Sıralama seçin
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Motosiklet Botu ve Motor Botu Modelleri

Motosiklet botu; motor sürerken bir düşme anında ortaya çıkabilecek ayak sakatlanmalarını en aza indirir. Sürücüler bir kaza anında zemine sürtebilir ya da motosiklet sürücülerin üzerine devrilebilir. Bu durum için özel olarak tasarlanan motor botları ayakları ve ayak bilekleri tam olarak kavrayarak yüksek koruma sağlar. Bir kaza anında burun, dış, iç, kaval kemiği, topuk zarar görmez. Farklı tasarım özelliklerine sahip motosiklet botları içinde kısa ve uzun modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun motosiklet montları kaval kemiğiniz için yüksek güvenlik vadeder. Motosiklet botları patlama, yanma, darbe ve yırtılma gibi durumlara karşı dayanıklı olacak malzemelerden üretilir. Ayrıca bu ürünlerin dikişleri de sağlam yapılır. Tabanları sert ve kaymaz olan botlarda esnek bölümler bir kaza yaşanması durumunda tüm darbeyi dağıtır. Böylece kaza anında kaval kemiği ve ayak bileği koruma altına alınmış olur.

Motosiklet Botu Modelleri

Motosiklet botları kauçuk ağırlıklı olacak şekilde üretilir. Böylece tabanlar yağa karşı dayanıklı tasarlanır. Ayrıca motosiklet botu modelleri sürücülerin pedallara rahat bir şekilde basabilmesine olanak tanır.  Yan kısımlar da bir kaza anında darbeyi emecek şekilde üretilir. Motosiklet botları yazlık ve kışlık olacak şekilde mevsim şartlarına uygun olarak üretilir.

Kışlık motosiklet botları dışarıdan gelen soğuk havayı ve suyu geçirmez. Böylece olumsuz hava koşulları sürücülerin ayaklarını etkilemez. Yaz aylarında motor botu giymenin zorluklarını ortadan kaldırma amacıyla yazlık motor botu tasarlanmıştır. Yazlık motosiklet botu ayaktaki nemi dışarıya atacak şekilde tasarlanır. Ayaklarınız hava alır ve terlemez ya da koku yapmaz.

Motosiklet Botu Fiyatları

Motosiklet botu fiyatları; üründe kullanılan malzemeye, teknik özelliklerine, tasarımına ve markasına göre değişir.  En kaliteli motosiklet botlarını en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız sitemizde yer alan seçenekleri hemen inceleyebilir ve bütçenize uygun bir ürün satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız motosiklet botu öncelikle ayağınıza tam oturmalı ve zarar görecek bölgeleri kavramalıdır.  Büyük bot satın alırsanız ayağınızdan çıkma sorunu yaşayabilirsiniz.  Ayağınızı kavrayan bir bot modeli sizin için daha uygun bir seçim olacaktır. Aradığınız tüm motor botlarını ürünlerimiz arasından bulabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla kaliteli markalara ait ürünleri satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.