LS2 Motosiklet Kaskı Özellikleri
1991 yılında Arthur Liao tarafından kurulan LS2 firması, başlangıçta fason üretim yaparken 1998 yılında kendi markası için üretim yapmaya karar veriyor. Kalite, konfor, güvenlik, dayanıklılık gibi unsurları esas alan firma, sektörde kalıcı olacağının sinyallerini veren ilk başarılı kask üretimini gerçekleştirmiş; günden güne büyüyerek dünya kask markalarının arasına katılmayı başarmıştır. LS2 motor kaskı modelleri üretimde görselliği değil dayanıklılığı ve koruma gücünü esas aldığı için dikkatlerin bu yöne kaymasını sağlamıştır. LS2 motosiklet kasklarının diğer özellikleri şöyledir;
 
  • Kapalı (fullface) motosiklet kaskı modelinde yüzün tamamı kapanır, maksimum koruma sağlar. Cilt rüzgâr ve güneş gibi dış etkenlere maruz kalmaz.
  • Cross kask modelleri en çok tercih edilen modelidir. Özel sperlik detayıyla sürücüleri korumayı hedefler.
  • Kasklar, ergonomik özelliktedir. Sürücünün hareket özgürlüğünü kısıtlamaz.
  • UV ışınlarına karşı özel vizör kullanılmıştır. Sürücüler ekstra bir güneş gözlüğü kullanma ihtiyacı hissetmez.
  • Çeneden açılır kasklar, kazalarda en çok darbe alan yerin çene olduğu istatistiği göz önünde bulundurularak dayanıklı, fonksiyonel, kaliteli materyal kullanımıyla tasarlanmıştır.
  • LS2 kask modellerinin en sevilen özelliği hava alabilen yapısıdır. Sürücü nefes alıp verdikçe vizör buharlanmaz, risk oluşmaz. Havalandırma sistemi disiplinli şekilde görevini yapar.
  • Yıkanabilir / çıkarılabilir yanak pedleri, fiberglas malzeme, hafif malzeme, darbe direnci, kaliteli vizör tercihi gibi özelliklere sahiptir.
  •  

LS2 Kask Fiyatları ve Performans


LS2 motosiklet kaskı kullanan kişiler fiyat – performans kıyaslaması yaptığında genel düşünce ödenilen tutarın değdiği yönündedir. Zira ilk üretimlerinde dahi birikmiş tüm tecrübelerini dayanıklı, güvenli ekseninde şekillendiren ve bu yönde kask üreten firma; yıllardır oluşturduğu imajını yıkmamak adına her seferinde daha konforlu ve kaliteli kasklar üretiyor. LS2 kask fiyatları için spesifik bir rakam verilemez çünkü markanın birçok modeli, kask üretimi bulunuyor. Ancak sağladığı maksimum verim, üst seviye koruma, sürüş rahatlığı ve hafif taşıma düşünüldüğünde elbette kaskın fiyatı ikinci planda kalıyor. LS2 kask modelleri incelenirken kapalı kask modellerinden seçim yapılması daima önerilen bir güvenlik detayıdır. Bilindiği üzere açık kasklar kafayı korur ancak komple bir koruma sağlamaz, darbeye karşı yerinden çıkıp giderek sürücüyü savunmasız hale getirebilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.