Kadın Sürücüler İçin Motosiklet Montları
Kadın Sürücüler İçin Motosiklet Montları

Motosiklet montu, kadın ve erkek sürücüleri sürüş esnasında oluşan soğuk, rüzgâr, yağmur ve kaza esnasında oluşabilecek tehlikeli darbelerden korumayı amaçlıyor. Corduro kumaş tipi kullanılan motosiklet montları üretiminde deri ve hava alabilen farklı kumaş türleri de kullanılabiliyor. Corduro kumaş ile üretilen montlar kazalara karşı süper bir koruma sağlayarak olası darbeleri ve yaralanmaları en az seviyeye indirger. Sırt, boyun, omuz, bel ve dirsek bölgelerini koruması için özel bir destek sağlar. Kışlık ve yazlık haricinde dört mevsim giyilebilen montlar üretiliyor. Kışlık montlar su geçirmez içten destekli olurken yazlık montlar hava alabilen file özelliğine sahip bir şekilde tasarlanıyor. Corduro kumaş haricinde iyi bir alternatif sağlayan deri montlar ve tekstil ürünleri konforlu bir motor yolculuğu sunuyor. Özellikle deri montlar kadın sürücüler tarafında sıklıkla tercih ediliyor.Kadın sürücüler için motosiklet montları üretimi yapan firmalar, kadın bedenine uyumlu dar kesim mont tasarlıyor. Kadınların hem güvenli hem de şık bir yolculuk keyfi sürebilmesi için envai çeşit motosiklet montu tasarlanıyor. Kadınlara tasarlanan montlardaki zarif çizgiler, şık detaylar göz dolduruyor olsa da montların sürüş esnasında sağlayacağı güvenlik ve rahatlık es geçilmiyor. Tekstil ürünleri olan kadın montları deri veya tam koruma sağlayan motosiklet montlarının sağladığı güvenli yolculuğu sunmuyor. Bu nedenle tekstil ürünlerinin bel koruma destekleriyle birlikte giyilmesi öneriliyor.
Motosiklet, uzun yolculuk ve kısa şehir içi yolculuklar olarak iki farklı amaçla kullanılıyor. Şehir içi kullanımlarda kask ve mont kullanımı daha geri planda tutuluyor. Uzun yolculuklarda görülen tehlike şehir içi trafiklerde de risk teşkil ediyor. Bu nedenle tüm sürücülerin koruma sağlayan motosiklet montu giymesi ve kask takması gerekiyor. Kafa ve vücudun üst bölümü motor kazalarında hayati tehlike arz eden bölgeler olduğu için deneyimli sürücüler ve uzmanlar mutlak suretle korunaklı bir şekilde yolculuk yapılmasını öneriyor. 

Motosikletaksesuarlari.com, motor sürücüleri için elzem olan tüm motor aksesuarlarını web mağazasında bulundurarak kesintisiz alışveriş imkânı tanıyor. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme, taksitli alışveriş, iade & değişim garantisi sunan sitede binlerce çeşit motor aksesuarları satılıyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.