Caberg Ghost Kask Hakkında

Caberg Ghost Karbon Kask Hakkında Yorumlar

Caberg ghost Karbon kask agresif bir tasarıma sahip sağlam bir modüler kask. Modüler tasarımı ve kullanım şekli sayesinde birden çok şekilde takılabilir. Kask bu sürümünde açıkça görünür karbon deseni vardır. Sert streetfighter veya çıplak motosiklet için mükemmel bir kask!

Özellikleri:
- Karbon kabuk;

- Çıkarılabilir ve yıkanabilir Sanitized astarı;

- Işık duman siperliği ile birlikte gelir;

- Pinlock dahildir;

- Nefes saptırıcı köpükten yapılmış;

- 4 farklı konfigürasyonlarda Kullanılabilir;

- Çıkarılabilir maske;

- CABERG için hazırlanmıştır Sadece S haberleşme sistemi konuşun;

- Mikrometrik toka;

Caberg ghost Karbon

Malzeme
Adındaki Karbon kelimesinden deanlaşılacağı gibi Caberg ghost Karbonda karbon kabuk vardır. Bu kask sağlam Karbon görünüm verir ve bir kaza durumunda daha iyi koruma sağlar. Bu Karbonlar inanılmaz gücü ve aşınma direnci sayesinde çok güçlüdürler. İç kısımda özel bir kumaş kaplıdır. Bu kumaş antibakteriyel ve kolay temizlenir. astar çıkarılabilir ve tam yıkanabilir.

modüler
kask modüler bir tasarıma sahiptir ve 4 farklı konfigürasyonlarda takılabilir. standart konfigürasyon ekli siperliği, maske ve nefes saptırıcı beraberdir. Daha sonra maskeyi, breathdeflector ya da her ikisi kaldırarak özel ihtiyaçlarınıza göre kaskı ayarlayabilirsiniz. Nefes saptırıcı da yüzünüze siperliği daha iyi bir sızdırmazlık sağlar.

güneşlik
vizör çizilmeye karşı bir malzemeden yapılır. Her zaman bir açık görüş var Bu mümkün kılar. dahil Pinlock lens aynı zamanda bu katkıda bulunur. Bu, ikinci bir tabaka olarak vizörünün iç takılmıştır. Bu sisleme gelen siperliği engelleyen bir hava yalıtım tabakası yakalar. kask hafif duman siperliği dahil ile geliyor.

Diğer
kask Sadece S kablosuz iletişim sistemi Speak kendi Cabergs için hazırlanmıştır. astar altında haberleşme sistemi monte edilebildiği özel yerleri vardır. kask kolay ve hızlı mikrometrik toka ile kapatılabilir.

Caberg
Caberg Bergamo, İtalya 1974 yılında kurulmuştur. Caberg touring segmentinde büyük büyümeleri öngören, modüler kask üretimine başlamıştır ilk İtalyan markası oldu. Yıllar geçtikçe Caberg her zaman güzel bir tasarıma sahip hem işlevselliği birleştiren akıllı kask üzerindeki odağını atmıştır.

Şimdi sipariş ver!
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.