Five Gloves RXF1 Eldiven Hakkında
Five marka RFX1 eldiven tüm 2016 için yeni ve önemli bir eldiven modeli

Five RFX1 Eldivenler

Eğer ellerinizi zarar son derece kolay bir alan vardır dökülmek ve size bir veya her iki elinizi güvenmek ne kadar öğrenmek istemiyorsanız eldiven iyi bir set, bir motosiklet üzerinde son derece önemlidir.

Biz sadece test etmek, bu beş 2.016 RFX1 eldiven aldı ve onlar Five tarafından sunulan yarış eldiven biri olan ve 2016 için yeniden tasarlandı.

Five RFX1 Motosikelt Eldivenlerinin Özellikleri

Streç avuç kevlar ve el üstünde de dahil olmak üzere karbon takviye ve Kevlar astar, tam tahıl deri içerir. Ventillated PU boğum kabukları ve delikli deri bölümleri karbon fiber ön kol koruyucusu bileğine geçmiş eldiven kadar katılık verirken eldiven, nefes sigortalamak. Son iki parmak da kırılma (veya yırtmak) bir kazada küçük parmak önlemeye yardımcı bağlı ve eldiven iki Velcro alanları, el bileğinde biri ve dayağı ucunda bileğine arkasında biri tarafından yerinde / 'üzerinde tutulur şeyler.

eldiven küçük parmak tarafında da bir off yere temas olasılığı en yüksek alanlara odaklanmış eldiven koruması ile elinizin kenarında ek küçük parmak boyunca takviye şeklinde koruma ve zırh vardır .

Five 16 RFX1 Eldivenler

Beş RFX1 Eldiven Gösterim
Ben RFX1 eldiven hakkında fark ilk şey onlar nispeten hafif ve bir kez / en ırk gibi ağır hissediyorum belirli eldiven izlemek değil yıpranmış olduğu bir gerçektir. eklemleri üzerinde zırh yumruk yaparak rahatsız olmadığı anlamına parmak sırtlarının boyunca streç alanları ile, iyi, esneklik ve koruma sağlayan ve gaz tutma, delikleri ile iki adet oluşur / kancalar kolay ve doğal.

eldivenler rahat bir uyum vardır ve Büyük boy sürme zaman benim parmak uçları kısma değilim sağlamak için sadece sağ parmak uzunluğu ile, benim için idealdir. Velcro bilek ayarlayıcı yerinde eldiven tutarak iyi bir iş yapar ve Velcro ayarlayıcı dayağı bölümü (alt önkol) üzerinde yer alan iken, bir deri kapak ile korunmaktadır kaliteli olmakla birlikte, uyum bir yığın izin vermez. Bana biraz o bölgede germek izin biraz daha uzun olmak eldiven Velcro şerit would not mind bu yüzden sıska kolları var, ancak sizin kol boyutuna ve wearings yaz veya kış dişli olup olmadığını bağlı olacaktır. Onlar da su geçirmez (besbelli) değildir bu yüzden ıslak bu eldiven giyen olmak istemeyeceksiniz.

Bisiklet İnceleme Beş 16 RFX1 eldiveni (2)Özellikle uzun süre, etrafında sürme RXF1 en gerçekten parlamaya nerede, onlar rahat ve iyi nefes ve pist için tasarlanmış olmasına rağmen, çok hafif eldiven gibi hissediyorum. konfor açısından bakıldığında bir parça dayağı daha fazla hafif yaz eldiven gibidir. Bu güvenlik ve koruma skimping olmadan tabii ki.

kasten ben o koşulda tutmak istiyorum, ama eldiven kalitesi ve işçilik iyi ne kadar iyi diyemeyiz çökmesini olmadan.

biz yolda onlarla eldiven daha fazla kilometre ve daha fazla zaman koymak için bir fırsat vardı sonra biz bir güncelleme vereceğiz.

Beş '16 RFX1 boyutlarda S-XL, yerel Beş satış noktasını kontrol Siyah Beyaz ve Siyah Mavi mevcuttur.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.