Sıralama seçin
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Kışlık Motosiklet Montu ve Kışlık Motor Montu Modelleri

Motosiklet kullanırken gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak gerekiyor. Güvenli sürüş deneyimleri için özellikle mont sürücülerin mutlaka kullanması gereken bir ekipmandır. Mont seçerken mevsimsel koşullar ve hava durumunu dikkate almanız gerekiyor. Motor montları daha çok kışlık modeller olarak karşımıza çıkıyor. Kışlık motosiklet montu daha çok kış aylarına özel olarak tasarlanıyor.

Kış ayları motor tutkunlarının yola çıkmasına engel değil. Ancak hava koşullarından etkilenmemek ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak için montunuzu kışlık modeller arasından seçmeniz gerekiyor. Özel dikişleri ve özel malzemeleri sayesinde kışlık montlar koruma özelliğinin yanında sürücülerin kış şartlarından etkilenmesine de engel oluyor. Sitemizde çok sayıda kışlık mont arasından bir seçim yapabilirsiniz.
Kışlık Motosiklet Montu Modelleri

Kışlık motosiklet montu modelleri daha çok deri montlar olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kalın yapıya sahip kışlık tekstil montlarını da bulabilirsiniz.  Bütçenize ve tarzınıza uygun birçok motor montunu kışlık tasarımlarıyla satın alabilirsiniz. Kışlık montlar hava almayacak şekilde tasarlanır. Rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeden motorunuzu sürmeye devam edebilirsiniz.

Kışlık motosiklet montu satın alırken mutlaka kalın şekilde tasarlanmış bir ürün tercih edin. Ayrıca dikişler de şartlara uygun olarak tasarlanmalıdır. Kışlık aylarında motor sürmek istiyorsanız tercih edeceğiniz mont kalın olmalıdır. Ayrıca kalın olmasının yanında seçeceğiniz kışlık motor montu mutlaka üzerinize tam oturmalı ve sizi korumaya almalıdır.

Kışlık Motosiklet Montu Fiyatları

Kışlık motosiklet montu fiyatları; montların modeline, kullanılan malzemelere, koruyucu özelliklerine, markasına ve daha birçok özelliğine göre belirlenir. Kışlık mont satın alırken dirsek ve omuz kısımlarında korumalarının yeterli olmasına dikkat edin. Ayrıca montu giydiğinizde bu bölgeler tam üzerine gelecek şekilde üzerinize oturmalıdır.

Kış aylarında geçirdiğiniz bir kazada yer ıslaksa daha fazla sürüklenme gibi sorunlar olabilir. Bu yüzden darbe alacak bölümlerin dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında cep, fermuar ve rüzgar korumaları da işlevsel özellikleri olacaktır. Gece sürüşü için uygun reflektör tasarımı olan kış motosiklet montu seçmelisiniz. Her bütçeye uygun, en ekonomik kışlık motosiklet montu modellerini sitemizde bulabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.