Motosiklet Çantası

Motosiklet Çantası

Motosiklet Çantası Neden Gerekli?

Rüzgara karşı bir yolculuk, aracınızın yarısından fazlası bedeniniz, geriye kalan yarısı ise yüzlerce markanın binlerce modeli arasından itina ile seçtiğiniz yol arkadaşınız, kısaca motosikletiniz. Motosiklet bir özgürlük yolculuğudur. Özgürce devam ettiğiniz rotanızda yanınızda olmasını istediğiniz eşyaları güvenle taşımanız için motosiklet çantası devreye giriyor. Eşyalarınızı kaybetme, düşürme gibi tatsız olasılıklardan korumanız için motosiklet çantası görevini kusursuzca tamamlıyor. Farklı marka ve modellerin taşıma amacınıza en uygun motosiklet çantaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınıza monte edeceğiniz motosiklet çantaları arasından seçim yapmanız halinde uyumlu çanta kilidi ve motosiklet çanta anahtarı da temin edebilirsiniz.

Motosiklet çantası yerine farklı çantalar kullanmak isteyenler ne yazık ki mutsuz oluyor. Sebebini en yalın hali ile aktarmamız gerekirse motosiklet çantası daha üretim aşamasındayken kullanım koşulları ve iklim şartları ile uyumlu ham maddeler kullanılarak üretiliyor. Profesyonel şartlarda üretilmiş motosiklet çantası almanız durumunda güneş, yağmur, rüzgar gibi dış etmenlere karşı korunaklı ve dayanıklı bir ürün temin etmiş olursunuz.

Motosiklet Çantası Marka ve Modelleri

Motosiklet Arka Çantaları (Top Case): Motosikletin bagajı olmaz demeyin. Top case motosiklet çantası tercih eden kullanıcıların motorları bir nevi bagajlı. İklim şartları ve çarpmaya dayanıklı üretimi ile bu model pek çok sürücünün ilgi odağı olmayı başarıyor. Farklı markalara ait top caseleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Motosiklet Yan Çantaları (Side Case): Fermuarlı, cırt cırtlı ve kilitli versiyonları ile dış etkenlerden korunaklı ham madde kullanılarak üretilen yan çantalar, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak çok sayıda motosiklet kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Yan çantaların markalara göre fiyat aralıklarına ve ürün özelliklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Depo Üstü Çantalar: Diğer çantalardan ayrışan özelliği montaj gereği olmaması olarak nitelendirilebilir. Depo üstü motosiklet çantası genellikle mıknatıslı olarak üretilir ve deponun üzerine kendiliğinden sabitlenir. Dilediğiniz zaman çantayı çıkartıp yanınıza alabilmeniz de önemli kullanım kolaylığı olarak bilinir.

Omuz – Bel – Bacak – Kuyruk Çantaları ve Sosis Çantalar: Motora montajı gerekmeyen, kullanıcının hakimiyetindeki çantalardır. Genellikle tekstil ürünleri ile üretilir ancak sudan etkilenmemesi ve aşınmaya dayanıklı olmasına özen gösterilir.

Deri ve Sırt Çantaları: Sportif çizgilere sahip çantaların üretiminde çoğunlukla iç hacminin geniş olmasına özen gösterilir. Kask sığacak nitelikte üretilen bu çantalar yalnız seyahat edenlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor.

Motosiklet çantası tercihinizde dünyaca ünlü markaların farklı model ve tasarımlardaki ürünlerini inceleyebilirsiniz. Alpinestars, Armode, Cedex, Dainese, Givi, Hein Gericke, Hepco Becker, Icon, Ixon, IXS, Kappa, Maxem, Oxford, Shad, Spidi, SW Motech, Tex, Vexo gibi meşhur markaların motosiklet çantalarına ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Motosiklet Çantası Nereden Alınır?

Aradığınız tüm markalara ait birbirinden güzel tasarım ürünlere, motosikletaksesuarlari.com güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Farklı marka, model ve fiyat aralıklarındaki motosiklet çantası modellerini inceleyerek size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Aldığınız motosiklet çantasının montajına ilişkin tüm sorularınız için iletişim bölümünde yer alan numaramızdan destek alabilir, İstanbul Anadolu yakasındaki satış mağazamızı ziyaret ederek de destek alabilirsiniz. Web sitemizden alacağınız ürünlerde kredi kartınız ile 9 taksite kadar uzanan ödeme avantajından yararlanabileceğiniz gibi kargo ücreti olmadan Türkiye’nin her yerine ürününüzü talep edebilirsiniz. Motosiklet çantası ve tüm diğer aksesuar ihtiyaçlarınız için kampanyalı ürünler ve uygun fiyat skalamızdan yararlanabilirsiniz. Motosikletiniz için her şey kalite güvencesi ve garantisi ile bu adreste sizi bekliyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.