Sıralama seçin
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Kapalı Motosiklet Kaskı ve Kapalı Kask Modelleri

Motosiklet kullanırken güvenlik çok önemlidir. Sürücüler olası bir kaza anında yaşayacakları olumsuzlukları en aza indirmek için doğru ekipmanları seçmesi gerekiyor. Bunun için en önemli ekipmanlardan biri de motor kaskıdır. Kapalı motosiklet kaskı güvenlik açısından sunduğu avantajlarla en çok tercih edilen kask türüdür. Sizler de motor kullanırken kapalı bir kask kullanırsanız kaza anında yüz ve baş çevresinin alacağı darbeleri en aza indirebilirsiniz.

Kapalı motor kaskı kafa bölgesini tamamen kaplar.  Kafanız, boynunuz, kulaklarınız, gözleriniz, yüzünüz ve çeneniz kapalı motosiklet kaskları ile koruma altındadır.  Yani kask modelleri arasında en yüksek korumayı sağlayan ekipmandır. Kapalı tasarımı sayesinde yağmur, rüzgar, böcek, taş toz, çamur gibi tüm olumsuzluklara karşı yüz bölgenizi de korur.

Kapalı Motosiklet Kaskı Ne İşe Yarar?

Kapalı kaskların en önemli işlevi bir kaza anında yüz bölgesinde ortaya çıkacak darbelerin emilerek sürücüyü güvene almasıdır. Ayrıca kapalı kasklar yan görüşü engellemeyecek ve kaza sırasında yan görüşü kapatmayacak şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak bir kaza anında en yüksek güvenlik seviyesini düşünerek tasarımı yapılmıştır.

Kapalı motosiklet kaskı, diğer modellere göre dış sesleri sürücü için en çok bastıran tasarıma sahiptir. Kapalı kasklar bir kaza anında kafa bölgesine gelecek darbeleri emecek şekilde tasarlanır. Dışarıdan giyilmesi çok zor görülse de aslında çok ergonomik bir tasarıma sahiptir. Uzun yol sürücüleri ve büyük motorlar kullanacak sürücüler mutlaka kapalı kask tercih etmelidir.

Kapalı Motosiklet Kaskı Fiyatları

Kapalı motosiklet kaskı fiyatları; ürünün tasarımına, kullanılan malzemeye, markasına ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Kapalı kasklar piyasada yer alan kasklar arasında en pahalı modellerdir. Ancak yüksek koruma sağlaması en çok tercih edilen kask modelleri arasında yer almasını sağlamıştır.

Sitemizde her bütçeye uygun bir kask modeli bulabilirsiniz. Aradığınız kask modelini hemen sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz. Kapalı kasklarımız farklı markalardan farklı tasarımlarla satışa sunulmaktadır. İhtiyacınız olan yüksek güvenlik sağlayacak kapalı kask modelini beğenerek hemen satın alabilirsiniz. Güvenli sürüş deneyimleri için kapalı kasklar en doğru seçim olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.