Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Disk Kilidi

Disk kilidi, motosikletinizi çalınmalara karşı güvenli şekilde park etmenizi sağlayan koruma ekipmanlarıdır. Bu ürünler sayesinde ekstra koruma sağlayabilir ve motosikletinizde hırsızlık olaylarına karşı önlem alabilirsiniz.  Farklı özellikleri bulunan bu ürünler hafif yapıdadır ve az yer kapladığı için her yere yanınızda götürebilirsiniz. Darbelere karşı malzemelerden üretildiği için sağlam kasasıyla zorlamalara ve deformasyonlara karşı uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Disk kilitleri motorların disk bölümüne takılır. Bu ürünü disk bölgesine pratik bir şekilde yerleştirerek motorunuzun içiniz rahat bir şekilde park edebilirsiniz. Disk kilidi güçlü çelik kasaya sahiptir.  Bununla birlikte paslanma ve oksitlenme gibi durumlara karşı da uzun ömürlüdür.  Motosikletinizi dışarıdaki tüm tehlikelere karşı bu kilitlerle koruyabilirsiniz. Ayrıca kopyalanması zor özel anahtarları da ekstra koruma sağlar.

Disk Kilidi Ne İşe Yarar?

Disk kilidi akıllı uyarı sistemine sahiptir. Sesli ya da ışıklı tasarımlarıyla motosikletinizi korumaya almanızda etkilidir. Dışarıdan bir zorlama, darbe ya da titreşim görüldüğü anda gelişmiş sensörü sayesinde hareketi algılar ve size gerekli uyarıyı verir.

Farklı boyutta pimleri sayesinde ihtiyacınıza uygun yüksek koruma sağlayacak bir modeli hemen satın alabilirsiniz.  Motor sürücülerinin tedirginliğini azaltan bu ürünler birkaç adımda takılıp çıkarılabilecek yapısıyla zahmetsiz bir koruma önlemi sunuyor. Yedek anahtarları da olduğundan kaybolma ya da kırılmalara karşı da gerekli önlemler alınmış oluyor. Motosikletinizi korumak için farklı disk kilitleri tercih edebilirsiniz.

Disk Kilidi Modelleri

Disk kilidi modelleri 360 derece hareket sensörüne sahiptir. Motorunuz yerinde oynadığı anda devreye girer ve sizi uyarır. Gelişmiş tasarım sistemleri sayesinde disk kilitleri kedi, köpek gibi hayvanların hareketlerinden insan hareketlerini ayırt eder. Ayrıca hava koşullarına karşı da yüksek dayanıklılık vadeden ürünlerdir.

Disk kilidi motosiklet modeline uyumlu olarak üretilir. Tekerleklerin dönmesine engel olarak motorunuzun hareket etmesini engeller.  Farklı renkleri ve tasarımlarıyla motorunuzu hırsızlık olaylarına karşı koruyacaktır.  Alarmlı ve alarmsız modelleriyle her türlü ihtiyaca yönelik üretilmektedir. Her bütçeye uygun bir disk kilidi bulabilir ve satın alarak motorunuzun korunması için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Motorunuzu dışarıya park ettiğinizde güvenlik önlemleri için çok fonksiyonel ürünlerdir.

Motosiklet Kilidi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Kilidini Almalıyım?

Motosiklet kilitleri tekerlek ve gövdeye uygulanabilecek şekilde tasarlanmış olup zincir kilit, disk kilidi, alarmlı disk kilidi ve kask kilitleri olmak üzere farklı sınıflara ayrılıyor. Kullanacağınız bölge ve motosikletinizin modeline göre en güvenli olan motosiklet kilidini tercih etmelisiniz.

Motosiklet Kilidi Motoru Korumak İçin Yeterli Olur Mu?

Uygun fiyatlı motosiklet kilitleri genellikle zayıf malzemelerden üretilmiş kilitlerdir. Düşük güvenlik seviyesine sahip motosiklet kilitleri motorunuzun tam güvenliği sağlayamaz çünkü hırsızlar tarafından kolay bir şekilde kırılabilir. Bütçenizin yettiği kadar yüksek güvenlik seviyesine sahip motosiklet kilitlerini tercih etmelisiniz.

Alarmlı Disk Kilidi Mi Yoksa Zincir Kilit Mi?

Alarmlı disk kilitleri hem alarmlı olması ve taşımasının kolay olmasıyla çok tercih ediliyor ancak basit ve düşük güvenlik seviyesine sahip alarmlı disk kilitleri motorunuzun tam güvenliğini sağlayamaz kolayca kırılabilir. Zincir kilitler taşıması ve bağlaması daha zahmetli olduğu için daha az tercih ediliyor ancak hem kaliteli bir zincir kilit ve alarmlı disk kilidi kullanıldığında motosikletiniz için yüksek seviyede koruma sağlamış olursunuz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.