Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Motosiklet Pantolonu

Motosiklet pantolonu, motor sürücüleri için en etkili koruyucu ekipmanlar arasındadır. Motosiklet kaskı, motosiklet montu ve motosiklet eldiveninden sonra mutlaka kullanılması gereken ekipmanların başında geliyor.

Motosiklet sürüş deneyimlerinizde olumsuz hava şartlarından etkilenmemeniz ve kaza geçirme durumunda bacak ve diz bölgenizin zarar görmemesi adına üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerde sürtünme sırasında oluşan sıcaklıklara ve yırtılmaya karşı dayanıklılığı yüksek olan kevlar iç astar gibi malzemeler kullanılır.

Web sitemizde yer alan motor pantolonu çeşitleri CE onaylı, sertifikalı ürünlerdir. Tasarım aşamasında motor sürücülerinin güvenliğini sağlamak adına tasarlanmışlardır. Soğuk havalara ve yağmura karşı termal astarlı olarak tasarlanan bu ürünler aynı zamanda yaz aylarında havalandırma ceplerine sahip olacak şekilde de tasarlanmaktadır.

Motosiklet Pantolonu Teknik Özellikleri

Motosiklet pantolonu modelleri genel olarak darbelere karşı dayanıklı olarak tasarlanır. Üstelik her türlü hava koşuluna karşı su geçirmez özellikte tasarlanmaktadır. Motor kullanırken rahat kullanım sağlayabilmeniz için esnek kumaş yapısına sahiptir. Her motor sürücüsü içinde rahat hareket edebilir ve yorulmadan motor kullanabilir.

Motor sürerken kullanacağınız pantolonlar sürtünme ve darbelere karşı da dayanıklı şekilde tasarlanmaktadır. Pantolonlar kadın ve erkekler için farklı kesimlere sahiptir. Kadın motor kullanıcıları için özel kesimli üretimler yapılmaktadır. Bu ürünler de erkek motosiklet pantolonu ile aynı koruyucu özellikleri taşımaktadır.

Yaz ayları için hava alan motosiklet pantolonu modelleri hava alacak yapıda tasarlanır. Bu sayede sıcak havalarda sürüş performansını olumsuz etkilemez ve rahat motor kullanmanızı sağlar.

Motor Pantolonu Fiyatları

Motor pantolonu fiyatları; ürünün markasına, kullanım özelliklerine, koruyuculuk detaylarına, tasarımına göre değişmektedir. Sizin için en uygun fiyatlı motosiklet pantolonlarını satışa sunuyoruz.

Motosiklet pantolonu seçerken bedeninize uygun seçim yapmalısınız. Motor sürücülerinin günlük hayattaki pantolon bedenleri ile motosiklet sürerken kullandıkları bedenler aynıdır. Ayrıca bu ürünlerin koruyucu tasarımı da önemlidir. Satın aldığınız pantolon bacak bölgenizde belirli yerleri koruyacak şekilde tasarlanmalıdır.

 Diz ve paça bölümlerinde özel koruma detayları olan birçok markaya ait hem kadın hem de erkek motosiklet pantolonu modelleri sitemizde sizleri bekliyor. Aradığınız montu hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Motosiklet Pantolonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Pantolonunu Almalıyım?

Motosiklet pantolonları motosiklet kullanıcıları için özel kumaş ve tasarımlar baz alınarak üretilen motosiklet ekipmanlarıdır. Bu pantolonların, diz ve paça bölümünde daha dayanıklı bir kumaş ve özel korumalar mevcuttur. Motosiklet pantolonları kadın ve erkek için iki farklı kategoride üretiliyor. Bunun yanı sıra yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları şeklinde iki farklı grup bulunuyor. Size ve kullanacağınız mevsime uygun pantolonu tercih etmelisiniz.

Motosiklet Pantolonlarının Bedenleri Nasıldır, Pantolon Bedenimizi Nasıl Belirleyebiliriz?

Motosiklet pantolonlarının bedenleri normal pantolon bedeninizle aynıdır. Ancak motor pantolonlarının da marka ve modellere göre kalıpları değişebilir bu yüzden mutlaka vücudunuza oturan ve fazla sıkmayan uzun sürüşlerde rahatsız etmeyecek şekilde tercih etmelisiniz.

Motor Pantolonu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Motosiklet pantolonunun bedeninize, vücudunuza uygunluk, korumalarının ve kumaşının kalitesi öncelikli dikkat edilmesi gereken konulardır. Alacağınız motor pantolonunun kumaşının ve korumalarının güvenlik sertifikalı ve bilinen bir markaya ait olması önemlidir.

Motosiklet Pantolonunun Ömrü Ne Kadardır?

Motosiklet pantolonu iyi seçilmesi gereken ekipmanlardandır. İyi seçilen bir motosiklet pantolonu, uzun yıllar bir kazaya maruz kalmadığı sürece sürücüyü korur. Ancak motosiklet pantolonu artık incelmişse, koruma yerleri aşınmışsa ömrünü tamamlamış, değişime ihtiyaç duyuyor anlamına gelir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.