Falco Mixto Bot Çizme

Falco Mixto Bot Hakkında


Yeni Falco Mixto motosiklet bot modeli mükemmel bir fiyat noktasında bir su geçirmez membran ile cadde ve macera-touring tarzı birleştiriyor 

İtalya'da yapılan bu botlar, ferah, rahat ve giymesi kolay.

Falco 2011 de Eicma motosiklet fuarında bir çok yeni botunu tanıttı.

Aslında, daha detaylı takip incelenmek üzere bir favori almak zor oldu çok serin yeni Falco çizmeler vardır.

onlar tam on motokros botlar bulkiness olmadan sokak akıllı ve macera-touring tarzı mükemmel bir uyum çünkü ancak yeni Falco Mixto çizmeler, nod var.

yürüme gibi bilirsin - şey daha motokros-y muhtemelen temel görevler için onları beceriksiz yapar.

Mixto botlar tamamen su geçirmez ve onlar da açık ve kapalı kayma kolaydır Ama öylesine, macera-touring "macera" bölümünü hatırlamak önemlidir.

Onlar da ısı direnç ve aşınma yardımcı olmak için, içini karşı karşıya boot kısmında eşsiz bir dış astar parçasını içermektedir.

Başka beklenmedik güzel bir özelliği Mixto bot tabanları için kullanılan kaymaz bileşimidir. Sabit tabanı bir motosiklet çizme önemlidir - özellikle benim gibi "inseam meydan" biniciler için.

Sadece önyükleme dipleri olan spor ayakkabı paten bir çift gibi hissediyorum bulmak için değil çok daha kötü bisiklet kapalı itmeye çalışıyor ya da kaygan ve ıslak yolda backpedaling daha var yerleşik çocuklar tarafından tercih tekerleği.

Aşağıdaki fotoğraflardan görebileceğiniz gibi, tabanı da yapışkan şeyler kavrama bir sürü vermek için daha büyük bir yüzey alanı sunan sıradışı bir sırt bir tasarıma sahiptir.

Bütün bunların üstüne, Mixto çizmeler çok makul fiyatlı. Ama, ben burada Atlıyorum, bu yüzden daha yakından bir göz atalım ki ...

Falco Mixto Bot

Falco Mixto Boots Şekillendirici ve Rahatlık

o tarafta iki büyük poli tokaları olmasaydı, Mixto bot muhtemelen iyi görünümlü motosiklet sokak / spor önyükleme için geçerdi.

Ama o toka ve stil ipuçları ve özellikleri birkaç diğer bu bot çift spor tasarım niyet göstermektedir.

Tabii, satın alabilirsiniz daha sert çekirdekli off-road botları vardır.

Aslında, Falco bile denemeler çizme "Pro Kenar" "The Edge" gibi, satmak ve mutlu olurdu birkaç yapar; (Biz bazen yakında gözden umut ve) onun çıkarılabilir d3o zırh liner ekler ile "Extreme Pro" ve "Pro Extreme 2" ve çok serin "Toz LS" ve "Toz WTR".

Ama bu botları tüm off-road sürüşü doğru çok daha odaklı ve birçok macera-tourers on-road çok daha fazla zaman harcamak beri, Mixto çizmeler çok daha uygundur. Bir benzetme bir Toyota RAV4 göre Jeep Wrangler olabilir.

Wrangler - ve daha odaklı çizme tasarımı - RAV4 ve Mixto tam tersi ise yolda 80/20 kapalı / olduğunu.

Ama bol beni ve daha keyifli çok bir halt için yeterince sağlam ediyoruz. Aslında, ben giydim motosiklet çizme en rahat çiftinin biri olarak Mixto çizme oranı olurdu.

Onlar biraz geniş bir uyum var ve astar iyi hissettiriyor yumuşak bir malzemedir.

Onlar da ağır off-road önyargılı bir çift çizme daha fazla "yapılabilen" konum. Beni yanlış anlamayın - bu shin-yüksek off-yolcular kesinlikle onların yeri vardır ve bunların çelik kiriş tek yapı tüm gün peg ayakta için mükemmel bir platform sunuyor.

Ama hiç bir çift yürümek denediniz mi? Frank N. Stein clodhoppers karşılaştırıldığında bale terlik gibidir.

Mixto çizmeler kolay yürüyüş yapmak için ayak altında yeterli esnekliğini var. Tamam, bu yüzden New Balance koşucu bir çift değiliz, ama onlar da kötü değiliz. Ve off-roaders mutlu bize part-time yapmak için kemer altında yeterince destek var.

