modüler kask öncü stilleri ve benzeri fantastik tasarımlar içeren Caberg HyperX (inceleme) ve Caberg Ego (inceleme) herhangi bir türdeki diğer herhangi bir kask ötesinde hava akış seviyesi yolu ile eşsiz delikli metal "sunroof" ile.

Ve burada bonus: Caberg Kasklar İtalya'da yapılır.

Caberg sürekli İtalya'da kendi fabrikasında, yeni, heyecan verici, yenilikçi ve yüksek kaliteli tasarımlar dışarı pompalamak eğer öyleyse, neden olamaz diğer kask üreticileri?

Bu özellikle de şimdi AGV ve VEMAR gibi diğer İtalyan kask üreticileri daha az ve daha az kask yapma gibi görünüyor, çok ilginç bir soru Italia ...

▪ Motosiklet Kasklar Bu Link ve Yardım Destek ile web BikeWorld ! 
Caberg Duke: Boya, Grafik ve Genel Kalite
Biz yıllar boyunca inceledik Caberg kasklar Tüm inşaat, boya ve tüm hareketli parçalar ya da "şalt" ortalama flip-up daha iyi olan, üstün yapım kalitesi mükemmel bir olmuştur. Caberg Duke bir istisna değildir.

Aslında, biz aldık her Caberg kask sürekli iyileştirme şirketin stratejisi için çok diyor önce biri, daha iyi yapılmış gibi görünüyor.

Caberg Sintesi, Justissimo ve Duke
Duke Caberg Konda bir atası olduğu; kendisi genç, sportbıke binme müşteriye hitap etmek tasarlanmış şık flip-up kask Caberg aile ağacında bu şube başladı Caberg Trip, bir ata.

Caberg Sintesi hala Caberg flip-up serisinde üst noktaya tutar ve Caberg Justissimo (inceleme) üretimde hala - (DOT versiyonu kez ABD'de satıldı) çok popüler bir kask.

Sadece bir kenara olarak, Justissimo (mono-renkli versiyonu için 249,90 €) klasik bir turne bir görünüme sahiptir ve hala çok popüler olduğu için Caberg aralığında Justissimo tutmaya karar verdi.

Justissimo iyi tasarım ve inşa kalitesi sürecek kanıtlıyor klasik bir tasarıma sahiptir. İlk 2007 yılında Justissimo GT yükseltilmiş, 2003 yılında tanıtıldı!

Biz bir inceleme sadece bu klasik tasarım karşılaştırmasını görmek için yeni bir tane almak gerekecek.

polikarbonat kabuk Duke katı renk mevcuttur ve "Smart Siyah", sadece 169,90 € bir liste fiyatı var bir "boyasız" renkli olarak gerçekten çok sinsi görünüyor.

Mat Siyah ve Siyah renkler de Duke görünüm için mükemmel bir maç ve bunlar başka bir 30 Euro size geri ayarlarsınız.

Tunç rengi de bir seyirci olduğunu ve Duke "Metal Beyaz" da mevcuttur.

Editör olarak sorulduğunda 2011 EICMA gösterisi (raporu) Caberg "Hi-Vizion" sarı, "Kesinlikle" diye üzgün olarak Duke teklif gerekip gerekmediğini.

O reaksiyon hile yaptı emin değilim, ama Caberg de sadece Hi-Vizion Duke gerçekten sanatçısını katılacak duyurdu ve bir fotoğraf (altta) gönderdi.

Burada gösterilen Duke made-in-İtalya kask için hala 239,90 €, çok iyi bir anlaşma toplam maliyeti yaklaşık 40 Euro eklemek "Booster" grafik yer almaktadır.

Grafik ve örnek üzerinde vernik olağanüstü bir oran. bitiş mükemmel uygulanan grafik ve portakal kabuğu bile bir mikron ya da başka herhangi bir kusurları ile, mükemmel.

bitirmek Bu seviye, bu fiyat aralığındaki herhangi bir kask, bir flip-up ya da gerçekten üzerinde nadirdir. Eminim CABERG boyalar standında ve sistem bu gün birini görmek isterim ...

vernik Avrupa Nolan kask "sert" hissediyorum ve biz son zamanlarda inceledim Shoei kask "yumuşak" hissediyorum arasında bir yerde "hissediyorum" vardır.

