Motorcu Olmanın Getirdiği 10 Tarifsiz Duygu
Sağlam karakterinizin etkisi size neler yaşattı kimbilir bugüne kadar saymakla bitmez ama olası 10 sebebi sizler için derledik.
 
1. Adrenalin gerekliliği
Heyecan burnunuzun dibinde. Yollar da, seyahatler de sürekli farklı heyecanlar ve bunlar paha biçilemez boyuta gelecektir. Yeniden yeniden yaşamak isteyeceksiniz.
 
2. Karizma olmazsa olmaz
Her zaman kendinizi dinç ve hazır bulursunuz. Yaş önemsiz, çevreye bakış açınız farklılaşır. İyiki motorcuyum kanka moduna girersiniz.
 
3. İlgi ilgiyi körükler
Çok ilgi manyağı olursunuz, yeri gelir bunalır, bazen uzaklara sürersiniz. Eee zaten yakışıklı ve güzelseniz peşinizi bırakmayacaklardır. Gezilerde kask takmaya ve korumalarınızı eksik etmeyin.
 
4. Bakış açısı değişir
Olaylara birebir yakın olduğunuzdan bakış açınız gelişecek, duruma göre bakış açısına göre 50 yerden bakmak sizin ruhunuz olmaya başlayacaktır.
 
5. Değişen hisler
Kapalı kutunun içinde değilsiniz siz yaşamla doğayla birebir etkileşim halindesiniz. Anlık hisleriniz değişecektir. Herşeye göre bir adım öndesiniz. Muhteşem bir keyif. Bir de interkom varsa gezdiğiniz arkadaşınızla giderken konuşmak süper olacaktır.
 
6. Hız tutkusu gelişir
Motorlar 4 teker kapalı kutudan daha seri ve daha ataklar. Etkiye tepki vererek yüksek hıza saniye içinde çıkabiliceksiniz. Buda bir tutku haline geliyor ve çekemeyenlere gülüp geçmeye başlayacaksınız. Gezilerde çanta ile yolculuk yapmak bir çok gerecinizi yanınızda taşırken rahat etmenizi sağlayacaktır.
 
7. Trafikte yolunu kesmeye çalışanlar
Trafik aşırı olduğunda araba süren şöförler geçmek istediğiniz yolu kesmeye sizin aralarda dolaştığınızı ve yolda kalmadığınızı gördükçe kıskançlık krizine gireceklerdir.
 
8. Eğlenceli yolculuk
Arkadaşlar arasında başka motorcu varsa günübirlik yerlere ve hatta daha uzaklara gitmek ve orada yol boyunca eğlencenin tadına varacaksınız.
 
9. Komşunuzun çocukları
Siz yokken motorunuzu kurcalayacak, üstüne binmek isteyeceklerdir. Sadece kısa bir tur dolaştırmak onları deli edecektir. İlerinin motorcuları olmak buradan başlayacaktır. Kask ve korumalara dikkat lütfen.
 
10. Motor almayı düşünmeyen arkadaşlarınız
Size danışacak ve tavsiyeler isteyeceklerdir. En güzeli ve özeli kaskında tutunda, montuna, eldivenine ve pantolonuna kadar anlatmaktır. Sıkılmadan usanmadan motordan bahsetmek ise en güzeli olacak.
 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.