Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Kışlık Motosiklet Pantolonu

Kış aylarında motor sürücüleri için zorlu zamanlar söz konusudur. Soğuk havalarla birlikte olumsuz iklim koşulları da motor sürüş konforunu etkiler. Ancak bu havalarda özel olarak geliştirilen koruyucu ekipmanlar kazalara karşı koruma özelliklerinin yanında olumsuz hava koşullarına karşı da koruyucudur. Kışlık motosiklet pantolonu dayanıklı yapısının yanında yağmur, kar gibi hava olaylarına karşı da koruyucudur.

Motor sürerken soğuk havadan etkilenmemek için kışlık motor pantolonu modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler soğuk havalara karşı kalın kumaşlardan üretilmektedir. Soğuk havalarda motosiklet sürerken özel tasarlanan pantolonlar sayesinde üşümeden ve rüzgardan etkilenmeden adresinize gidebilirsiniz. Motorunuzun kontrolünü soğuğa bağlı uyuşma oluşması sebebiyle kaybetmek istemiyorsanız özel olarak tasarlanan pantolon modellerini tercih etmelisiniz.

Kışlık Motosiklet Pantolonu Modelleri

Motosiklet sürücüleri kış aylarında direkt olarak soğuk havayla temas eder. Bu yüzden kışlık motosiklet pantolonu modelleri soğuk geçirmez özellikte üretilmektedir. Yani pantolonlar sizi düşme, darbe ve sürtmelerden korurken aynı zamanda kar, yağmur ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına karşı da korumaktadır.

Motosiklet pantolonu modelleri içinde genel olarak Kevlar, deri ve Cordura gibi kumaş türleri kullanılır. Aynı zamanda soğuk havalara karşı dayanıklılık sağlaması için termal astarlı motosiklet pantolonu da tasarlanmaktadır. Kışlık modellerin tamamı sertifikalı ve onaylı koruma detaylarına da sahiptir. Bu ürünler yaz aylarında kullanıma uygun değildir. Sıcak havalarda terlemeye yol açacağı için motor sürüş konforunuzu düşürürler.

Kışlık Motosiklet Pantolonu Fiyatları

Kışlık motosiklet pantolonu fiyatları; ürünün tasarım özellikleri, kumaşı, koruma detayları, markası, modeli ve mevsimlik tasarımı gibi özelliklere göre değişmektedir. Sizler için kış aylarında üstün koruma sağlayan özel tasarım motosiklet pantolonlarını uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. En çok tercih edilen birçok markaya ait kışlık motor pantolonu modellerini en uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Kışlık motosiklet montu modellerinin vadettiği koruma özelliklerini tam olarak kullanabilmek istiyorsanız üzerinize tam oturması önemlidir. Gündelik pantolon bedeninizle kışlık motor pantolonuna ait bedeniniz de aynı olacaktır. Ürünlerimiz arasında kadın kışlık motosiklet pantolonu ve erkek motosiklet pantolonu modellerini bulabilirsiniz.

 

Motosiklet Pantolonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Pantolonunu Almalıyım?

Motosiklet pantolonları motosiklet kullanıcıları için özel kumaş ve tasarımlar baz alınarak üretilen motosiklet ekipmanlarıdır. Bu pantolonların, diz ve paça bölümünde daha dayanıklı bir kumaş ve özel korumalar mevcuttur. Motosiklet pantolonları kadın ve erkek için iki farklı kategoride üretiliyor. Bunun yanı sıra yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları şeklinde iki farklı grup bulunuyor. Size ve kullanacağınız mevsime uygun pantolonu tercih etmelisiniz.

Motosiklet Pantolonlarının Bedenleri Nasıldır, Pantolon Bedenimizi Nasıl Belirleyebiliriz?

Motosiklet pantolonlarının bedenleri normal pantolon bedeninizle aynıdır. Ancak motor pantolonlarının da marka ve modellere göre kalıpları değişebilir bu yüzden mutlaka vücudunuza oturan ve fazla sıkmayan uzun sürüşlerde rahatsız etmeyecek şekilde tercih etmelisiniz.

Motor Pantolonu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Motosiklet pantolonunun bedeninize, vücudunuza uygunluk, korumalarının ve kumaşının kalitesi öncelikli dikkat edilmesi gereken konulardır. Alacağınız motor pantolonunun kumaşının ve korumalarının güvenlik sertifikalı ve bilinen bir markaya ait olması önemlidir.

Motosiklet Pantolonunun Ömrü Ne Kadardır?

Motosiklet pantolonu iyi seçilmesi gereken ekipmanlardandır. İyi seçilen bir motosiklet pantolonu, uzun yıllar bir kazaya maruz kalmadığı sürece sürücüyü korur. Ancak motosiklet pantolonu artık incelmişse, koruma yerleri aşınmışsa ömrünü tamamlamış, değişime ihtiyaç duyuyor anlamına gelir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.