Kadın Motosiklet Aksesuarları

Motosikletin çağrışım yaptığı dünya erkekler için olsa da motosiklet dünyasında kadınlar gün geçtikçe artış gösteriyor. Motor sürmenin tutkusunu keşfeden kadınlar, kendileri için özel tasarlanan kadın motosiklet aksesuarları ile bu keyfi daha güvenli şekilde yaşıyor. Kadınların motosiklet dünyasındaki varlığını kabul eden firmalar, motosiklet montu, kaskı, eldiveni ve diğer ekipmanlar için kadın ve erkek modeller üretiyor. Motosiklet ekipmanları aksesuar adı altında konuşuluyor olsada aslında her bir ürün güvenliği tehdit eden unsurları, riskleri azaltmak amacıyla tasarlanan araçlardır. Konforu ve güvenliği eş zamanlı artıranekipmanların görseline özen verilmesi ekipmanların güvenlik için olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Motosiklet ekipmanları arasında yer alan motosiklet eldivenleri, mont, kask, tulum, pantolon, bot, termal içlik sürücüler için ciddi önem taşıyor. 

Kadın Motosiklet Montları

Kadın motosiklet mont modelleri, eskiye oranla envai çeşit tasarımlara sahiptir. Boyunuz, kilonuz ne olursaolsun kendinize göre güvenliği yüksek, tasarımı zengin motor montları bulabilirsiniz. Motosiklet kullanırken giyeceğiniz montları seçerken montunkumaşına, farklı noktalardan güvenlik desteği sunmasına, motoru sürüş pozisyonundayken bel bölgesini kapatması ve sürücüye hareket alanı bırakmasıönemlidir. Bu nedenle mont seçerken birçok unsuru göz önünde bulundurmak gerekiyor. Motosiklet sürücülerinin yıl boyunca güvenli sürüş gerçekleştirebilmesi için yazlık ve kışlık motor mont alternatifleri bulunuyor.

Kadın Motosiklet Eldivenleri

Kadın motosiklet eldivenleri, motor ekipmanları arasında pek önemsenmeyen bir noktada duruyor ancak her bilinçli ve tecrübeli motor sürücüsü bilir ki yazın ayrı kışın ayrı derttir eldivensiz olmak. Yaz geldiğinde eller güneşten terler, kayganlaşır ve direksiyon hakimiyetini olumsuz etkiler aynı zamanda sürücünün ellerinde deri tahribatına yol açar. Kış geldiğinde ise soğuktan his kaybı oluşur, aşırı soğuktanetkilenen sürücünün kaza yapma riski artar. Sadece bu iki önemli sebep bile motor eldiveni kullanmayı elzem kılıyor. Nefes alabilen yapıda tasarlanan eldivenler ellerin terlemesini önlüyor, dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.Eldivenlerin iç ve üst yüzeyindeki kabuklu katmanlar yere düştüğünüzde ya dakaza yaptığınızda ellerinizin sürtünmesini önler, üzerine bir şey düştüğünde minimum zarar görmesine zemin hazırlar. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.