Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Cross Motosiklet Kaskı ve Cross Kask Modelleri

Motosiklet kaskları farklı özellikler ve ihtiyaçlara göre tasarlanmaktadır. Her kask modelinin işlevi farklıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen kask türlerinden biri de cross kasklardır. Cross motosiklet kaskı gerek tasarımıyla gerekse de işleviyle birçok motor tutkunu tarafından tercih edilen bir ekipmandır. Ön taraftaki alt ve üst kısımlarının daha geniş olması özellikle spor giyim tarzını seven motorcular için ilgi çekicidir.

Farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan cross kask modelleri ergonomik bir tasarıma sahiptir. Birçok kişi bu kask modellerini sadece estetik görüntüsü ve göz alıcı tasarımı sebebiyle tercih etmektedir. Ancak cross kask modelleri çok etkili işlevlere sahip bir tasarımı olan bir ekipman olarak karşımıza çıkar.

Cross Motosiklet Kaskı Ne İşe Yarar?

Motosikletlerde kaza anında kasklar çok önemli bir işleve sahiptir. Motorcuların kaza anında en tehlikeli  bölgelerinden biri yüz bölgesidir. Cross motosiklet kaskı bir kaza anında düşme anında yüz bölgesine gelecek darbelerin etkisini azaltmak adına ön bölgesi geniş şekilde tasarlanmıştır. Yani bir kaza anında yüze gelecek darbelerin en aza indirilmesi temel amaçtır.

Motorcuların en büyük şikayetlerinden biri de kasklarda rahat nefes alamamaktır. Bazı insanlar kaskları taktığında daralmış gibi hisseder. Cross kask modelleri bu konuda da çözüm sunar. Ön kısmı uzun olduğu için nefes almak daha kolaydır. Çene bölgesine bir hareket mesafesi sunan tasarımıyla cross kask modelleri darbeyi engellemenin yanında rahat nefes alabilme kabiliyeti de sunar.

Cross kaskların görüş açısı da diğer modellere göre daha fazladır. Bunun yanında bu modellerin içine koruyucu muhafazalar kullandığınızda çene yapısının tasarımı uygun olur ve sizi rahatsız etmez.

Cross Motosiklet Kaskı Fiyatları

Cross motosiklet kaskı fiyatları; kaskın markasına, kullanılan malzemelere ve kalitesine göre değişiyor. Yüksek bir hareket rahatlığı ve yüz bölgesinde darbelere karşı etkili koruma vadeden cross motosiklet kaskları her bütçeye uygun olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Farklı renk ve desenlerde, size özel fiyatlarla satışa sunulmuş cross kask modellerini hemen sitemizi inceleyerek bulabilir ve tarzınıza uygun modeli hemen satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.