Falco Mixto Boots Ön Arka Görüntüleme
Motosiklet Boots
SİZİN ALMAK 
▪ MOTOSİKLET Boots At w BW Amazon.com Mağaza 
haşıl
Ben motosiklet botları sınırda boyutu 44/45 değilim. Bu benim boyutu 10,5 ABD ayaklar 44 sıkı olduğu anlamına, ama bir 45 gevşektir. Daha doğrusu destek olurdu ve deri botlar kullanımda biraz uzatmak gibi ben genellikle, 44 's ile gitmek.

Ama, bazı boyut 44 motosiklet botları Ben zor yürümek bulmak o kadar sıkı itiraf etmeliyim; ayak normal genişleme için yeterli oda.

Boyut 44 Mixto botlar mükemmel. Ben tabanlık şekli ya da ne çağrılacak kullanılan düşünüyorum "son" diğer birçok motosiklet botları daha gerçekçi, diyelim, biraz daha geniş ya da. Oysa, vites kolu altında ayak kayma yeteneği engelleyecek kadar geniş değil.

Burada alt satırında bu bir boyut örneğine dayanarak, Mixto çizmeler görünüşte gerçek boyutlarda çalıştırmak olduğunu, bu nedenle ortalama bir genişlik boyutu 10,5 ABD ayak 10.0 gayet uygun olmalıdır.


Havalandırma ve Su Direnci
özel "High-Tex" su geçirmez membran da Mixto çizme yer almaktadır.

Biz ilk HBc incelemesi bu anlatılan Falco "Raid" bot (inceleme) . Bu bölümde sağda o yorum "Özellikleri" bölümünden kenar çubuğu çoğaltılamaz.

Falco YÜKSEK-TEX su geçirmez Membran
Falco Yüksek Tex Membran su geçirmez Liner
Yüksek Tex Membran
Yüksek Tex seçilen bir İtalyan tedarikçi tarafından Falco için özel yapılmış su geçirmez bir zardır. kesme sonra Meclis vasıflı işçiler tarafından yapılır. Bir termo-kaynaklı Bootie-çorap inşaat kullanılır.

SSelected direnç testleri 15 metre şelale eşittir 15 saniye 1.5 PSI basınca karşı yapılır.

su zar tabakası (harici beyaz dış tabaka), bir Bayer (Almanya) özel bir bileşiğe dayanır.

Yüksek Tex ve diğer membran arasındaki fark, su geçirmez membran tabakası ile iç tabaka arasında konulur kalın 2 milimetre köpüktür.

yürüyen motosiklet veya yaparken bu "sandviç" inşaat ayak hareketlerinden zar aşınmasına ekstra dolgu, konfor ve direnç verir.

Bu fotoğraf ve son sayıma göre 9 farklı önyükleme modellerini içeren Falco suya dayanıklı önyükleme hattı gömülü bu tek parça su geçirmez astar bir açıklaması vardır.

Yüksek Tex membran Gore-Tex ya da motosiklet dişli kullanılan diğer membranların farklıdır.

IIT kalın hissediyor ve Mixto çizme alt ve yanlara yastıklama biraz ekler gibi hissediyor.

Falco 2011 EICMA Show'da sergilenen, Yüksek Tex astar ile birlikte, bir disseke önyükleme vardı, bu yüzden bu aksi takdirde gizli önyükleme bileşeni idare edebildi.

Yüksek Tex astar bu botları diğerlerinden çok daha rahat hissettirmek gibi özelliklerinden biridir.

aşağı Mixto botun içine elinizi SSlip ve kenarı boyunca sıkmak ve yastıklama etkisi hissedeceksiniz.

kenar çubuğunda anlatıldığı gibi, zar özel bir 2 mm kalınlığında köpük tabakası ile tasarlanmış ve bu giymek rahat bu çizmeler yapmak için yardımcı olur "gizli sos" olduğunu edilir.

zar eklenmesi TThe olumsuz Mixto bot üzerinde delikleri vardır, ancak su direnci için değiş tokuş.

go-to çizme benim diğer çifti çok eski temel Dainese sokak botlar ve onlar delikleri yoktur ve ben sorunsuz sonsuza onları giyiyor oldum. Yani bu benim için büyük bir anlaşma değil.

Biz burada son zamanlarda ABD'nin doğu kıyısında mini kuraklık ortasında oldum, bu yüzden yolda Mixto botlar su direncini test etmek hiçbir fırsat olmuştur.

Ama "kova testi" değiştirilmiş bir versiyonu çizmeler gerçekten su geçirmez olduğunu gösterir. Çalışır, böylece iç hatta birkaç dakika su altında çizme tutarak sonra kuru kaldı.

tabanı deri saya bağlanmış, böylece tabanı bot dikiş ile bağlı değildir çünkü mümkün sızıntı, var.

zar bir bootie şeklinde ve çizme üst tokası kadar geliyor - bol yeterince derin ben adım isterdim her su birikintisi için. Bundan daha derin bir şey ve kalça çizmesi için zamanı - ya da bir tekne!

