iXS Marka Mont

iXS Motor Aksesuarları

İxs markası motosiklet kullanıcıları için kask, mont, pantolon, bot, eldiven, çanta gibi kaliteli aksesuarlar üretmektedir. Bazı iXS ürünlerini yazımızda sizler için paylaşacağız.

İxs Kasklar
İxs markasının üretmiş olduğu kask modellerinin fiyatları oldukça uygundur. Ses yalıtımı iyi kasklar üreten firma, standart kasklar üretmektedir ve bu kask modelleri her bütçeye hitap etmektedir. Alman firması olan iXS motosiklet kasklarını kullanan birçok kişi bu kasklardan memnun kalmaktadır. Fiyatına göre oldukça kaliteli olan iXS kasların vizörleri ise diğer markalara göre fazla iddialı değildir.

İxs Motosiklet Montları
Rüzgar ve su gibi dış etkenlere karşı koruma sağlayan iXS marka montlar, yüksek seviyede nefese alma özelliklerine de sahiptirler. Birçok modellerinde renk seçeneği bulunmaktadır. Eksi 5 ve 20 dereceye kadar dayanıklı iç astara sahip olan montlarının çoğunda su geçirmeyen özel cep bölmeleri bulunmaktadır. Bu markanın önerebileceğimiz en kaliteli montlarından biri ise iXS Gore-tex Enduro Motosiklet montudur. Motorrad dergisi, bu modeli en iyi mont ödülüne layık görmüştür. Ayrıca en güvenli mont ödülüne de 2008 yılında sahip olan iXS Gore-tex Enduro mont, ideal bir motosiklet montudur.

iXS Motosiklet Eldivenleri
İxs markasının üretmiş olduğu yazlık ve kışlık eldivenler, kaliteli kumaş ve deriden üretilmektedir. Eli tahriş etmeyen ve anti bakteriyel eldivenleri üreten firma motosiklet eldivenlerinde kaliteden ödün vermemektedir. İyi nefes alabilen ve yırtılmalara karşı kaliteli malzemeden üretilen ixs eldivenleri tavsiye ederiz.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.