Kadın Sürücüler için Tasarlanmış Motor Aksesuarları
Trafikte motorcuları görmek yaygın bir durum ancak kadın sürücüleri görmek hala garipsenen bir durum kabul ediliyor. Her ne kadar kadın motor sürücülerini görmek garipsense de aslında motor aksesuarları üretimi yapan markalar için şaşırtıcı bir durum yok ortada. Zira ürün tasarımı ve üretiminde kadın – erkek sürücü ayrımı yapılıyor, aksesuarlar bu ayrıma göre tasarlanıyor. Kadın motosiklet sürücüleri için tasarlanan birbirinden güzel aksesuarlar, göze ve kullanıma hitap ediyor. Motor sürücülerinin güvenliğini ön planda tutan fakat estetikten de taviz vermeyen kuruluşlar, tasarımlarına estetik ve işlevsellik katarak sürücüleri cezp ediyor. Kadın motosiklet kaskı modelleri, kadın motosiklet montu modelleri ve diğer birçok üründe ürün zenginliğini görmek mümkündür.

Trafikte otomobil veya motosiklet fark etmiyor, ne yazık ki kadın sürücü olmanın birçok zorluğu var. Motosiklet sürerken bu durumu gizlemek her zaman daha kolaydır. Motosiklet kaskı başta olmak üzere motosiklet aksesuarları kullanmak cinsiyet gizlediğinden diğer sürücülerin olası tacizlerinden koruma sağlıyor. Çünkü ülkemizde otomobil sürücüleri motor sürücülerine yol vermeme, kadın sürücüleri ise korkutma eğilimine sahip. Bölgelere göre değişen bu rahatsız edici durum karşısında güvenlik ekipmanları her zaman basit bir çözüm getiriyor. Kadınlar için tasarlanmış olan motor ekipmanları güvenliği, konforu ve üçüncü şahıslardan korunmayı beraberinde getiriyor. Motosiklet giysilerine ve ürünlerine baktığımızda kadın sürücülerin zengin bir ürün yelpazesine sahip olduğunu görebiliyoruz. Örneğin açık ve kapalı kask modellerinde kadınların sevdiği pembe, kırmızı gibi canlı renk modelleri bulunuyor. Motor kıyafetleri seçeneklerinde ise çok daha renkli ve şık bir manzara hazır bulunuyor. Motosiklet montu, tulumu, eldiveni, botları birbirinden güzel modellerle üst seviye koruma sağlıyor. Kadın sürücüler ulaşımda hız ve pratiği tercih ederken güvenlik zafiyeti yaşamak zorunda kalmıyor, motor kullanırken giyebileceği kıyafetlerde seçenek sıkıntısı yaşamıyor.

Kadın motosiklet aksesuarları her sezon yeni ürünlerle zenginleştiriliyor. Markalar, dünya genelinde artış gösteren kadın sürücüleri es geçmeden her seferinde ürünlerini çoğaltıyor. Kadın motorcular, hemen her markanın kataloguna baktığında kendilerine hitap edecek ürünlerle karşılaşıyor. Renk ve modellerdeki şık detaylar şüphesiz güçlü koruma ile birleştiğinde ortaya işlevsel ürünlerin çıkmasını sağlıyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.