Sıralama seçin
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Motosiklet Pantolonu ve Motor Pantolonu Modelleri

Motosiklet pantolonu; motor sürerken kullanıcıların tercih etmesi gereken, güvenlik ve dış etkilere karşı vücudu koruyacak yapıda tasarlanan ekipmanlardır.  Motor sürerken bir kaza anında vücut bütünlüğü motosiklet pantolonu sayesinde korunur.  Kaza sürecinde motorun altında kalabilir, motorla başka bir şeyin arasına sıkışabilir, sürüklenebilir ya da darbe alabilirsiniz. Motor pantolonu giyerseniz kullanmayan sürücülere göre daha avantajlı olursunuz.

Bir kaza anında motosiklet pantolonu giyerseniz bacaklarda kırılma, zedelenme, kopma, yaralanma ya da incinme gibi durumlardan kurtulabilirsiniz. Motor ekipmanları arasında pantolonlar en önemli ürünlerdir.  Motosiklet pantolonları kaza anı dışında sürücüleri güneş, yağmur, fırtına, rüzgar gibi dış etkilere karşı da korur.  Tam takım yola çıkan sürücüler kaza anında hiç yara almadan dahi kurtulabilir.

Motosiklet Pantolonu Modelleri

Motosiklet pantolonu mevsimsel olarak yazlık ve kışlık modellerde üretilir. Temel amaç sürücüye  hava koşullarına karşı rahat bir kullanım sağlamak ve yüksek güvenlik vadetmektir. Yazlık motosiklet pantolonlarını her renk ve modelde bulabilirsiniz.  Yaz aylarında açık renk tercih ederseniz güneş ışınlarını çekmez. Yazlık motosiklet pantolonu modelleri hava alacak şekilde tasarlanmaktadır.

Kışlık motosiklet pantolonu soğuk havalara karşı termal içlik desteği olacak şekilde tasarlanır. Kış aylarında koyu renkler daha çok tercih edilir. Ayrıca kış aylarında hava karardığı zaman yansıtıcı şeritler de vardır. Motosiklet pantolonları bel, kalça ve diz bölümleri için ekstra koruma sağlayacak şekilde tercih edilir. Bu ürünler kolay çıkartılıp giyilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Motosiklet Pantolonu Fiyatları

Motosiklet pantolonu fiyatları; ürünün tasarımına, kumaşına, koruma özelliklerine, markasına, modeline ve işlevine göre değişir. Sitemizde en uygun fiyatlarla satışa sunulan kışlık ve yazlık motor pantolonlarını ve kot pantolonları bulabilirsiniz.  En bilinen ve en çok tercih edilen markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara almak için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Motosiklet pantolonu seçerken mutlaka üzerinize tam oturmasına dikkat edin. Tam oturmayan modellerde koruma özelliklerini kullanamazsınız.  Motor pantolonlarını hem motor sürerken hem de günlük hayatta giyebilirsiniz. Her bütçeye uygun motor pantolonlarını detaylı olarak inceleyin ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek size özel fırsatlarla satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.