Konforlu ve Güvenli Nexx Motosiklet Kaskları
Motosiklet tutkunlarının güvenliğini sağlayan kasklar, piyasada yüzlerce çeşit olarak sıralanıyor. Her kask farklı marka ile mağazalardaki yerini alıyor. Motosiklet aksesuarları arasında en önemli parça elbette kasklar oluyor. Kasklar can güvenliğini sağladığından ekstra önem taşıyor. Üstelik kask takmak yasal zorunluluk olduğundan her sürücünün bir adet kask bulundurma ve takma zorunluluğu bulunuyor. Motosiklet her ne kadar hızlı, pratik ve adrenalini yükselten bir ulaşım aracı olsa da tehlikeli ve hayati riski oldukça yüksektir. Bu nedenle motor kaskı, mont, eldiven gibi önemli motor aksesuarları mutlaka kullanılmalıdır. Özellikle kask olmazsa olmaz aksesuarlardan olmalıdır.

Nexx motor kaskları açık ve kapalı kask modelleriyle motor sürücülerine güvenlik hizmeti veriyor. Kapalı kasklar sürücünün yüzünü tamamen kapatıp başını çepeçevre koruyorken açık kasklar yüzün belli bir bölümünü koruyor. Nexx motosiklet kaskı, dış kabuk yapısı ile darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Olası bir kaza anında sürücünün başına gelebilecek darbelerde Nexx kasklarının güçlü kabuğu darbeyi absorbe etmeyi başarıyor. Kaskın vizörü ise aynı şekilde darbe ve çizilmelere karşı güçlü bir dayanıklılığa sahiptir. UV ışınlarına karşı etkili bir filtre sistemine sahip olan vizör, güneşin dik açıda olduğu anlarda bile sürücüyü korumayı, görüş açısını netleştirmeyi başarıyor. Sıcak günlerde güneşten koruyan Nexx kaskları, soğuk günlerde ise buhar camı sayesinde vizörün buğulanmasını önlüyor.

Nexx kask modelleri DOT, ECE 22-05 ve NBR gibi önemli güvenlik sertifikalarını almayı başarmıştır. Markaya ait kasklar ilk incelemeden itibaren sürücüyü cezp etmeyi başarabiliyor. Kaskın görsel tasarımı, güçlü kabuk yapısı, hava alabilen iç yapısı, interkom ve bluetooth uyumlu sistemi, mükemmel kayış tokası, sıkma ayarı gibi özellikler kaskın satın alınmasında etkendir. Motosiklet aksesuarları alışverişinde genellikle malzeme, sertifika ve kullanıcı yorumları dikkate alınıyor. Nexx motor kaskı kullanan her sürücü markanın malzeme seçiminde dayanıklılığa önem verdiğini, gerekli güvenlik sertifikalarını almayı başardıkların, konfor ve güveni bir arada sunabildiklerini, uzun ömürlü ve kullanışlı bir kask olduğunu sıklıkla dile getiriyor. Bu yorumlar tüm Nexx kask motosiklet aksesuarları için geçerlilik gösteriyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.