Hein Gericke Ürünleri
Motosiklet kıyafeti denince akla gelen markalardan biri olan Hein Gericke Alman motosiklet giyim firması, 40 yıldan uzun bir süredir üretim yapmaktadır. Yenilikçi, modern ve yüksek kaliteli motor giysileri üreten firma, kaliteden ödün vermeden güvenli giysiler tasarlamaya devam etmektedir.

Türkiye’de de mağazasını açan Hein Gericke markasının ürettiği motosiklet kıyafetleri Avrupa’da da çok tercih edilmektedir. Korumalı motosiklet ceketleri ve pantolonları oldukça güvenlidir. Yoğun bir test sürecine tabii tuttuğu giysileri, fiyatına oranla çok kalitelidir. 

Motosiklet sürücülerinin zevkli ve güvenli bir sürüş yapmaları için teknolojiden faydalanarak kıyafetler üreten Hein Gericke, ekipmanlarında bütün detayları düşünmektedir. Fonksiyonel bir tasarım ve yenilikçi ürünlere imza atan Hein Gericke, ürünlerini makul bir fiyata satışa sunmaktadır.

Kışın su geçirmez gore-tex ve sheltex Hein Gericke kıyafetleri çok tercih edilmektedir. Yazları ise tescilli "cold black" teknojiye sahip yazlık fileli ürünler tercih edilmektedir. 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.