Kalın hissediyor ve Duke tasarım ve stil için iyi bir iltifat Booster grafik korumayı iyi bir iş yapmak gerekir.

Diğer Caberg kask gibi gerçek bir "ek" açtı ne zaman sahip üst delik için mükemmel büyük sekmesine, yüz kalkanı tırnakları hareketli parçaları, plastik bit ve şalt hassas bir yapıya sahip tüm inceledim ya da kapalı.

güçlü bir tetik yerde oturana en üst konuma ulaşana kadar Duke dönen flip-up vizör, yukarı yolda hiçbir yaylar veya kilitlemeye kullanır.

kask açık dönen Siperliği tutmak için özel bir özelliğe sahiptir ve ben bunun altında anlatacağım.

Puan: Biz Caberg Duke boya için bir "Üstün" derecelendirme vermek ve kaliteyi oluşturmak. Kendi derecelendirme sisteminin açıklaması için sayfanın altındaki Özet Tablo bakın.

 
Caberg Duke Kask Fit, İç Şekli ve Liner
Şu anda sadece şimdi değerlendirme kuyruğunda 'kask o bir sürü var, bu yüzden geri sürme ve ileri üreticilerin çeşitli diğer kask ile Duke değiştirmeyi oldum. Bu nedeniyle planlama ve lojistik her zaman mümkün değil, her zaman bir kask değerlendirme yapmak için iyi bir şey ... ama.

Ben başıma Duke set her zaman, ben kesinlikle bir fark. dolgu bazı kask gibi kalın değil ama iç şekli hakkında bir şey Duke evde sağ ve kafamda çok rahat hissettiriyor.

Bu (kask ve başımı her ikisi de), benim görüşüme göre, benzer bir yuvarlak-ish şekil olduğunu Arai RX-Q (inceleme) "yuvarlak, oval" şeklinde. Ben Duke üst "taç" boyunca yuvarlaklığını hissediyorum - örneğin, gelen durum farklı Nolan N-104 (yorum) ve diğer Avrupa kask ben yıpranmış, çoğu dar, "ECE" uyum var .


Büyük Dük Burada gösterilen boyut 60 cm baş çevresi 59 cm uyacak şekilde tasarlanmıştır ve bu doğru olduğunu düşünüyorum, bu yüzden beklendiği gibi kask görünüşte boyutuna uygun olduğunu.

Büyük geniş ve uzun boylu çene çubuğu Konda ve Trip ile olduğu gibi, Duke tanınmış bir özelliğidir.

Biraz ilk başta Kaygılı görünebilir ama kask üzerinde kaymış zaman, bir römorkör olması gereken yerde çene çubuğunu aşağı getirir ve kafasına kask yerleşir.

Aslında, uzun boylu ve geniş çene bar rağmen, Duke paradoksal bu fiyat aralığındaki diğer birçok flip-up bulunan daha dışa görünürlük teklif gibi görünüyor.

açılarda göz liman meyilli aşağı yanları ve onlar ilk başta benim periferik görme, ama tasarım rahatsız daha sıradışı ve görünürlük bol tarafı dışarı ve alta doğru var.

Bir yolculuk için gittiğinizde, size her Duke sahibinin bireysel kafa şekline bağlı olarak, bu farklı olacağını tahmin, ancak oturmuş için çene çubuğunda aşağı çekin veya kask üstünde aşağı itmek için emin olacağım ve iyi olmalı.

Duke ön-to-back iç boyutları sadece çene çubuğunun iç alt kısmını dokunmadan benim çene ucu ile, aynı zamanda ortalama biraz daha kısadır.

Yine, bu baş şekline bağlı olarak değişecektir. biraz daha küçük bir kafa ile herkes herhangi bir sorun ile uygun olmalıdır bu yüzden, bu boyutta büyük Duke için baş büyüklüğü dış kenarında değilim.

Astar çıkarılabilir ve yıkanabilir ve bir anti-bakteriyel ile muamele edilmiştir. Ayrıca bazı reflektif malzeme arka taraftaki bölgesindeki swen sahiptir.

