LS2 Kask Hakkında

LS2 Kask Hakkında

Hayallerinizi Korur

İspanya menşeili LS2 yaklaşık 20 yıl önce 350 euro sermaye ve tek bir çalışan ile Art-hur Liao tarafından kuruldu. Şirketin ilk çalışanı olan Peng Zheng yirmi yıl sonra hala ilk günkü heyecanı ile çalışıyor. Gelişen motosiklet teknolojileri ile birlikte motosikletlerin hızı her geçen gün artıyor. 80’li yıllarda motosiklete olan ilginin artması ve motosikletlerin her geçen gün hızlanması ile kask taleplerinin artmasına neden oldu. Artan talebin getirileri ile birlikte çalışan sayısını 100’e çıkaran LS2, küresel pazarda öne çıkan kask marka-ları arasında yer alıyor. Kalite standartları ve ham made konusunda taviz vermeyen firmanın tüm ürünleri yüksek koruma sağlıyor. ISO 9000 kalite standart belgesine sahip olan firma geliştirdiği kask teknolojileri ile iyi kask markası ünvanının hakkını veri-yor.

 

LS2 kask modelleri açık, kapalı, çene açılır, cross, bayan ve çocuk olmak üze-re farklı tiplerde bulunuyor. Motosiklet kasklarında olması gereken ECE sertifikasına fir-manın bütün modelleri sahip. LS2’nin tüm modellerinin 10’a yakını Sharp testlerinden 4 yıldız alarak firmanın oldukça iyi kask markası olduğunu kanıtlıyor.

 

LS2 Kaskların Özellikleri Nelerdir?

LS2 kask modelleri hem teknoloji hem de konfor açısında yüksek verim sunu-yor. Geniş açılı vizör maksimum netlik sağlıyor ve görüşün bozulmasını engelliyor. A sınıfı polikarbonat ve polimer ile yapılan vizörler darbeye karşı dayanıklı olma, UV filtre, anti sis gibi özellikler ile görüş konusunda üst düzey performans sunuyor. Güneşli havalarda güneş ışınlarını kırarak göz yorgunluğu oluşumunu engelleyen vizörler beyaz ya da si-yah cam seçeneğine sahiptir. LS2 kask aksesuarları arasında ihtiyacınıza uygun vizörü temin edebilirsiniz.

 

Konforlu bir kullanım deneyimi sağlayan hava akışı iyi düzenlenmiş, çene perdesi ile desteklenmiş, yıkanabilir iç astarlı kask modelleri tavsiye edilenler arasında girmeyi başarıyor. Güçlendirilmiş çene kayışı ile kaskın başınızdan çıkmasına karşı önlem sağlayan LS2 ayrıca tasarımları ile de tam uyum yakalamaya çalışıyor. İnsan kafa şekline en uygun tasarıma sahip olan kabuk kıs-mı, EPS ve astarın ayarlanması önem taşır. Bu ayarlamalar sayesinde LS2 kask modelleri kafaya uyumda mükemmel uyum sunuyor. Doğru kask seçimi yaparken değer-lendirmeniz gereken tüm faktörler LS2 kask modellerinde kullanılan teknolojiler ile motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. En güvenilir kask sizin için doğru seçilmiş olan kask olur. Kafaya tam oturan, görüşü ve çeneliği sizin yüz yapınıza uygun modellerden birini tercih ederek maksimum performans elde edebilirsiniz.

 

Kask Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

 

Kask satın alırken dikkat edeceğiniz ilk husus seçtiğiniz kaskın ağırlığı uzun süreli kullanımda sizi yormayacak miktarda olmalı. 1 - 2 kilogram aralığında değişen ağırlıklara sahip olan kasklardan boynunuzu yormayacağından emin olduğunuz modeli seçmelisi-niz. Kaskınızın ne çok bol ne de çok dar olmadığından emin olmalısınız. Alnınızdan ala-cağınız kafa ölçüsü ile en doğru kaskı rahatlıkla bulabilirsiniz. Kask satın alırken tercihi-nizi beden üzerinden değil santimetre cinsinden kafa ölçüsü ile yapmanız en doğru so-nucu elde etmenizi sağlar. XXS ile XXL aralığında farklı bedenleri bulunan kaskların her bedeninin karşılığı olan bir ölçü aralığı bulunuyor. XXS bedeni tercih etmeniz için kafa çevresi ölçünüz 51 - 52 cm aralığında olmalı, XXL kask tercih etmeniz için ölçünüz 63 - 64 cm aralığında olmalı. Yetişkin ve çocuklar için farklı bedenleri bulunan kask modellerinde çocuklar için L beden kasklar 51-52 cm aralığında bulunsalar da yetişkin modeller arasın-dan XXS bedenli kaskları tercih etmemelisiniz. İnsan bedeni gözetilerek tasarlanan kask modellerinde yetişkin ve çocuk bedeni için farklılıklar bulunur. Yetişkin ve çocuk için ayrı modeller üreten LS2 gibi kask markaları ile doğru tercihi yapabilirsiniz.

 

LS2 FF370 ve diğer tüm LS2 kask modellerini motosikletakseuarları.com’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Sektörün yükselen yıldızı olan ve güvenilirliği ile ön plana çıkan sitemizde bulacağınız tüm ürünler için iyi fiyat, hızlı teslimat, yüksek müş-teri memnuniyeti ve en çok çeşit garantisi veriyoruz. Kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade garantisi gibi alışveriş kolaylıkları ile ihtiyacınız olan motosiklet kaskını hemen satın alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.