Caberg Xtrace Kask Hakkında Yorumlar

Caberg Xtrace Kask Hakkında Yorumlar

Kask Ekim 2015'ten EICMA Show'da açıklandı.

Ne istediğinizi 'em Çağrı - çift spor, macera-touring veya CABERG yönettiği "sokak enduro", bu kasklar süper popüler olmuştur.

Fakat yeni XTrace formülü biraz daha farklı bir şekilde ele alıyor.

Bu gerçeği söylemek gerekirse, çünkü bu kask yaklaşık% 95 zaten alışması nerede, o, sokak sürme doğru biraz daha önyargılı olduğunu.

Bu XTrace gerçek dünya sürüş için daha rahat olduğu anlamına gelir, ama yine de GS jokeyler tüm parçası görünüyor.

Bu ikili bir spor kask nispeten hafif ve o güzel, modern bir şekle sahiptir ve iç şaşırtıcı derecede rahat.

Aynı zamanda makul fiyatlı ve Caberg onların alt uç kask bazı Asya tedarikçilere dönüm rağmen, iyi bir genel kalitesi ve kabuk çok sağlam hissediyor.

Özel ilgi de süs ve mümkün olduğunca hafif gibi dış boyutlarını tutmak için kabuk ödenmiştir.

XTrace bile XL kask görünüyor için büyük kabuk boyutu, hissediyor ve başka herkesin boyutu L. gibi ağırlığında, çünkü ekstra çalışma, kapalı ödedi

en yakından bir göz atalım ...

Caberg XTrace Çift Sport Kask

, Grafik ve Genel Kalite Boya
Bu XTrace "LUX" yüksek görünürlüğe sahip sarı grafik. XTrace sadece sarı grafiklerle siyah katı parlak beyaz veya mat siyah ve LUX mat şu anda mevcuttur.

yüksek görünürlük sarı grafik iyi bakmak ve umarım bazı görünürlük ekleyin. bitirmek çok güzel hiçbir kalite hataları ile, yapılır.

siyah mat yağlı parmak izlerini çekmek, ancak bunlar hızlı bir şekilde hızlı Microfleece silin ile ortadan ediyoruz.

Bu kaskın genel olarak çok sübjektif hissediyorum ve son zamanlarda gözden Caberg Drift (yorum) bu Asya-build hisler ne kadar hareketli parçalar, iyi çalışır.

Burada ne var ama sadece dikkat şey iyi ne de kötü olduğunu.

tamamen çıkarılabilir astar özellikle rahat; Kumaş aşırı dolması olmasa da, aynı zamanda ağır kanalize EPS köşelerde tüm gizler, cilt ve dolgu yanında çok yumuşak hissediyor.

Puan: Caberg XTrace mükemmel bir kaliteye sahip. Bu inceleme sonunda özet tabloda derecelendirme açıklamalara bakın.

Caberg XTrace Kask Yapılandırmaları
Caberg XTrace Kask Renkleri
► Caberg XTrace Slide Show ◄
Caberg XTrace Chin Askı
Caberg XTrace Önden GörünümCaberg XTrace Ön Çeyrek GörünümCaberg XTrace Sağ Yan GörünümCaberg XTrace DikizCaberg XTrace Arka Çeyrek GörünümCaberg XTrace Yan GörünümCaberg XTrace Tepe KaldırmaCaberg XTrace Alt yan havalandırmaCaberg XTrace En VentCaberg XTrace Tepe ÇapaCaberg XTrace Kulak CepCaberg XTrace Chin AskıCaberg XTrace Önden Görünüm
                      

 
Kask Fit ve İç Şekli
XS-L ve XL-XXL: XTrace kafa boyutu aralığını kapsayacak şekilde 2 kabuk boyutları vardır.

Bizim kask bir XL ve kabuk görünüyor ve rakip kask daha küçük hissediyor - iyi bir şey.

iç şekil mevcut Avrupa moda tür dar.

İlk başta, ben tapınaklar en geniş benim yuvarlak kafa, üzerinde hiç rahat olacağını düşünmüyordu ama bunun içine sıkmak kez, ben bile sonra genişletilmiş sürmek sorunumuz yok.

Muhtemelen yuvarlak kafaları için optimal değil ve üstünde ve Roundies için alnına ekstra odayı terk edecek, ama yine de benim için ... çalışıyor.

kulağıma üstleri oldukça uymaz çünkü sığ kulak cepler, ancak hafif bir sorunu vardır ve benim kulaklarım koltuk ve yerde benim düz templed güneş gözlüğü almak için ileri ve geri kask taşımak zorunda.