Kulak cepler benzersiz bir tasarıma sahiptir. Onlar biraz küçük görünüyor ama astar astar ana parçası haline kulak cebinden kadar konik çünkü beni rahatsız değil. Ekstra kalın köpük ve kumaş astar her kulak cebi kapsar ve EPS astar hoparlörleri uyacak şekilde şekillendirilmiştir.

Caberg tabii, onların "Sadece konuşun" Bluetooth sistemlerinden birini satın almak istiyorum, ama daha küçük bir dış sistem çalışacak ve kabuk kolayca tipik bir interkom kelepçe uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Caberg Duke iç şekli
Puan: Biz biraz kısa ön-arka iç boyutunda, Caberg Duke uyum ve konfor ve iç şekil için bir "Mükemmel" notunu vereceğiz.

Caberg Duke Kask Liner
Caberg Duke astar büyük boyutta biraz ince ise nispeten rahat.

Caberg Duke Yüz Shield, Göz Limanı ve Görünürlük
Pinlock kutusuna eklemek Duke merkezi bir konumda bulunan asansör sekmesine ve tabanı hariç Duke tüm modelleri ile ekstra büyük, Pinlock hazır yüz maskesi vardır "Akıllı Siyah" geliyor.

yüz kalkanı tamamen göz noktasını kapsar ve kask kabuğunun ilk birkaç milimetre üzerinde göz liman conta üstünden kadar. Tasarım Caberg Konda kullanılan yüz maskesi (eğer özdeş olmayan) çok benzer.

2.2 mm kalınlığında yüz maskesi ve iç güneşlik hem optik kalitesi mükemmel. güneş siperliği netliği özellikle takdir edilmektedir.

yüz kalkanı göz noktası conta karşı mühürler ve su geçirmez bizim "kaçak aşağı testinde" kanıtladı.

suyun göz portu girebilirsiniz iki tarafında, conta ve düşene üstündeki çalışır. Ama bu su üstündeki dökülür statik bir testtir. Yolda, herhangi bir ileriye hareket çabucak ve kask kapalı su çeker.

yüz kalkanı beş uzantıya sahiptir ve mükemmel buğu çözme havalandırma sistemi ve anti-sis (ve çizilmez) tedavi yüz kalkanı sis yenerek mükemmel bir iş yapmak, ancak biz, buğu çözme için istiyorum daha ilk büyüktür.

Caberg Duke Yüz Kalkanı Kaldırma Mekanizması
Yüz kalkanı kaldırma mekanizması, kullanımı kolay ve N-90 bulunan sisteme benzer.

İç Güneşlik
Duke iç güneşlik sürme ama en azından kaymak düğmesine bulmak kolaydır zaman ulaşamayacağı bir parçasıdır kask, üst arka boyunca yer alan kaydırıcı ile harekete geçirilir.

güneşlik mekanizması sürtünme yöntemi kullanır ve yaylı değildir. o güneşlik bir ara konumda durdurulabilir anlamına gelir, çünkü merak ediyorsanız cae, bu iyidir.

kaymak önüne doğru tüm yol çekildiğinde, düğme kaymak hafif tetik sığar ve güneşlik en düşük pozisyona hareket edecektir.

ben denedim bazıları diğerlerinden daha iyi olmasına rağmen güneşlik, bildiğim kadarıyla aşağı İsterdim olarak bulmuyor. Aynı zamanda biraz rahatsız edici olan her iki tarafında, üzerinde bir açıyla kesilmiş, ama genel olarak, kabul edilebilir bir.

Ben daha düz alt kesen eğer tercih ve uzak aşağı döndürülmüş ise, ancak görünüşe göre bu Duke "saldırgan" styling mümkün değildir ediyorum.

Flip-up Visor Döner
Dönen flip-up vizör önünde büyük bir kauçuk düğmeye basarak açılır. düğme çene çubuğunun alt kenarından daha başka basıldığında başparmak ile kapmak için bir şey yok.

vizör yükseltilir gibi sağlam bir "thunk" ile yerine oturana yelpazesini, üstündeki çok sert uzantıya vurur kadar, hiçbir direnç sağlar.

