Caberg Motosiklet Kaskları Hakkında
1974 yılında İtalya, Bergamo’da kurulan Caberg, motosiklet kaskı üretiminde güvenlik kültürünü ön planda tutmuştur. Yenilikçi bir anlayışla çalışan şirket; uzun ömürlü, gelecekte kullanılabilirliğini sürdürebilen kask tasarımlarına imza atmayı hedeflemiştir. Avant-Garde teknolojisini kullanan Caberg, bu sayede kullanıcıları hayran bırakan kasklar tasarlamıştır. Caberg’in sektördeki en bilinen başarısı markanın dünyada ilk kez çeneden açılır kask modelini üretmiş olmasıdır. Bu üretimden sonra sektörde çok konuşulmuş ve diğer markalara ilham vererek kask çeşitleri arasına çeneden açılır kask modelinin eklenmesini sağlamıştır. Firma teknolojik ve yenilikçi prensiple çalışırken aynı zamanda kasklarının belli bir standarda ve güvenliğe sahip olması için gerekli testlerden geçmiştir. Öyle ki üretilen her kask modeli, uyumluluk testinden geçerek ergonomik anlamda incelenmiş; konfor ve güvenliği test edilmiştir. Ek olarak marka, İngiltere Ulaştırma Bakanlığı tarafından uygulanan SHARP güvenlik testlerine katılarak 5 üzerinden 5 yıldız alarak oldukça başarılı bir sonuç elde etmiştir.
Caberg motosiklet kaskı modelleri; Caberg Stunt, Caberg Drift, Caberg Hyper X, Caberg Tourmax, Caberg Duke, Caberg Sintesi, Caberg Vox, Caberg V2RR, Caberg Ego, Caberg 103 ve Caberg Jet gibi her motor kullanıcısına hitap eden, güvenlik ve konfor sunan kask modelleri vardır. Caberg motosiklet kaskları güvenliği ile birlikte şık ve ergonomik yapısıyla da dikkat çekiyor. Modellerin her biri güçlü özelliklerle donatılarak sürücülerin uzun sürüşlerinde dahi güvenle yolculuk etmesini sağlar.

Caberg Motosiklet Kasklarının Genel Özellikleri

Caberg kasklar uluslararası testlerden tam puan almış, firmanın kendi laboratuar testlerinden olumlu veriler elde etmiş donanımlı kasklardır. Genel özellikleri şöyledir;
  • Çizilmeye ve UV ışınlarına karşı dayanıklı vizör
  • Fiberglas ve karbon kabuk yapısı
  • Ergonomik yapıyla uyumlu anti bakteriyel yıkanabilir iç astar
  • Çıkartılabilen rüzgar koruması
  • Nefes alabilen yapıya uygun hava sirkülasyonu sağlayan yapı
  • Özel kilit sistemine sahip çene mekanizması
  • Gözlük kullanımı için ekstra kanal
Caberg kasklarının hepsi yasal standarda uygunluk testinden geçmekte, tasarımı kullanıcının güvenliği ve konforu açısından incelenmektedir. Şık yapısı, kullanıcı dostu özellikleri ile Caberg motosiklet kaskı sektörde sevilen bir kask markasıdır.
 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.