Motosiklet Bot Yağmurluğu
Motosiklet sürücüleri için özel tasarlanan motosiklet yağmurlukları, tek parça olduğu gibi alt ve üst şeklinde iki ayrı parça olabiliyor. Yağmurluklar çok hafif ve ince yapıya sahiptir. Sürücüye özel bir ağırlık oluşturmaz, sürüş konforunu etkilemez. Yağmurlukların en büyük avantajlarından biri büyük cep tasarımları, bu sayede sürücüler tüm eşyalarını ceplerine koyarak yağmurdan koruyabilir. Su geçirmeyen yapıdaki güçlü kumaşlardan üretilen yağmurluklar, kışlık motosiklet aksesuarları arasında yer alıyor. Sürücüler, uzun yola çıkarken veya şehir içi yolculuklarda yağmurluklar ile önlem alıyor. Motor yağmurlukları katlandığında çok küçük ölçülere ulaşıyor. Böylece yağmur yağmadığı zamanlarda motosikletin kendi veya ek bagajında yer kaplamadan durabiliyor. Uzun yıllar dayanacak bir motor aksesuarı için yağmurluk ideal bir üründür. Yağmurluğun fermuar bölümü dâhil hiçbir yeri su geçirmez ve çok uzun yıllar sürücünün yağmurluk ihtiyacını giderir. Tıpkı yağmurluk gibi bot yağmurlukları da bulunuyor.

Motosiklet botu yağmurlukları adeta bir kılıf gibi botun üzerine geçiyor, botu yağmura karşı koruyor. Eğer motor sürücüsünün dayanıklı, darbelere karşı korunaklı bir motosiklet botu varsa ve tek eksiği yağmura karşı duyarlı olması ise motosiklet bot yağmurluğu ile bu sorunu aşmak mümkündür. Bu yağmurluklar aslında suyun ayaklar ulaşmasını önlerken diğer yandan ayakkabının dış yüzeyini aşınmalara karşı koruyor. Elbette yağmurlukların ikincil görevi çamurlardır. Çamurlu yollarda sürülen motor, ayakkabıların çamurla kaplanmasını önlüyor. Çamurun bot yüzeyinde kuruması kalıcı kirliliğe yol açıyor. Bot yağmurluğunun bu minvalde pratik, ekonomik ve işlevsel bir motosiklet aksesuarı olduğu aşikârdır.

Motosiklet aksesuarı satın alırken yağmurlukları kış mevsiminde es geçmemek gerekiyor. Yağmurluklarda farklı marka ve modeller bulunuyor. Ekonomik olduğu kadar işlevselliğine de dikkat etmek uzun ömürlü bir ürün alınmasına yardımcı olur. Bot yağmurluğu, sürücü yağmurluğu, motorun yağmurdan korunabilmesi için su geçirmeyen brandalar, kışın motor kullanmayı kolaylaştırıyor. Sürücüler tam teçhizat olduğunda güvenli, sıcak, korunaklı yolculuklara çıkabiliyor. Motosiklet aksesuarları, mevsimlere özel alındığında kaza riskleri düşüyor, kazalar hafif yaralanma şeklinde sonuçlanıyor. Kaygan yollarda mont, kask, bot, eldiven ve tulum olmadan yola çıkmak riskleri beraberinde getiriyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.