Sıralama seçin
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Çene Açılır Motosiklet Kaskı ve Çene Açılır Kask Modelleri

Motosiklet kullanırken tercih edilecek birçok ekipman vardır. Sürücüler özellikle kaza anında ortaya çıkacak sakatlıkları en aza indirebilmek için doğru ve kaliteli ekipmanları seçmelidir. En önemli ekipmanların başında kasklar geliyor. Birçok motosiklet kaskının yanında en sık tercih edilen modellerden biri de çene açılır motosiklet kaskı olarak karşımıza çıkıyor.

Çene açılır motosiklet kaskları kapalı kasklar gibi yüksek güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. Bu kasklar üst ve yan kısımları kapalı şekilde tasarlanır. Çene bölgesi de sürücünün isteğine göre ister açılabilir ister kapanabilir. Sürüş deneyiminizin durumuna göre fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Hız yapacaksanız kapayabilir ve güvenliğinizi sağlayabilir; yavaş gidecekseniz çene kısmını açarak rahat hareket edebilirsiniz.

Çene Açılır Motosiklet Kaskı Farkı Nedir?

Motor sürücülerinden bazıları kapalı kaskları tercih ederken bazıları da açık kaskları tercih etmektedir. Kapalı ya da açık kasklar farklı özellikleri ve kullanım kolaylıklarıyla motorcuların tercihi oluyor. İki kaskın ortasında bir seçim yapmak isteyenler için çene açılır motosiklet kaskı en doğru seçenek olur.

İstediğinizde çeneden açılabilecek şekilde tasarlanmış olan çene açılır motosiklet kaskı açılabilir çene yapısı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çene kısmı kapalı olduğunda kapalı kasklar gibi tüm kafa, boyun, kulak, göz, yüz ve çeneyi koruyabilir. Ayrıca bu durumda dışarıdan gelecek yağmur, rüzgar, böcek, taş, toz, çamur ve soğuk gibi tüm olumsuzluklara karşı sürücüleri korur. Ancak güçlü bir darbede çene kısmı açılabileceği için kapalı kasklar kadar güvenli bir seçim olmayabilir. Daha zorlu bir sürüş deneyimi yaşayacaksanız kapalı kasklar daha doğru bir seçim olacaktır.

Çene Açılır Motosiklet Kaskı Fiyatları

Çene açılır motosiklet kaskı fiyatları; ürünlerin tasarım özelliklerine, markasına, kullanılan malzemesine  göre değişmektedir.  Motorcular hem güvenli hem de hareket kolaylığı olan bir kask modeli arıyorsa çene açılır motosiklet kaskı tercih edilebilir. Sitemizde her bütçeye uygun çeneden açılabilen motosiklet kaskları bulabilirsiniz.  Kapalı kaskları için bütçesi olmayan motor sürücüleri güvenliği de dikkate alıyorsa daha  uygun fiyatlı olan çene açılır kaskları seçebilir. Çene açılır kasklar arasından bir seçim yapmak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.