Caberg Kask Modelleri

Caberg Kask Modelleri

Caberg İtalya'nın en ünlü kask üreticilerinden biridir, çene açılır kaskın ise mucididir. Caberg'in birçok kask modeli, Sharp güvenlik testlerinden 5 yıldız alarak kendini kanıtlamıştır.
Bunlardan en çok bilineni ve en çok satılanı Caberg Duke modelidir. Caberg Duke çene açılır bir kask modelidir. Kaskın üst kısmından açma kapama düğmesi ile açılabilen güneş vizörü mevcuttur. Caberg Duke modeli de Sharp testlerinden 5 yıldız almıştır ve bu çene açılır kask modellerinde pek görülmeyen bir durumdur. Birçok çene açılır kask modeli 1700 gr ve üzerinde iken Caberg Duke kask çok daha hafiftir. Özellikle enduro ya da touring model motosikletlerle sıklıkla tercih edilen bu model, muadillerine karşı uygun fiyatıyla da tercih edilir olmaktadır. Caberg Duke kask modellerine buradan göz atabilirsiniz. Kask rahat ve ortalamadan daha sessiz. Ayrıca şaşırtıcı derecede iyi dış görünürlüğü var.
Duke, % 100 İtalya'da üretildi ve Caberg'in tarz, özellikler, işlevsellik ve yüksek kalite geleneğini çok makul fiyatlarla sürdürüyor.
Aslında, Caberg muhtemelen evrim geçirmek ve çene açılır kaskları aklımıza gelebilecek herhangi bir üreticiden daha fazla geliştirmek için daha fazlasını yapmıştır.
Örneğin, Caberg, Caberg Sintesi gibi çene açılır kasklarında P / J çift homologasyon özelliğine öncülük etti.
Bu, kemerin tam yüz olarak, döndürmeli yukarı doğru kapanır vidalı ve kilitli halde ya da dönen vizörü yukarı doğru döndürerek kilitlediği "Jet" tarzı bir kask olarak giyilebileceği ECE sertifikasıdır.
Onların modüler kaskları, benzersiz delikli metal "sunroof" ile, Caberg HyperX ve Caberg Ego gibi en üst düzey stiller ve fantastik tasarımları ve herhangi bir başka herhangi bir kaskın üstündeki hava akış düzeylerini içerir.
İşte bonus: Caberg kasklar İtalya'da üretiliyor.
Caberg, İtalya'daki fabrikalarında yeni, heyecan verici, yenilikçi ve kaliteli tasarımları üretebiliyorsa, neden diğer kask üreticileri olamaz?
Bu çok ilginç bir soru; özellikle de AGV ve Vemar gibi diğer İtalyan kask üreticileri Italia'da daha az sayıda kask yapıyor gibi görünüyor ...
Eğer çene açılır değil de kapalı kask kullanmayı tercih ediyorsanız, öyleyse aynı sınıfta size Caberg Drift kask modelini önerebiliriz. Kompozit fiberdış yapısıyla 1000 TL altı kasklarda artık neredeyse tek kasktır. Güneş vizörü de buğu önleyicisi de mevcuttur, dolayısıyla her mevsim motosiklet kullanan bir sürücüyseniz, bu kask tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayacaktır. Caberg Drift kask modellerini incelemek için tıklayınız. Caberg Drift, İtalyan şirketinin en yeni üst düzey kaskıdır.
Drift, bileşik bir karbon, Kevlar ve fiberglas kabuklu bir sokak / spor veya "yüksek teknoloji" touring kaskıdır.
Drift'in tam bir karbon fiber kabuk versiyonu da mevcuttur.
Kompozit kabuk, binicilik konforunda olumlu bir fark oluşturan hafif bir kask ile sonuçlanır.
Tercihiniz farklı ve farkedilir bir kasktan yanaysa, naked ya da cruiser motosiklet kullanıcısıysanız, öyleyse Caberg Ghost kask tam size göre. Çok tutulan Shark kask modeli Shark Raw (Drak) modelinden sonra, Caberg Ghost kask da benzer bir yapıyla karşımızda ancak burada onu öne geçiren farklılıklar göreceksiniz. Caberg Ghost'un dış kabuğu kompozit fiber ve güneş vizörü tek elle yukarı kaldırılabilecek şekilde dizayn edilmiş. Caberg Ghost kask modellerini buradan inceleyebilirsiniz. 
Caberg'in en çok satılan kask modellerinden biri de Caberg Stunt kask modelidir. Caberg Stunt kask en çok scooter kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Agresif çene yapısıyla spor ve farklı bir tasarıma sahip Caberg Stunt kask genç motosikletçilerin gözdesidir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.