Kask Modelleri ve Sertifikaları

GIVI KASK MODELİ
 

Kask modelleri içerisinde dünya çapında bir popülariteye sahip olan Gıvı, sağlamlık ve sağlığı sizler için bir araya getirerek bazı özel modellerinde çene ve alın bölgesinde ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş sırasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Modelleri içerisinde yer alan çizilmeye dayanıklı cam, AntiFog Pin Lock Cam, İlave güneş camı gibi seçeneklerinin yanı sıra, Komple sökülebilir iç kaplama, antialerjik kumaş, micrometrik çene altı bağlantı sistemi gibi teknik özelliklerinin birçok modelinde bulunması GIVI kasklarının kullanıcılarına sunduğu kaliteyi ortaya koyuyor.

 

 

STM KASK MODELİ
 

STM kask modeli, sağlamlık ve zerafeti sizler için bir araya getirmenin yanında bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliğini beraberinde getiriyor. Birçok önemli modelinde güneş vizörünü bulundurması, geniş havalandırma sistemine sahip olması, kolay sökülebilir dış vizör özelliğine sahip olması ile STM’nin fiyat olarak uygun olması ile birlikte kalitesi yadsınamaz. Avrupa’da ve genel anlamda dünya çapında geniş bir üne sahip olan STM ile sürüş keyfinizi güvence altına alan bir özelliğe sahip olduğundan emin olun.

 

 

HELMO KASK MODELİ

 

Kullanıcılarını hiç üzmeden büyük bir memnuniyet sunan Helmo kask modeli, sağlamlık ve sağlığı siz motosiklet kullanıcıları için bir araya getirerek bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Abs dış kabuk yapısı, çift vizör özelliği, dış vizör pc materyali, iç güneş vizörü, çizilmez yapıda bulunan dış vizörü,

mikrometrik kilit, özel mikro fiber yapısı gibi seçenekleri sayesinde dünyanın sayılı önemli kask markaları arasına girmeyi başarmıştır. Bir İtalyan eseri olan Helmo kaskların en çok tercih edilmesine neden olan Ece r-22-05 belgeli dot belgesi kalitesini ortaya koyuyor.

 

 

DURT KASK MODELİ

 

Kişisel deneyimlerinizi güven ve sağlamlık ile taçlandıran Durt kaskları, ihtiyaçlarınıza uygun olan bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliğini elinde bulunduruyor. Yapısında bulunan tek el ile kolay açılabilen çene açılır sistemi, dış kabuk darbe dayanımlı abs plastik, çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı şeffaf policarbonat plastik  dış vizör, dahili tek tuşla açılır-kapanır iç güneş vizörü, çıkarılabilir ve yıkanabilir anti bakteriyel iç astarı, 4 adet hava girişi ve 1 adet hava tahliye kanalını yapısında barındırması, quıck release yapısına sahip çene klipsi gibi özel seçenekleri, Durt kaskları içerisindeki modellerin içerisinde kolaylıkla rastlayabileceğiniz özelliklerden. Ayrıca Ece r 22-05 ve e9 güvenlik sertifikası sayesinde güvenliğiniz Durt tarafından yüksek derecede önemseniyor.

 

 

ARWİC KASK MODELİ

 

Arwic kask modeli, sağlamlık ve sağlığı sizler için bir araya getirmenin yanısıra bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Her fiyat aralığında bulabilme imkânı sunan Arwic kaskları, terekli ve dış kısımdan kontrol edilebilen güneş vizörlü modelleri ile kullanım kolaylığı sağlarken kolay çıkarılıp takılabilen kilit sistemi ile kullanım konusunda rahat etmenizi düşünerek dizayn edilmiştir.

 

 

HELMET KASK MODELİ

 

Helmet firmasına ait olan kask modelleri, sağlamlık ve sağlığı sizler için bir araya getirmenin yanı sıra bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Yarım ve tam camlı kask modelleri ile size geniş bir seçenek ağı sunan Helmet modelleri, çizilmeye karşı dayanıklı cam yapısı, Abs material özelliği, Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Serin Max Balatası sayesinde kaliteden ödün vermeyen, sağlığınızı göz ardı etmeyen bir ergonomiye sahip kask modellerindendir.

