En Çok Tercih Edilen Motosiklet Kaskı Markaları
Motosiklet kullanmak günlük hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Her ne kadar temel ulaşım aracı otomobil gibi görünse de motorcuların sayısal değeri azımsanmayacak ölçüde büyümüş durumda. Her geçen gün artan motorcular; keyif sürüşleri, yarış etkinlikleri, yol maceraları ve benzeri etkinliklerle anılıyor. Motor aksesuarları da bu artışla birlikte paralel ilerliyor. Öyle ki dünyanın en kaliteli markaları bugün tüm bölgelere satış ağı sunarak dünyanın birçok noktasındaki motorcuya ulaşabiliyor. Motosiklet Aksesuarları Mağazası da içeriğindeki binlerce ürünüyle bu zincirin bir halkası olarak motor tutkunlarına hizmet veriyor.

Motosiklet ekipmanı denince akla gelen ilk şey güvenlikten ötürü motor kaskı oluyor. Motosiklet kaskları, aksesuardan öte hayati önem taşıyan elzem bir demirbaş sayılıyor. Bu nedenle motosiklet kaskı alırken araştırmalar yapılıp, dayanıklılık testleri incelenmeli ve en önemlisi teknik özellikler dikkatlice okunmalıdır. Motor kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği motor kaskı markalarını sizler için derledik;

SHOEI AGV

Motor yarışı kullanmayı sevenler tarafından tercih edilen Shoei, piyasaya sürdüğü NXR serisiyle neredeyse tüm motorculara ulaşmayı başardı. Ürettikleri motor kasklarının kalitesi, güvenliği sürücüler tarafından kısa sürede benimsendi. Şirket, bir çok motosiklet tipi için motosiklet kaskı üretimi gerçekleştirerek motorcuların kalbinde özel bir yere ulaşmayı başardı.

AGV

Karbonfiber malzeme kullanarak ilgi çekici tasarımlara imza atan, dayanıklılığıyla öne çıkan AGV motosiklet kaskı, İtalyan'da doğan bir marka. Motor yarışlarındaki sponsorluklarıyla tüm dünyada aşinalık kazanan marka, asıl ilgiyi ürettiği motosiklet kaskı modelleri ile görüyor.

Arai

Arai, sektörde oldukça tanınan lider markalardan biri konumunda yer alıyor. Uzak Doğu menşeili marka Türkiye’de aktif satışı bulunan, ilgi gören bir şirket. Boyun bölgesini konforlu bir şekilde kavrayarak üst düzey güvenlik sunması dayanıklı materyali ile Arai motosiklet kaskı modelleri sürücülerden tam not almayı başarıyor.

X – Lite

Motor kullanıcılarının sık tercih ettiği markalardan biri olan X-Lite, kolay bulunabilen parça sebebiyle sürücüleri cezp ediyor. Motosiklet kaskı parçalarından herhangi biri zarar gördüğünde, değiştirilmesi gerektiğinde sürücü zahmete girmeden aradığı parçaya ulaşabiliyor. Bu yönüyle X – Lite motosiklet kaskları ilgi çekici konuma yükseliyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.