Falco Mixto Boots Liner
TThe Yüksek Tex su geçirmez membran yüksekliği Mixto botlar içinde gri renkli kumaş ile gösterilir.
Falco Mixto Boots Taban
Falco Mixto çizme "Tam Zamanlı" tabanı iyi çekiş sağlar.
Falco Mixto Taban
Falco Mixto çizme tabanın farklı türde bir yüklü. Onlar büyük tutamaklı tipik Vibram-klon kullanmak vermedi.

Düşündüğünüz zaman, muhtemelen bu kulplar yüzey alanını minimize olarak bir sürü sokak, yine de kullanmak göreceksiniz bir motosiklet çizme için en uygun değildir.

Gerçekte, çizme tabanı üzerinde sırt desenleri muhtemelen araba lastik taban çok farklı değildir; minimum sipe ihtiyacını karşılamak kez, desen gitmek daha göstermek için daha fazladır. Çok fazla fark yapmaz ve lastikler var gibi birçok desenler vardır - ya da çizme.

Ne motosiklet çizme olsa önemli olan yapışkan bir faktördür; Bu, sizin ayakları ile bisiklet itiyorsun olarak tabanı sağlamak kavrama miktarıdır.

Örneğin, orta stand üzerine iterek, bisiklet yanında duruyoruz zaman bisikletle oturan ve bir park alanı ya da bir şey haline geri itiyorsun zaman olduğu gibi iyi çekiş, sadece kadar önemlidir.

Belki nedeniyle günümüz macera-touring motosiklet için herhangi oldukça kısa benim 30 "inseam, bu konuda daha duyarlı değilim.

ve daha sonra bazı - Ben, bu yüzden tüm alabilirim çekiş çok modern bir motosiklet üzerinde zar zor ucu-ayak ihtiyaç olabilir.

Ben en ufak bir provokasyon 'n' slide kayma motosiklet botları yıpranmış ve ıslak olduğunda o çift yapmak ettik. Bu yüzden her zaman yapışkan çekiş arıyorum ve Mixto çizme "Tam Zamanlı" marka tabanı o var.

Ben tabanları kim yapar emin değilim - Ben Falco bir tedarikçiden onları satın eminim. "Tam gün" logosu yanında, tabanı onlara "Anti-Static" ilan etiket ile basılır, "Yağa Dayanıklı" ve "anti-kayma". Hatta doğru her zaman iyi bir işaret kutusu, dışarı yapışkan hissediyorum.

sırt tasarımı ekstra çekiş için yüzey alanının bir sürü, bu nedenle tüm oldukça mutluyum, dedi sahiptir.

Onlar da bana duruyorum ayak mandal bulmak için yardımcı olur topuk, önünde güzel bir adım var Suzuki DR650


Güvenlik ve Koruma
TThe Mixto çizme içte ve dışta hem ayak bilekleri korumak için ekler ile, temel sokak düzeyinde koruma gündemi var; Sert ayak ve topuk bardak; ve büyük bir poliüretan üst kaval koruyucu ön dikilir.

Falco ayak kazıklar üzerinde durmak için tabanlara daha sert bir platform vermek için sert bir ekleme atılmış olsaydı herhalde üzücü olmaz, ancak kalın kalıp tabanı, esnek direnen bir iyi bir iş yapmak.

Ama sonra tekrar, muhtemelen bu çizmeler yol doğasına / off bozacaktır.

Kalın deri de yardımcı olur; bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, tüm önyükleme (bariz plastik bit hariç) inek derisinden yapılır.

Bu tüm ayak üzerinde ön iki büklüm olmuş, var, ve ekstra koruma ve bunun için tüm boot tüm sırttaki çift dikişli eklenen gücü içindir.

Ve bu arada, yansıtıcı malzeme bir şerit ayak bileğinde arka yatay yerleştirilir.


Mixto Boots ile Yolda
fotoğraf başka bir göz atın ve arka ayak bileğinde şeyler bir bölümü ile birlikte, Mixto bot önünde pilili malzeme çok fark edeceksiniz. Bu çizmeler da, çok daha kolay onlara yürüme yapmanıza yardımcı olur, biraz esneklik vermek yardımcı budur.

Ben Mixto bot biraz geniş bir uyum var gibi daha önce bahsedilen ve astar ve rahat Yüksek Tex membran kombinasyonu konforunu ekler.

dışarıdan iki ayarlanabilir kemerler ile açık botlar.

Bunlar, kullanımı kolay ve onlar açık olduktan sonra, çizme üstündeki ağır kanca ve döngü büyük bir orak herhangi ayak için yeterli genişlikte tüm ön açmak için geri soyulmuş olabilir.