Duke hem P ve J homologated beri, yükseltilmiş pozisyonda flip-up siperliği ile Avrupa'da binmek yasaldır. Bu sadece yüz maskesi arkasında, sol tarafta bir yaylı kilidi ile kontrol edilir.

kaymak öne doğru itilir ise, "J" pozisyonunda (P ve J plastik kalıp vardır), flip-up vizör kadar döndürmek ama sonra kalkık konumda kilitlenir.

serbest bırakmak için, size kask kapatabilirsiniz siperliği yayınlayacak olan geri mandal içine kaydırıcıyı tüm yol oturması gerekir.

Eğer yükseltilmiş konumda flip-up siperliği ile sürme değil planlıyorsanız bu "P" yerine oturuncaya kadar, geri kaydırıcıyı itin. Şimdi flip-up vizör yükseltilmiş ya da alçaltılmış ve tam kalkık pozisyonda mandal sadece duraklama olacaktır edilebilir.

Onu anlamaya bana birkaç denemeden aldı, ama sistem iyi çalışıyor ve çok sağlam bir his uyandırıyor ve Caberg Duke için çift homologasyon elde etmek için izin verdi budur.

Ayrıca, iç güneşlik için sürgünün önünde bulunan kask üstündeki güneşlik kaymak montaj çentikli durur fark edebilirsiniz.

flip-up vizör yukarı döndürüldüğünde yüz maskesi kaldırılırsa, durak yüz kalkanı dudak yakalamak ve güneşlik yükseltildiğinde flip-up siperliği onu kapatmak için tasarlanmıştır.

Caberg Duke Görünürlük
Skor: Biz yüz maskesi ve göz bağlantı noktası için bu kategoride Caberg Duke "Mükemmel" notunu vereceğiz. Iç güneş siperliği, bir "Very Good" alır. Duke tasarım ve stil çeşitli binici kafa şekilleri için farklı dış görünürlük etkileyebilir.

Caberg Duke En Vent
En havalandırma ve açık konumda kaş havalandırma; Her iki hava bol sağlamak.
Caberg Duke Chin Vent
Büyük çene havalandırma kolay-bulmak sekmesi ile çalışır ama oldukça beklediğimizden havalandırma sağlamaz.

▪ Motosiklet interkom 
, Bluetooth, kulak içi kulaklıkları Radyolar ve daha fazlası!
Caberg Duke Havalandırma ve Hava Akışı
Caberg Duke çene havalandırma ve çene bar Caberg Konda ve Caberg Trip hem anımsatır. Beş alımı dizisi çene çubuğunu oluşturan nirengi "burun" çevreler.

Ama çene için anahtar Duke üzerinde delik açma / hayır orada olduğunu.

Ben bir kırmak zorunda parçasını hareketli daha az olduğunu varsayalım, ve sıradışı görünüyor (biz bir açma / kapama perde veya anahtarı olmadan inceledim başka kask düşünemiyorum), ancak Caberg sistem havayı akış için tasarlanmış olduğunu söyledi defogging için yüz maskesi arkasına üzerine.

Ben biniyorum ise bunu doğrudan nefes bile, yüz kalkanı haline buğulanıyor gelmez nedeniyle yüz kalkanı anti-sis kaplama ve çene havalandırma sistemi arasındaki, çalıştığını itiraf etmeliyim.

çene havalandırma kask içine hava iyi bir miktar akış yok ve büyük çene perdesi altında alttan akan hava engellenmesine yardımcı olur ve soğuk havalarda sürerken yardımcı olur.

Üst havalandırma oldukça verimli değildir. EPS astar ezilebilir deformasyon bölgeleri olarak hareket 20 mm ya da öylesine kare şekiller, bir ızgara içine kalıplanmış. bir ızgara deseni her meydanda arasındaki kanallar vardır.

Hava üst havalandırma yoluyla ve kanallar içine Bacalı var iki dikey delik aşağı gelir.

Astar sürücünün kafasına doğrudan havalandırılacak gelen bloke havanın bir kısmı, bununla birlikte, yüzey alanının bir çok kapsar. Sistem çalışır, ama tasarım gereğidir kafamda, doğrudan güçlü bir hava akımı hissetmiyorum.

Duke kabuğunun arka egzoz delikleri yoktur.

