Dainese Bot

Dainese Bot

Dainese Hakkında

Bir motosikletçi olan Lino Dainese’nin henüz 20 yaşındayken kurduğu firmanın bu denli başarılı olmasının altında motosiklet giyim aksesuarları konusundaki eksiklikleri keşfeden amatör ruhu hiçbir zaman kaybetmemeleri yatıyor. Kurulduğu 1972 yılından beri motosiklet giyim aksesuarlarının yanı sıra dağ bisikleti ve kış sporları için de ekipmanlar üreten Dainese tasarımlarında doğanın kusursuz geometrisini kullanıyor. Ortaçağ zırhlarını savaşçı zırhlarını anımsatan koruyucu ekipmanları motosikletçilerin sürüş esnasında ihtiyaç duyduğu güvenlik ve konforun yanı sıra detaylı çalışılmış ince çizgileriyle motosikletçilerin tarzlarını yansıtma konusunda yüreklendiriyor.

D-Tec laboratuarlarında uzun saatler süren çalışmaların verdiği sonuçlardan faydalanarak yeni teknolojiler geliştiren ve ürünleriniyle buluşturan Dainese; D-air teknolojisiyle motosiklet ve bisiklet sürücülerinin trafikteki güvenliklerini arttırmak adına sürücünün vücuduyla koordineli olarak çalışan ve tehlike anında hayatlarını kurtaran ilk hava yastığı sistemini geliştirmeleriyle tanınıyor. Dainese motosikletçi botu üretmenin yanı sıra bir motosikletlinin ihtiyaç duyabileceği eldiven, tulum, mont, içlik, yağmurluk ve korumalık gibi motosiklet giyim aksesuarları üretiyor. Profesyonel yarışçıların güvenlik ve konfor ihtiyacı düşünerek oluşturduğu ekipmanlar sayesinde siz de pistlerin özgür ruhunu kuşanabilirsiniz.

Neden Dainese Bot Tercih Etmelisiniz?

Özellikle agresif motosiklet sürücüleri için pistlerden ilham alınarak tasarlanan Dainese güvenli sürüş ekipmanları keyifli bir sürüşün anahtarını sunuyor. Her motosiklet severin ihtiyaç duyacağı Dainese botları; maksimum güvenliğin yanı sıra kusursuz Fransız stilini bir arada sunuyor. Dainese bot modelleri sadece agresif sürüler göz önüne alınarak üretilmiyor. Spor, touring, chopper ya da scotter kullanmanız hiç önemli değil. İhtiyaçlarınız göz önüne alınarak üretilen özelleştirilmiş Dainese bot çeşitleri sayesinde sokakta ya da sürüş esnasında motosikletçi kimliğinizi bürünebilir ve üst düzey konfor ve güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Dainese bot seçimi yaparken siz de konforun en ön planda tutulduğu modellerde bile güvenlikten asla ödün verilmediğini görebilirsiniz. Pistler ve agresif motor kullanmayı sevenler için karbon fiber kullanarak kuvvetlendirdiği Dainese bot modelleri ihtiyaç duyulan durumlarda termoplastik, çelik, deri ve çeşitli özelleşmiş tekstil kumaşları ile zenginleştiriyor. Skywalk taban tercihi sayesinden her zamankinden daha iyi tutunuyor ve bu sayede motosiklete bütünüyle hakim olmanıza yardımcı oluyor.

Dainese Bot Modelleri

Dainese motor severlerin birbirinden çok farklı ihtiyaçları olduğu bilinciyle her geçen gün farklı özelliklere sahip yeni motosiklet botları geliştiriyor. Ürün yelpazesinin genişliği özelleşmiş Dainese kadın bot modellerinin çok çeşitli olmasından da anlaşılabiliyor.

Dainese geniş ürün yelpazesinde kışlık, yazlık, uzun, racing, enduro-cross motosiklet botlarına ve motosiklet ayakkabılarına yer veriyor. Su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilir özellikli gora-tex teknolojisi kullanılarak üretilen Dainese kışlık bot modelleri kışın çetin koşullarıyla savaşmanıza yardımcı oluyor. Yazlık bot modellerinin terlemeyi etkileyici nefes alan yapısı ve hafif tasarımı en sıcak günlerde bile bunalmanızın önüne geçiyor. Oldukça hafif yapıya sahip motosiklet ayakkabılarını şık görünümleri sayesinde günlük giyiminizde kolaylıkla yer verebilirsiniz. Uzun bot modellerinin sunduğu ekstra güvenliğin tadını çıkarırken Dainese kısa paçalı motosiklet pantolonları ile birlikte kullanarak kusursuzlaştırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk, desen ve özelliklerde üretilen Dainese motosiklet botları arasından aradığınız ideal motosiklet bot ve ayakkabıyı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun Dainese bot modelini motosikletaksesuarları.com’un geniş ürün yelpazesi arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Doğru bot modelini seçebilmeniz için paylaşılan bilgilerden yararlanabilir, üyelik gerektirmeden motosikletle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı motosikletaksesuarları.com üzerinden karşılayabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantisi sayesinde kapı kapı gezmeden en kaliteli motosiklet ekipmanlarına uygun fiyatlara ulaşabilir, kapıda ödeme seçeneği sayesinde güvenli alışverişin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.