Caberg Stunt Kask Yorumu

Caberg Stunt Kask Yorumu

Caberg Stunt kask, ünlü İtalyan kask markası Caberg'in yarattığı ekonomik kapalı kask modelidir. Fiyatıyla gerçekten iyi kask markaları arasında en makul kask modeli olarak öne çıkmaktadır. Caberg Stunt kaskın düz renklerinin fiyatı 179 Euro, grafik desenli modellerinin fiyatı ise 199 Euro'dur. 
Caberg Stunt kask, özellikle motosiklete yeni başlayan, düşük cc'de motosiklet kullanan genç kullanıcılara hitap etmektedir. Agresif yapısı ve mat renkleri ile genç sürücülerin ilgisini çeken Caberg Stunt kask, güneş vizörlü olması sebebiyle de şehir içinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca diğer kasklardan farklı tasarımdaki vizörüyle gerçekten geniş bir görüş açısı sunmaktadır. Havalandırma kanalları son derece başaralıdır. Kaskın tek dezavantajı, bu havalandırmaların kış aylarında kaskın iç kısmına rüzgar almayı çok fazla engellemiyor oluşudur. Pinlock yani buğu önleyiciye de sahip olmayan Caberg Stunt modeli, kış aylarında da tam performans isteyen profesyonel motosiklet sürücüleri daha üst bir model tercih etmelidir. 

Caberg Stunt Kask Hangi Motosiklet Modellerine Uyar?

Caberg Stunt kask modeli, havalandırma kanalları itibarıyla dik oturuşlu motosikletlerde daha iyi performans vermektedir. Özellikle naked, scooter ya da commuter motosikletler ile kullanımı gayet iyi olmaktadır. Ancak artçı kaskı olarak kullanımı, özellikle de sürücü ile artçı arasında çok mesafe kalmaması durumlarında, çok uygun olmayabilir. Kaskın çene kısmınının uzun olması sebebiyle sürücüyü rahatsız edebilir. 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.