Caberg Duke Havalandırma
Puan: Caberg Duke havalandırma sistemi ortalama üst deliklerinden içeri havalandırma ve çene havalandırma yoluyla ortalama biraz daha iyi olan, bir "Mükemmel" puanı alır.

Caberg Duke Güneşlik
Arka egzoz delikleri güzel kask genel stil entegre edilmiştir.


Caberg Duke Ses Düzeyleri
rahat ve stabil bir şekilde oturan ve rüzgar tüneli test tasarım ile birlikte kulak ceplerinde kalın dolgu, daha fazla veya daha az kontrol altında Duke gürültü seviyesini düşük tutmak için yardımcı olur.

kask üst kısmı az ortalama gürültü seviyeleri normal sahiptir ve boyun rulo dolgu güzel tasarlanmıştır.

Ama sürüş durumuna bağlı olarak, hemen arkasında ve kulak altında, kabuğun alt kısmının etrafında oluşturulabilir biraz gürültü var.

Bu motosiklet tipine bağlı olarak değişir, ancak bazı gürültü üretir o bölgede etrafında bazı türbülans olması gibi görünüyor. Ben yüksek yaka veya eşarp takıyorum eğer gürültü seviyeleri orada bir el koyarsanız dramatik azalma veya.

Ama genel olarak, bunu biz inceledik bu fiyat aralığındaki diğer flip-up kask çok daha iyi olmasına rağmen Duke, ortalama gürültü kontrolü daha biraz daha kötü ortalama vardır söyleyebilirim.

Caberg Duke Gürültü Seviyeleri
Bizim kask değerlendirmeler ve ön camları olmayan motosikletler farklı türlerde, zamanla normal birkaç biniciler kombine bir çaba olduğunu unutmayın.

(Motosiklet interkom sistemlerinin değerlendirilmesi bile) Değerlendiriciler doğru yüksek kaliteli kulak tıkaçları, hazır aşınma.

Bir motosiklet sürme her zaman işitme koruyabilirdi. Bkz w BW Earplug Yorumlar seçme ve kulaklıklar giyen hakkında daha fazla bilgi için.

Not Ayrıca algılanan gürültü seviyeleri bireysel bağlı olarak değişecektir.

Gürültü kask uyum dahil olmak üzere birçok faktöre neden olabilir; motosiklet ve ön camın türü; rüzgar hızı ve yönü ve yıpranmış olan giysi bile türü. Kask gürültü daha fazla bilgi için, ziyaret w BW Motosiklet Kaskı Gürültü sayfasını.

Puan: Biz ortalama toplam gürültü seviyesi biraz daha kötüsü ortalama Caberg Duke "Çok iyi" notunu vereceğiz. 
kask Ağırlık
büyük boyutta Bu Caberg Duke diğer flip-up kask ile karşılaştırıldığında aslında hafif olan 1633 gram ağırlığında. Ortalama bir flip-up kasktan % 25 hafif olduğunu söyleyebiliriz. Duke ortalamasından daha hafif hissediyor ve bu ölçekte teyit edilmiştir - sürme Bu dışarı karşılanır.

Sadece karşılaştırma için, Caberg Trip (inceleme)  boyut XL 1614 gram ağırlığında; CMS SUV Apribile (inceleme) boyutu L 1625 gram ağırlığında; ÇATI Boxer V (inceleme) , boy L 1638 gram ağırlığında; SRC Schuberth'in C3 (L) 1692 gram; AGV Miglia II (L) 1707 gram ve Schuberth'in C3 (XL) 1709 gram.


Puan: Caberg Duke iyi bir denge ile hafifliği bir "Mükemmel" puanı alır.

Caberg Duke Hi-Vizion
Yeni "Hi-Vizion" sarı renkte Caberg Duke. Caberg Kasklar izniyle.
Caberg Duke Kask Chin Perde
İç güneşlik için iki düğmeli sistemin başka bir görünümü.


Caberg Duke "microlock" çene kayışı tutucu vardır. kask şekli biz değerlendirme denemeleri sırasında fark gibi bazı biniciler için biraz rahatsız edici olabilir bir yere çene kayışı koyar.

