Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Deri Motosiklet Montları ve Modelleri

Deri motosiklet montları; motosiklet sürücüleri için tarzını yansıtmanın en etkili yolları arasında yer alır.  Motosikletin ilk kullanılmaya başladığı yıllardan bu yana motosiklet montu olarak deri montlar kullanılmaktadır. Kendine has bir dayanıklılığı olan, bir kaza yaşandığında yüksek mukavemet sağlayan, rüzgar direnci de yüksek olan deri montlar her mevsim kullanılabilen motor kıyafetleridir.

Motosiklet yarışlarında yer alan motorcuların da sadece deri kıyafetler kullanması birçok motor tutkunun da ilgisini çekiyor. Sığır ya da inek derisinden elde edilen doğal deri montlar yırtılmaya ya da sürtünmeye karşı her zaman birinci sınıf dayanıklılığa sahiptir.  Deri montların tek olumsuz özelliği değişen hava durumlarına karşı adaptasyon durumunun düşük seviyede olmasıdır.

Deri Motosiklet Montu

Deri motosiklet montu, yaz aylarında sıcaklarda ve kış aylarında yağmurlu havalarda zorlayıcı bir seçim olabilir. Motor sürücüleri için deri motosiklet montunun kullanılacağı en uygun zaman bahar aylarıdır. Ayrıca kış aylarının ılık geçtiği güney bölgelerimizde de daha uzun süre kullanılabilir. Markalar farklı özelliklere sahip deri çeşitlerin motosiklet montu olarak üretiyor.

Nubuk ve Nappa deri seçenekleri de motor kullanıcıları tarafından deri motosiklet montu olarak sıklıkla tercih ediliyor. Analine deri de motorcuların en sık tercih ettiği deri mont ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürün renklendirilmiş deri olarak da biliniyor. Yüksek kaliteli deriye uygulanan analine işlemi sonrasında deri renkleri emiyor. Sonrasında hava, su ve rüzgar geçirmez dayanıklı bir hal alıyor. Deri montların bazı dezavantajlarını kapattığı için analine deriler de sıklıkla tercih ediliyor.

Deri Motor Montu Seçimi

Motosiklet montu için deri motosiklet montu seçimi dikkatli olunması gereken bir andır. Deri motosiklet montu seçerken her ne kadar bol modeller de yakıştırsak durum motosiklet montu seçerken biraz daha farklı bir hal alıyor. Motosiklet montlarında tam koruma sağlayabilmesi için deri montun tam olarak oturması gerekiyor.

Seçtiğiniz deri mont omuzlardan tam oturmalıdır. Sıcak havalarda kullanacağınız bir deri mont tercih ediyorsanız hava kanalları olan bir model bakabilirsiniz. En uygun fiyatlı, kaliteli deri motor montlarını sitemizde bularak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.