 

FREE-M KASK MODELİ
 

Free-M kask modeli, sağlamlık ve sağlığı sizler için bir araya getirmekle birlikte bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliğini yapısında bulunduruyor. Modellerinin içerisinde yer alan Free-M Çeneden Açılır Kask Vizörlü, ve full face tarzları gibi seçenekleri ile kullanım kolaylığı sunuyor. Dot onay belgeli Free-M kaskları, dıştan açılıp kapanabilen iç güneş vizörü, Çene ve üst havalandırma özelliği, kullanılan havanın dışarı çıkmasını sağlanan arka hava çıkış kanallarının varlığı, kaskı kullanan motosiklet kullanıcılarını memnun etmede öne çıkan önemli kriterler olarak görülüyor.

 

AİROH KASK MODELİ

 

Airoh kasklarının dünya çapında kalitesinin tartışılmaz oluşu, onu tercih etmenizde büyük pay sahibi olarak görülüyor. Ayrıca Airoh kask modeli, sağlamlık ve sağlığı sizler için bir araya getirmenin yanı sıra bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Termoplastik dış kabuk yapısı, çene koruyucu, hareketli ve korucu iç tabakası, katlanır güneş vizörü, rüzgar tüneli testindeki başarısı, tamamen sessiz bir özelliğe sahip oluşu, maksimum güvenlik, dahili bluetooth özelliklerini Arioh markasına ait birçok kaskta bulabileceğiniz maksimum bir konfor sunar.

 

SPADA KASK MODELİ
 

Avrupa’nın birçok ülkesinde özenle tercih edilen Spada kask modeli ile, sağlamlık ve güveni sizlerle bir araya getirmenin yanında bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Ecer-2205 onay belgesine sahip olan Spada kask modellerinin içerisinde bulunan çene açılır ve full face modelleri içinde 3 adet havalandırma kanalı, çizilmeye karşı dayanıklı siyah cam, çıkarılabilir yanak padlerinin yanısıra, çıkarılabilir ve temizlenebilir iç ped, çene altı perdesi, kolay çıkarılıp takılabilen kilit sistemi sayesinde size kask konusunda kolay bir ergonomik kolaylık sağlarken sağlık ve güvenliğinizi de ön planda tutmayı amaçlıyor.

 

BOX KASK MODELİ

 

Motosporları ile ilgilenen kişilerin tavsiye ettiği modeller arasında gösterilen Box kask modeli, sağlamlık ve zerafeti sizler için bir araya getirerek bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması ile tercih sebebini yoğunlaştırırken, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma seçeneği olarak da ön plana çıkıyor. Full face ve çene açılır kask seçenekleri ile kullanıcılarına geniş bir seçenek yelpazesi oluşturan Box kaskları, hafif ve sentetik yapıdaki dizaynı, konforlu ve rahat olan iç tasarımı ile kullanım kolaylığı sunuyor. İngiliz menşeili Box kaskları, Sharp testlerinden 4 yıldız alma başarısı gösteren ECE R 22-05 güvenlik onaylı kask olması ile güvenliğinize verdiği önemi ortaya koyuyor.

 

 

 

HJC KASK MODELİ
 

HJC kask modeli, en başta güvenlik olmak üzere, zarafet, karizma ve kalite konusunda üst düzey bir yapıya sahip olmasının yanı sıra bazı özel modellerinde çenede ve alın kısmında ayarlanabilir havalandırma özelliğine sahip olması, sürüş esnasında konfor ve ısıyı koruyan özel yapısı sayesinde birçok modeli ile dünyada ün yapmış bir kask olma özelliği taşıyor. Birçok HJC kask modeli içerisinde bulunan polikarbonat dış kabuk, çizilmeye karşı dayanıklı önden kilitli vizör, 3 kademeli iç güneş vizörü, daha iyi görüş açısı için geniş vizör yapısı, gelişmiş acs havalandırma sistemi, çene ve tepe havalandırma kanalları, koku ve bakteri oluşumunu engelleyen iç döşeme, çıkarılabilir ve yıkanabilir iç astar, mikro açama kapama çene kemeri ve ECE 22-05 güvenlik sertifikasına sahip olması ile dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip olduğunu ortaya koyuyor.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.