Çene kayışı dolgu yeterince kalın ve kayış da bir motosiklete kask kilitlemek için kullanılabilecek bir metal D-halkası vardır.

kask sadece ECE 22.05 P and J güvenlik standardına uygun ve Kuzey Amerika'da satılan değildir. Duke Avrupa'da iki yıl garantiye sahiptir.

Caberg Duke Opinionator
Sonuç
Caberg Duke henüz bize çok ilginç ve benzersiz kask tasarımları getirdi İtalyan üretici başka kazanır.

Duke kesinlikle muhtemelen aynı isimsiz global tedarik fabrikanın dışına pompalanır çoğu ortalama 200,00 $ için $ 250,00 jenerik flip-up, daha farklı bir şey sunuyor.

Eğer bir süper boya ve kaplama, benzersiz tarzı, aynı zamanda çift homologated bu fiyata tam yüz ve "Jet" hem de bir "geniş" nötr-to-yuvarlak oturuş bir made-in-İtalya kask alabilirsiniz kesinlikle iyi bir şeydir.

Bu "Böcek / Pilot" tarzı yaratıcısı Caberg Trip, çok popüler bir kask oldu. Konda birçok yönden gezi gelişmiş ve Duke "tür" bir başka evrimi.

ABD'de motosiklet DOT sürümü alamadım Çok kötü - Caberg hala çok umarım birgün gelecek, birlikte bir ABD dağıtım programı koymak için çalışıyor. 

w BW Caberg Duke Helmet: Şu
Üretici: Caberg Kaskları
Liste Fiyatı (2015): € 169,90- 239,90 €
Renkler: Katılar ve grafikler.
: Made In Italy
Boyutları: XL XS Shell Boyutları: 1
İnceleme Tarihi: Mart 2012
Not: Bu bir perakendeci, distribütör veya üretici tarafından sağlanan Öğe Şartlar ve Koşullar .Yorumlar en yeniden en eskiye sıralanır. 
Bkz Yorum göndererek ilgili ayrıntılar .
"HS" (May 2015) Gönderen: "Uzun yıllar boyunca, benim eski ile bindi Jarow Mono X2 (yorum) (bildiğiniz gibi, gerçekten bir Caberg Justissimo (yorum) ).

Ben gerçekten bu kask zevk, ama çok uzun tutmak yaptı.

Sonunda 2014 yılında değiştirmek için vardı aslında ile anlaşmaya geldi, ben kask bir sürü baktı. Ben başlangıçta satın almak için planlanan vardı Nolan N104 (inceleme) . Nolan N103 (yorum) beni iyi uyacak vardı, ama çok ağır oldu.

Ne yazık ki benim için, Nolan biraz daha dar N104 yaptı. Ben oldukça yuvarlak kafa var ve sadece N104 rahat alamadım. Bazı hafif boyun sorunları var, bu yüzden Ben de modüler tarzı evliliğin ediyorum rağmen, N103 daha hafif bir kask istedi.

Ben çok bana Duke karar yardımcı oldu yorumunuzu takdir diğer çeşitli seçenekler baktıktan sonra, ben CABERG etrafında geri geldi ve 2014 yılında sarı, siyah ve hi-viz bir Duke Legend satın aldı.

Bir küçük kelime oyunu, ön havalandırma fotoğrafın başlığı olarak, size "büyük çene havalandırma ile faaliyet bir kolay bulmak sekme ama oldukça beklediğimizden havalandırma sağlamaz." Derler Ben çene deliklerini çalıştırmak için bir sekme var olduğuna inanmıyorum. doğru vücutta dikkat "Ama çene Duke üzerinde delik için açma / kapama düğmesi var." şeklinde

Özür dilerim ben sadece size söylediklerini bariz cevapsız varsa.

Duke ile sürme oldukça uzun bir süre sonra benim gözlemler genellikle senin videolar:

Benim kel yuvarlak kafa için çok rahat 1..

2. Büyük optik ve Pinlock çok takdir (ve kolay kurulumu).

3. Pek çene odası. hiçbir şekilde yapmak derken büyük bir çene var. Ben hiç bu kadar biraz dışarı çıkıntı halinde sürme iken benim çene dokunmaz, ama olacak.