Sığ kulak cepleri kask maçları kafa şekli ile gözlük kullanıcılara yardımcı olmalıdır.

Genel olarak, ben mevcut oldukça benzer hissediyor söyleyebilirim Schuberth'in C3 Pro (yorum) iç şekil, bir "Biraz Dar" için "Dar" uyum ne çağırır.

Caberg XL 61-62 cm kafa uyacak şekilde tasarlanmıştır ve bir 62 cm baş anlamıyla ve mecazi, bunu biraz germe olabilir, ancak bu, doğru görünüyor diyor.

Ben bir boyut L denemedim ama mükemmel olacak "Biraz Dar" kafa şekli "Tarafsız" 60 cm tahmin ediyorum.

Caberg XTrace iç şekli

Puan: XTrace uyum ve rahatlık için bir "Üstün" puanı alır. Aşağıdaki özet tabloda kask derecelendirme ölçeği bakın.

Caberg XTrace En Vent
Üst havalandırma delikleri iki pozisyon var ve EPS kanalların içine hava akış.
Caberg XTrace Chin Vent
Caberg XTrace Yan Vent

SİZİN ALMAK 
▪ CABERG XTrace KASK 
(Amazon.com At w BW Ortaklık)!
Yüz Shield, Göz Limanı ve Görünürlük
Bir çift spor kask yüz kalkanı veya vizör görüş hem görünürlüğü veya berraklığını etkileyebilir ve yüz kalkanı tırnakları ile asansörleri şekilde etkileyebilir karmaşık bir şekil vardır.

XTrace yüz kalkanı çok kuvvetli ya da sert görünüyor, bu yüzden kaldırdı bulunuyor kadar esnek değil. onun 4 Kademeli aracılığıyla yüz kalkanı taşımak için her iki tarafta asansör sekme vardır.

optik netlik Ben polikarbonat bazı dalgalanmasını ya da hafif bozulma fark olsa da mükemmel değildir. Yeterli değil ben odaklanmak yoksa rahatsız edici, ama ben bakıyorum olarak bu konuda düşünüyorsanız, ben onu görmek için.

yüz kalkanı, bir Pinlock buğu önleyici uç için işaretçilerine vardır, ancak ekleme kask dahil değildir. yüz kalkanı dış yüzeyi çizilmez kaplama ile işleme tabi tutulur.

Yüz Shield ve Tepe Çıkarma
yüz kalkanı iki tarafında basit plastik başlı metal vidalarla bağlanır.

vidalı mesajlar da çıkarılabilir ve kask tepe olmadan tam yüz olarak takılabilir zirveye tutun.

olsa zirve altında ince plastik baskı pulu kaybetmemeye özen gösterin; Daha yakından bakmak için bir video aşağıya bakın.

Göz Liman ve Gözetleme Hatları
Göz noktası neredeyse sınırsız yatay görüş çizgileri ile mükemmel görüş açısı sağlar. Gerçekten kabuğunda göz portu kenarını görmek için iki tarafa gözlerini eğmek zorunda.

Dikey görüş hatları da mükemmel ve over-the-omuz trafik kontrolleri - çift spor kask Çeşidi ana faydalarından biri - büyük göz port ile çok daha kolay.

Bu yüz kalkanı 4 uzantıya sahiptir, ancak defogging için küçük pozisyon var. İlk açılış oldukça büyük ama nedense, ben yine bir Defog pozisyon ihtiyacını hissetmedim.

yüz kalkanı bir firma "thunk" ile kapatır ve suyun içeri girmesini engelleyen, kaş üstündeki conta boyunca sıkıca kapatır.

Caberg XTrace Arka Egzoz Vent

SİZİN ALMAK 
▪ CABERG XTrace KASK 
(Amazon.com At w BW Ortaklık)!
İç Güneşlik
iç güneşlik kask kabuk sol üst tarafında bir kaydırıcı ile çalışır.

kaymak Eğer eldiven giyen yaparken üzerinde kask ile yerini tespit ve birkaç kez uygulama bir kez, bulmak ve işletmek kolaydır.

kaymak pürüzsüz ama sert hissediyorum vardır ve sertlik veya sürtünme bir ara pozisyonda yerde güneş siperliği kalmasına yardımcı olur.

En iyi bölüm XTrace güneşlik görüş hattı içine olağanüstü kapsama alanı ve en az saldırı sağlamasıdır.

Ve bir şey daha: XTrace kask açık yüz maskesi olmadan yıpranmış ve açılan güneşlik kullanarak sağlar CABERG yönettiği "Çift Visor Tech" özelliği vardır.