Bu çift çorap giyiyorsun bile, giriş ve çıkış çok basit hale getirmeye yardımcı olur.

Ayak içi sonra, ben en iyi yöntem tersten kadar toka olduğunu bulmak.

İlk olarak, Yüksek Tex bootie sokmak, böylece o güzel kaval kemiğinin de botun önünde katlanmış oluyor. Sonra, çizme tüm deri ön üzerinde kat ve kanca ve döngü sabitleyin.

Sonra aracılığıyla üst toka kayma ve kapamak ek alt toka tarafından takip ve bitirdiniz.

Bu çok kolay ve her zaman çalışır - Ben giydim başka bir macera-touring çizme hakkında daha basit ve ben söz o eski Dainese sokak botları koymak için kullanmak prosedür çok farklı değil.

Aslında, gerekli anlamlı tavizler ile çok güzel tasarlanmış bir sistemdir.

Mixto çizmeler açıkça pantolon paçaları üzerine giyilmek üzere tasarlanmış, ancak istenirse onlar altına takılabilir. Yeni ile bu çalıştı Richa Ruh pantolon (inceleme) ve iyi çalıştı.

Mixto çizme üstleri deri pantolon dahil denedim herhangi bir pantolon, üzerinde sığacak kadar büyük hissediyorum, bu yüzden buzağı ortalamasından daha büyük olmadıkça bir sorun olmamalı.

Mixto çizmeler benim için mükemmel bir tamamlayıcısıdır Ducati Multistrada 620 (blog) ya da Suzuki DR650 (blog) hem ve off-road, maceralar.

Sonuç
Falco Mixto çizmeler macera, spor ve touring mükemmel bir uyum vardır. Onlar çok daha giyilebilir ve motokros çizme ağır bir çifti daha "kullanıcı dostu" olduğunu, ama onlar hala o macera-touring göz.

Bana ya da kimin sürme fazla kir daha sokakta karşı önyargılı tipik bir çift spor sahibi gibi bir koltuk macera-tourer iseniz, kesinlikle bu bir look-see verir.

Fiyat doğru da, özellikle Mixto çizmeler İtalya'da hazır olduğunu düşünüyor.


▪ Motosiklet Boot Yorumları
▪ Tüm Motosiklet Ürün İncelemeleri


w BW Falco 411 Mixto Motosiklet Boots: Şu
Üretici: Gianni Falco (İtalya) Liste Fiyatı (2012): 229,00 $
Renkler: Siyah. : Made In Italy
Boyutları: 7-14 (ABD), orta veya geniş genişlikleri. İnceleme tarihi: Şubat 2012
Not: Bu bir perakendeci, distribütör veya üretici tarafından sağlanan Öğe Şartlar ve Koşullar .

Bir kez daha bunu yapmak için ihtiyaç yaşayabilirsiniz olarak, / yerine bisiklet yürüyüş park ayak hareket topuk ve ayak daha spesifik ucunda gibi (anormal) aşınma görünüyor.

1) botun üstünde kanca ve döngü, IMHO, geri başka bir inç hakkında genişletmek gerekiyor. Nerede / konu benim için göründüğünde, örneğin pantolon altında çizme sokmak için sanki, altında en az bir tabaka ile önyükleme kapattığınızda, ya da sen diz zırh ile pantolon var, ama eğer sıkışmış olan hiçbir shin bekçi .

Önyükleme kanca ve döngü geçmiş çakışıyor ve güvenli olmayan bir kanat var, ya da bir şey üzerine kapmak en azından bir kısmının daha kolay istenenden daha açık çekilebilir.

Özellikle topuklu ve ayak resimlerden anlaşılabilir / umarım görünür olduğu belirtildiği gibi 2) tek yumuşaklık aşınma.

3) alt toka muhafaza altına botun yan. aşınma basit bir hafta sonu sonra, deri buna karşı preslenmiş toka aşındırılması ile vurmuştur yolu bakın.

Orada klipsli kendileri üzerinde herhangi bir çapak ya da bir şey hiçbir kanıt gibi görünüyor, bu yüzden nerede ya da kalite sorunu bu tür geleceğini nasıl anlamıyorum. Bana göre, deri yakında bu böyle yıpratmak olmamalıdır.

4) Benim son ve nihai bir şey çizmeler "dolaşıyor" kişisel yakınma. Bu olabilir veya çeşitli insanlar için bir sorun olmayabilir. Bunun arkasında çizme üstünde değiştiren ped insets çizme arkasında flex eğilimi gibi ayak üst ısırarak eğilimindedir.

Bu sert kenar günün sonunda ayağınızın üstünde bir ağrı her yerde rahatsız bir sıkıntı arasında olabilir.

Benim geribildirim okumak ve umarım bir şey yolda için olumlu bir ışık onu gelebilir zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. "
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.