4. Kötü havalandırma. Üst havalandırma kötü işaretlenmiş ve hiçbir gerçek bir etkiye sahip gibi görünüyor. en azından kışın sizi donma yok, ancak çene delikleri, ısı yeterli yapmıyoruz (ama onları tamamen kapatmak için muktedir hala güzel olurdu).

5. Büyük yapı. Bu kask hissediyorum seviyorum.

6. Yıldız görünüyor. Özellikle yüksek viz içinde Legend için; Ben kontrast seviyorum. Ve renk tam olarak benim Olympia AirGlide 3 hi-viz ceket eşleşir.

Ben geri kask biraz çekin sürece 7. güneşlik, ne zaman sonuna kadar, aslında benim burun köprüsü üzerinde oturur; mutlu bir sürtünme kaymak var! dış kalkan net kalır olsa bile, güneşlik çabuk sis olacak, unutmayın.

8. Genel olarak, kask ışık ve çok iyi dengelenmiş hissediyor. Başımı açmak veya çapraz rüzgarlarda bobble zaman da yelken değil. Bunu giyen herhangi boyun yorgunluk olmadı.

9. Kolayca benim sığacak UClear HBC200 Kuvvet HD BT (inceleme) kulak ceplerinde birimi. Kask hoparlörleri tutmak için kulak cebinde rahat elastik askıları vardır, bu yüzden kurulum kulağın başına yaklaşık 10 saniye idi. Ve kabuk birim kendisi için yan kelepçesini kurulumu kolay oldu.

10. Gürültü seviyeleri benim sürme yapılandırmasında büyük (Başvuru için, ben ön cam ve çanta ile benim güvenilir Honda VTX 1800C binmek, ancak hiçbir alt seyrettiği).

11. çene kayışı kullanımı kolay ve rahat yastıklı olduğunu. Mayın kilitlemek için gerçek bir D-halkası yok, ama bisiklete kilitlemek için kullanılabilecek bir ince siyah metal tırnağı var.

12. İç dolgu çok güzel hissediyor ve bir yol nem emme iyi bir iş yok.

Duke birkaç kask biridir 13. Sadece hızlı bir notu tüm SHARP testlerinde 5 yıldızlı derecelendirme kazanmak için. Bu güzel bir emniyet sebebidir.

14. çene bar iyi çalışıyor, ama açılış kavrama ve kapanış için daha iyi bir yolu olsaydı yoktur. Çene çubuğunun altındaki başparmak kavrama olması güzel olurdu. Nolan kullanır gibi ve ben gerçekten bir iki düğmeli sistemini tercih ediyorum.

15. çene perde beni etkilemek değil. zamanla daha iyi olsun rağmen, oldukça sert plastik. Bu fonksiyon için daha iyi malzeme vardır düşünürdüm.

Yine Duke satın misiniz? Kesinlikle, keşke olsa da havalandırma iyi idi. Bu gerçekten benim tek önemli yakınma. Ben çok mutluyum ki bir konuma güneşlik ayarlayabilirsiniz.

çok yakın oturan çene bar benim için gerçek bir sorun değildir. diğer küçük mesele almak için sadece nit vardır. Ama havalandırma, özellikle yaz sıcağında, hayal kırıklığı yaratıyor. Fakat yine de, ben bu kask çok seviyorum.

Ben bu yazı gibi 6. Ben hızla 49'a üzerinde kapanış ediyorum birçok bisiklet ve yıpranmış birçok kask basmış benim ilk motosiklet aldım. Ben hala "mükemmel" kask Arıyorum, ama Duke yaşadım başka daha yakın geliyor.

Ben yeni bir bisiklet seçmişti gibi hissettim, benim eski X2 üzerinde Duke ile böyle dramatik bir iyileşme oldu Binme (yine, gerçekten onun Başbakan olduğunu kask şekilde muhafaza). Teşekkürler, çok yararlı bir inceleme için WBW. Ve teşekkürler, Caberg, büyük kask yapmaya devam için; Şimdi, bu havalandırma konuda ... "

"IJ" (2013 Temmuz) Gönderen: . "Ben 2012 yılında serbest bırakma, ve son bir yıl için özel olarak kullanıyorum kısa bir süre sonra tarafından ve özellikle ilgili, kendimi ne yazdığınız çoğu ile mutabık bulmak büyük benim kask aldım para ve şekillendirme için değer, (Ben bir motosiklet dergisi reklamı olarak fiyatlandırma hakkında CABERG gönderilecektir sorgu hala onlar tarafından cevaplanması gereken olmasına rağmen) !!