Yani görünüşe göre güneşlik yüz kalkanı aynı darbe dayanımı standartlarını karşılar.

iç güneş siperliği, bir anti-çizilmeye kaplama ile tedavi edilir ve biz denedim diğerlerine göre daha koyu bir renk tonu vardır gibi ışık iletimi için bir standart yoktur bu, nasıl mümkün olabilir emin değilim, ancak aynı zamanda, görünüyor.

optik kalitesi iyi ve - Vadesi daha eşit eğrilik - aslında açık yüz maskesi daha az distorsiyon olabilir.

Zirve
XTrace zirve (yukarıdaki bölümlere bakınız) çıkarılabilir ve kask ile veya yüz kalkanı olmadan tam yüz olarak takılabilir.

o Caberg iki tarafında zirveye tutun başparmak vida plastik kapağın altında tutkal az miktarda uygulanmış gibi görünüyor çünkü Ama ilk kez zirveye çıkararak, zordur.

Ben elle vidasını olamazdı, bu yüzden plastik "X" yükseltilmiş kalıp parçası üzerine bir bez koymak ve kapmak ve onu açmak için bir pense kullanılır. Dikkatli ol!

Eğer mühür ilk kez kırmak sonra, vidalar elle bir dahaki sefere kaldırılabilir.

Ayrıca, kask üstündeki tepe tabanını tutan alıcı sıkı bir tutuş vardı, bu yüzden gevşetin ve zirveye çıkarmak için ileri geri çalışmak zorunda kaldı.

Alt çizgi? Muhtemelen sadece bir çift spor olarak XTrace kullanmak ve zirveye çıkarmadan unuturdum.

zirve aynı zamanda çok iyi havai güneş gölge kapsama alanı sağlar ve titreşimle değildir ve hatta çok az Asansör vardır, bu yüzden genel olarak güzel bir şekilde entegre tasarım.

Caberg XTrace Görünürlük
Puan: XTrace yüz maskesi ve güneşlik ve dışa görünürlük tasarımı ve işletimi için bir "Mükemmel" oranları.

Caberg XTrace Kask Liner

Havalandırma
XTrace üzerinde çene havalandırma sistemi çift spor norm biraz farklıdır.

önündeki büyük dikey sürgü çıplak elleriyle taşımak zor ama dokunsal eldivenlerle konumlandırmak için kolaydır.

Caberg çene havalandırma sürgünün üst konumda çene çubuğu arka üst kısmındaki yuvalardan havayı yönlendiren ise alt pozisyon, buğu çözme için yüz kalkanı arkasına havayı akar söylüyor.

Diğer çift spor kask kıyasla XTrace hakkında farklı bir şey çene çubuğu üzerinden doğrudan havalandırma var olmasıdır.

Bu garip görünebilir iken, XTrace sistemi oldukça iyi iş gibi görünüyor ve çene bar arkasında kalıp oluşturan plastik üst deliklerden yukarıya akan hava binici tarafından hissedilebilir.

Kask da yardımcı yüklü bir çene perde ile birlikte geliyor.

Ayrıca, çene çubuğu üzerinden hiçbir delik olduğu gerçeği mikrofon montaj yardımcı olur.

En Vent Notlar
Üst havalandırma delikleri iki pozisyon açmak ve oldukça derin bir hava geçidinin altındaki metal ekranlar var.

Hava kask içine ve kafa liner üst altında görülebilir EPS bazı çok derin kanallardan aşağı doğru akar.

Ben deliklerinden aşağı bir el feneri parlaklık ve kask içine doğrudan geçiş görebilirsiniz rağmen sürerken, kafamın üzerinde doğrudan hava akışını hissetmiyorum.

Hava yoluyla ve kanallara akar ve doğrudan egzoz yoluyla geri dışarı delik ve kask hava mutlaka başımın üstünde doğrudan keçe değil sadece, iyi havalandırma var gibi gözüküyor yok.

Soğuk hava hissediyorum gözle görülür bir fark yaratıyor, çünkü bu, ancak, kışın değişebilir.

Arka Egzoz Vent
Arka egzoz delik düşük profilli türüdür ve kask havayı çekerek, iyi iş gibi görünüyor. kask iç bakarken ben havalandırma yoluyla doğrudan bir çıkış görebilirsiniz.

