Icon Motosiklet Giyim
Icon mont, eldiven, pantolon, yağmurluk ve bot modelleri Motosiklet sürücülerinin çoğunlukla ihmal ettiği; ancak güvenli sürüş için mutlaka kullanılması gereken Icon dizlik, sırtlık, bellik ve dirseklik gibi koruma ekipmanları kullanmak, çoğu zaman ciddi problemler ile karşılaşılmasının önüne geçiyor.

Kaza, ani düşüş gibi durumlarda dizlik ve dirseklik sayesinde ile diz kapaklarıyla dirseklerin zarar görmek riski en aza indiriliyor. Dizliklerdeki farklı modeller rüzgâra ve soğuğa karşı da koruma sağlıyor. Bellik ile bel bölgesi ve böbrekler, sırtlık ile de omurganın korunması sağlanıyor.

Özellikle omurga korunması, hayati önem taşıyor. Bellik ve sırt koruyucusu, montlar ile de giyilebiliyor. Icon Motosiklet kıyafetleri, herhangi bir kaza ya da düşme anında vücudunuzu darbelere karşı koruyor. Burkulma, sürtünme gibi durumlarda hasarı en aza indiriyor.

Ayrıca, hava şartlarına göre kullanılacak termal içlik ve çoraplarla sürüş konforunu ve korumayı arttırmak mümkün. Icon Motosiklet pantolonu, kaza ve düşme anında, vücudun belden bileklere kadar bölümünde koruma sağlayarak derinin tahribatını en aza indirir. Pantolonlar beli, kalça kemiğini ve diz kapağını kavrayarak korunmasını sağlar. Olası düşme ve kaza anında bu bölgelerde oluşabilecek sürtünme kaynaklı deri deformasyonlarını en aza indirir.

Ayrıca rüzgarlı, yağmurlu, sıcak ve soğuk havadan korunmanızı sağlar. Her mevsim giyilmesi gereken motor kıyafetlerinden olan motosiklet pantolonunun yazlık ve kışlık modelleri bulunur. Pantolonda açık renk seçimi görünürlüğü artırarak trafikte daha çabuk fark edilmenizi sağlar.

Ayrıca yazın güneşi yansıtarak terlemeyi en aza indirir. Güvenli motosiklet sürüşü için ihtiyacınız olan kaliteli birçok markanın bayan motosiklet kıyafetlerini burada bulabilir, ihtiyacınız olan bilgiyi edinebilirsiniz. Icon Motosiklet kıyafetleri, herhangi bir kaza ya da düşme anında vücudunuzu darbelere karşı koruyor. Burkulma, sürtünme gibi durumlarda hasarı en aza indiriyor.

Ayrıca, hava şartlarına göre kullanılacak termal içlik ve çoraplarla sürüş konforunu ve korumayı arttırmak mümkün. Icon Motor yağmurlukları tulum, alt ve üst takımlar şeklinde sunulur. Ayrıca botlarınız için de özel olarak tasarlanmış yağmurluk kılıfı, diz üzeri örtü olarak kullanılabilen yağmurluk modelleri de yer alır.

Yağmurluklar özellikle bol cepli tasarlanarak eşyalarınızın da yağmurdan korunmasını sağlar. Yağmurlukların üretiminde kullanılan kumaşlar, yağmur suyu geçirmeyen özellikte Polivinil (PVC), kaplama ve lamine kumaşlar tercih edilir. Kaliteli bir yağmurlukta, kumaş özelliği kadar kapanma yerlerinin de su geçirmemesi önem taşır.

İyi bir motor yağmurluğu, uzun seneler dayanır. Elleriniz bir düşme esnasında yere ilk olarak değen uzuvlardır. Asfaltın sürtünme etkisi nedeni ile ciltte çok ciddi ve kalıcı hasarlar oluşabilir. Bu sebeple uzun parmaklı ve uzun bilekli deri bir Icon motosiklet eldiveni en iyi korumayı sağlayacaktır. Ayrıca bazı eldivenlerdeki avuç içinde deri kısım kaymayı limitler.

Eldivenleri sadece herhangi bir kaza riskine karşı değil, hava şartları ve motosiklet hızının neden olduğu rüzgârdan da koruduğunu bilerek kullanmak gerekir. Icon Motosiklet botu, ayak ve ayak bileğini tam kavradığı için bu gibi durumlarda meydana gelebilecek zararların en hafif şekilde atlatılmasını sağlar. Burun, topuk, dış, iç ve kaval kemiğinin zarar görme riskini azaltır. Uzun botlar, kısa botlara nazaran kaval kemiğini daha iyi muhafaza eder.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.