Ben kask Flip ön ve özellikle entegre güneşlik ile çok yönlü olarak bulabilirsiniz. sWhere Ben kask büyük bir hayal kırıklığına olan havalandırma, üst ve alt hem de hissediyorum. Benim deneyim çene bekçi delikleri açık bir siperlik korumak için tamamen yararsız olmasıdır. Ben gerekli vizörün buğulanmasını tutmak için tamamen kilitli sıkı kapalı pozisyonda siperliği tutmak için bulduk.

Üst havalandırma gelince - sadece ben havalandırma hava akışı için ne olması gerektiğini pozisyon keşfetti makale okuduktan sonra oldu! ne zaman "Aç" yazıt var kask ile birlikte gelen talimatları size tavsiyelerde şey oldu, ve slayt o kask "Aç" yazıt kapsayan oldu her havalandırma hava için açılmış olup olmadığını ben belli değildi, ya da slayt "Kapalı" yazıt kaplı zaman ortaya çıkmıştır! Her halükarda, hiçbir yararlı havalandırma olursa olsun hissedildiği ile açılan ve kapanan arasında herhangi bir fark fark hissedemedim.

Ayrıca, ben arka vizyon yanal gerekli olan hızlı bir omuz kontrol ziyade gerekli olan bir geriye bakış daha fazlası ile, harika olduğunu sanmıyorum. Başlangıçta, ancak, genel kask para için makul bir değer olduğunu düşünüyorum alışmak bir wee biraz aldı, ancak ben, vizörü kaldırmak için sistem seviyorum. "

"MH" (2012 Nisan) Gönderen: . "Duke Caberg kask Yorumunuz birçok yönden benim için inanılmaz doğru olduğunu kaydetti öğelerin bir çift hakkında yorumlar yaptı ve ben bir yolculuğu yaklaşık dört saat kadar üzerinde açmadı - alnımı ve saç çizgisi buluştuğu kenarından yaklaşık ön yüzünde dolgu biraz daha dolgu kullanabilirsiniz.

Ayrıca, benim kask benim Autocom sistemi yüklü ve kulak cepleri hoparlörler ile biraz dar. Bu kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu şimdiye kadar yıpranmış ettik sessiz kask biri olmak zorunda.

Hep aslında duymak için yüksek sesle yeterli hacim alabilir asla uzun bir yolculuğu sesli kitap dinlemek için mümkün istedim, ama. Ben fark etmedim, ne çok fazla gürültü yaratan kasklar oldu. Duke ile kolayca duyabiliyorum.

Sadece olumsuz şimdiye kadar, kask biraz sıcak gibi görünüyor var. Ön Visor çeyrek inç kaldırın ve serin beni tuttu bir yeterli havalandırma almayı başardı ve bu benim sesli kitaplar kesmek için önemli gürültü yaratmadı. Ben bunu fogged olması gereken bir günde dışarı gitti ve o did değil için yeterli havalandırma olduğuna inanıyorum, ama zaman gösterecek.

Biz bunu şimdiye kadar yaşadığınız en iyi kask var, genel olarak, devam edeceğiz. Ben bütün kask boyutu 58 var. Ben Dallas Texas yaşıyor. Ben de kask bir "NOKTA" etiketi yerleştirilir. Gerçekten tam kimseyi olacak bilmiyorum ama, aksi takdirde sırtımı onları uzak tutmak olabilir. Teksas kask gerektirmez ama ben çok binmek yok. Ben 2007 BMW GSA binmek, önceki kask vardı Caberg Justissimo (inceleme) ve Çatı Boxer V (yorum) . "

Editörün Notu: Caberg Justissimo herhangi bir üretici tüm zamanların en popüler flip-up kask biridir. Biz yakında Justissimo 2012 sürümü bir inceleme var. Çatı Boxer V de güncellendi; Bizim mutlaka okuyun Çatı Boxer V8 inceleme .
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.