Dokunmatik Ekrana Duyarlı Motosiklet Eldivenleri

Motosiklet sürücüleri için elzemolan aksesuarlardan sayılan motosiklet eldivenleri; yazlık, kışlık, filelişekilde çeşitlere ayrılıyor. Aslında eldivenlerde kesin bir ayrım bulunmuyorancak eldivenin yapısı, koruma kapasitesi ve materyali nedeniyle model farklılıklarıyaşanıyor. Kış aylarında motosiklet aksesuarları daha önemli hale geliyor.Motosiklet montu ve kaskı kaza olasılıklarına ek olarak soğuğa karşı da güçlübir koruma sunuyor. Eldivenler ise yaz – kış koruma sağlamakla biliniyor. Yazaylarında motor eldiveni kullanmak acemi sürücüler için gereksiz gibigörünebilir ancak güneşin yakıcı etkisi yolculuk esnasında deriye zararveriyor, avuç içlerinin terleyerek kayganlaşmasına dolayısıyla hâkimiyetintehlikeye girmesine zemin hazırlıyor. Sürücünün direksiyonu sıkıca kavrayıpkonforlu bir yolculuk geçirmesinde aslında doğrudan eldivenlerin etkisi var.Eldivenli ve eldivensiz motor yolculuğunu deneyimleyen her sürücü ideal biryolculukta motor eldivenlerinin ne denli önemli, destekleyici ve konforlu olduğunugörüyor. Şimdilerde motosiklet eldiven modelleri arasına dokunmatik ekranaduyarlı eldivenler katıldı. Sürücüler telefondan bir şeye bakacağı zamanözellikle de telefonu harita şeklinde kullanan sürücüler her seferinde eldiveniçıkarmak zorunda kalmadan, eldivenin hassas parmak uçlarıyla telefon ekranındadilediği gibi gezinebilecek.

Motosiklet Eldivenlerinin Özellikleri

Motosiklet eldivenleri naylon,pamuklu, fileli gibi çeşitli kumaş türlerinden hazırlanıp olup eldivenlerin içiyumuşak dışı kabuklu yapıya sahiptir. Eldivenin dış çevresinde sert yumrukkoruması, avuç içinde ise kaymayı önleyen ancak sürücüyü rahatsız etmeyecekdüzeyde darbe karşılayan bir yapı bulunuyor. Eldivenler el yapısıyla vebedeniyle uyumlu olduğu sürece istenilen korumayı başarılı şekilde sunuyor. Dokunmatikekran hassasiyetli motosiklet eldivenleri aşağıdaki özelliklere sahiptir;

Ekran işlevselliği: Eldivenler ekranda rahatça gezinme ve işleviniyerine getirme özelliğine sahiptir.

Kaydırmaz yapı: Eldivenlerin iç yapısındaki kaymaz özellik sayesindesürücüler direksiyonu tutarken dış etkenlerden etkilenmiyor, ellerinde kayganlık hissetmiyor.

Nefes alan yapı: Eldivenlerin her mevsim kullanılabilmesi için nefesalabilen bir yapıya sahip olması gerekir. Motor eldivenleri kaliteli kumaşı vehafif yapısıyla istenilen rahatlığı sunuyor.

Ayarlanabilir bilek kemeri: Eldivenlerin bilek bölümünde cırtcırtlı yapı bulunur. Böylelikle eldivenler bilek koruması da sağlamış olur.

Rahat iç dokusu: Eldivenlerin dışı ne kadar korunaklı olursa olsun iç bölümü dama yumuşacıktır. Sürücüler uzun kullanımda dahi rahatsızlık hissetmez.   

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.