Caberg XTrace Havalandırma
Puan: Genel olarak, XTrace havalandırma için bir "Çok iyi" puanı alır.

interkom Fit
Kabuk şekli ve kaskın alt kısmında uyan yolu oldukça standart, yani standart interkom kask monte montaj hiçbir sorun olmamalıdır.

ses Düzeyleri
XTrace özellikle sessiz tepe ve üst delikleri, göz önünde üstündeki iyi gürültü kontrolü ile, ortalama biraz daha sessiz.

Bir ön camdan hava kask vurur nasıl bağlı kask, alt kısmında etrafında biraz gürültü var.

kesilmiş veya alt arka hafif bir açıyla şeklinde oluyor gibi XTrace hissediyor ve bu türbülans gürültü kaynağı gibi görünüyor.

açık havada, bu bir sorun değil, ama bir ön camdan türbülanslı hava kask vurur nasıl bağlı olarak bazı düşük frekanslı "patlama" sesi duyulabilir.

Genel olarak, XTrace gürültü seviyesini kontrol oldukça iyi bir iş yok, bu yüzden ben biraz daha iyi ortalamasından daha değerlendirirsiniz edeceğiz.

Caberg XTrace Gürültü Seviyeleri
Bizim kask değerlendirmeler ve ön camları olmayan motosikletler farklı türlerde, zamanla normal birkaç biniciler kombine bir çaba olduğunu unutmayın.

(Motosiklet interkom sistemlerinin değerlendirilmesi bile) Değerlendiriciler doğru yüksek kaliteli kulak tıkaçları, hazır aşınma.

Bir motosiklet sürme her zaman işitme koruyabilirdi. Bkz w BW Earplug Yorumlar seçme ve kulaklıklar giyen hakkında daha fazla bilgi için.

Not Ayrıca algılanan gürültü seviyeleri bireysel bağlı olarak değişecektir.

Gürültü kask uyum dahil olmak üzere birçok faktöre neden olabilir; motosiklet ve ön camın türü; rüzgar hızı ve yönü ve yıpranmış olan giysi bile türü. Kask gürültü daha fazla bilgi için, ziyaret w BW Motosiklet Kaskı Gürültü sayfasını.

Puan: Ben XTrace gürültü kontrolü için bir "Mükemmel" notunu vereceğiz.

w BW Caberg XTrace Helmet: video


 
XTrace Kask Ağırlığı
Boyut XL Bu XTrace 1663 gram ağırlığında (3 lbs., 10-3 / 4 oz.), bu tür bir kask için nispeten hafif olan.

kask kabuğunun süs şekli kabuk polikarbonat ve bazı egzotik kompozit olsa bile, yardımcı olur.

Tam Yüz için ağırlıkların hepsi, flip-up ve açık kasklar mevcuttur w BW Motosiklet Kaskı Ağırlıkları sayfa.

Ayrıca ağırlık ve şekli ile kask listeler grafiğe bakınız w BW Motosiklet Kaskı Şekiller sayfa.

Puan: XTrace ağırlığı için ama mükemmel bir denge ile bir "Mükemmel" puanı alır.

Caberg XTrace Peak kaldırıldı
zirve açık bir yüze XTrace dönüştürmek için çıkarılabilir.

Çeşitli
XTrace "hızlı bırakma" mikro-ayarlamak tarzı çene kayışı toka vardır ve çene kayışı dolgu yeterlidir.

XTrace sokak enduro sürücüleri daha hedefleniyor çünkü gerçekten bir sorun değil arkada, hiçbir gözlük askısı tutucu vardır.

kulak cepleri sığ, bu yüzden bir interkom uydurma eğer ince hoparlörler gereklidir. Ama sığ kulak cepler hoparlörler potansiyel olarak daha iyi ses kalitesi ve hacmi için kulaklarınıza yakın monte edileceği anlamına.

XTrace sadece ECE standartlarına uygundur.

w BW Opinionator: Caberg XTrace
Seçtikleri ...
Styling.
kaliteyi oluşturmak.
İyi güneş siperliği kapsama.
Katı hissediyorum.
Kullanılabilir zirve.
Rahat astar.
Tavalar ...
Yüz kalkanı optik.
Minimal renk seçenekleri.
Hiçbir DOT sürümü.
Sonuç
Yeni Caberg XTrace çift spor görünümü ve sokak yararlılığı arasında mükemmel bir uzlaşmadır.

Makul kabuk boyutları tutmak için ödenmiş olan kask ve özel ilgi bu tür kesin bir artı olduğu, nispeten hafif.

İç kumaş seçimi ve dolgu kask özellikle rahat hale getirir.

Fiyatı da makul; XTrace 150 Euro civarında Avrupa liste fiyatı koyar civarında 175,00 $ USD (artı nakliye), bulunabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.