Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Kot Motosiklet Pantolonları

Motosiklet sürücüleri tarafından tercih edilen pantolon türleri arasında kot motosiklet pantolonu da vardır.  Günlük giyim tercihlerinden vazgeçmeyenler için motosiklet sürerken kullanabilecekleri özel kot pantolonlar da tasarlanmaktadır. Motosiklet sürücüleri için tasarlanan kot pantolonlar görünüş olarak günlük pantolonlarla aynı olsa da kaza anında sürücüyü koruması için koruyucu detaylara sahip olacak şekilde tasarlanır.

Motosiklet sürüşü için tasarlanmış koruyucu kot pantolon ürünleri bir kaza anında sürücülerin düşmesi durumuna sürtünme ve yırtılmaya karşı yüksek dayanıklılık gösterecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin diz ve bacak bölgesinde düşme anında sürücülerin bir zarar görmemesi adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Günlük şık ve zarif stillerinizi motor sürerken de korumak istiyorsanız kot pantolonlar arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Korumalı Kot Pantolon Modelleri

Korumalı kot pantolon modelleri;  motosiklet sürüş deneyimleriniz sırasında gerekli koruma ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünler kalın kot kumaşlardan üretilmekle birlikte hem kış hem de yaz aylarında kullanabileceğiniz motosiklet pantolonu modelleridir. 

Kot pantolon modelleri özel kevlar gibi kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Motor sürücülerinin tarzını ortaya koyacağı şekilde tasarlanmasının yanında bir kaza anında yaşanabilecek olumsuzlukları önleyecek özelliklere de sahiptir.

Motosiklet kot pantolon modelleri günlük kotlara göre daha ağır ve sert yapıdadır. Buna rağmen esnek tasarımı sayesinde motosiklet sürücüleri motor kullanırken içinde rahatça hareket edebilir. Yaz ayları için tasarlanan modelleri hava alacak şekilde tasarlanmaktadır.

Kot Motosiklet Pantolonu Fiyatları

Kot motosiklet pantolonu fiyatları, motosiklet sürücüleri için üretim yapan marka ve modellere göre değişmektedir. Ayrıca kot pantolonda kullanılan özel koruma detayları da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Kot pantolonda tercih edilen kumaş türüne göre de her bütçeye uygun kot pantolon modelleri vardır. Sitemizde her bütçeye uygun en kaliteli kot pantolonlar vardır. En uygun fiyatlı motosiklet pantolonlarını hemen satın alabilirsiniz.

Motosiklet sürerken giyebileceğiniz şekilde tasarlanan kot motor pantolonu modelleri günlük bedenlerinize uygun olacak şekilde seçilebilir. Sitemizde hem kadın kot pantolon hem de erkek kot pantolon modellerini bulabilirsiniz. Sizler için mevsimsel özellikleri dikkate alacak şekilde geniş bir ürün çeşitliliğini sunmaya çalışıyoruz.

Motosiklet Pantolonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Pantolonunu Almalıyım?

Motosiklet pantolonları motosiklet kullanıcıları için özel kumaş ve tasarımlar baz alınarak üretilen motosiklet ekipmanlarıdır. Bu pantolonların, diz ve paça bölümünde daha dayanıklı bir kumaş ve özel korumalar mevcuttur. Motosiklet pantolonları kadın ve erkek için iki farklı kategoride üretiliyor. Bunun yanı sıra yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları şeklinde iki farklı grup bulunuyor. Size ve kullanacağınız mevsime uygun pantolonu tercih etmelisiniz.

Motosiklet Pantolonlarının Bedenleri Nasıldır, Pantolon Bedenimizi Nasıl Belirleyebiliriz?

Motosiklet pantolonlarının bedenleri normal pantolon bedeninizle aynıdır. Ancak motor pantolonlarının da marka ve modellere göre kalıpları değişebilir bu yüzden mutlaka vücudunuza oturan ve fazla sıkmayan uzun sürüşlerde rahatsız etmeyecek şekilde tercih etmelisiniz.

Motor Pantolonu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Motosiklet pantolonunun bedeninize, vücudunuza uygunluk, korumalarının ve kumaşının kalitesi öncelikli dikkat edilmesi gereken konulardır. Alacağınız motor pantolonunun kumaşının ve korumalarının güvenlik sertifikalı ve bilinen bir markaya ait olması önemlidir.

Motosiklet Pantolonunun Ömrü Ne Kadardır?

Motosiklet pantolonu iyi seçilmesi gereken ekipmanlardandır. İyi seçilen bir motosiklet pantolonu, uzun yıllar bir kazaya maruz kalmadığı sürece sürücüyü korur. Ancak motosiklet pantolonu artık incelmişse, koruma yerleri aşınmışsa ömrünü tamamlamış, değişime ihtiyaç duyuyor anlamına gelir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.