Motosiklet Çantası Eşya Kapasitesi
Motosiklet aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri motosiklet çantası oluyor. Motosiklet bagajı görevi gören bu çantalar genellikle topcase adıyla biliniyor. Eşya, yemek, evrak, kask – mont gibi eşyaların taşınmasında kolaylık sağlayan çantalar, portatif olduğu için kullanılacağı zamanlarda monte edilebiliyor. Kalıcı ve portatif kullanım sağlaması nedeniyle uzun ömürlü, dayanıklı bir çantadır. Motosiklet çanta modelleri geniş bir yelpazede sürücülerle buluşuyor. Motosiklet bagajı tıpkı otomobil bagajları gibi geniş iç hacmine sahip, dayanıklı materyal ile tasarlanmış, kilitli sistemlere sahiptir. Çantalar motosikletin arka kısmına takılabildiği gibi yan kısmına heybe şeklinde de takılabilecek modeller bulunuyor. İşlevsellik sunması kadın – erkek tüm sürücüler ve ticari yaşamda aktif kullanım sağlıyor.

Topcase modelleri farklı hacimleriyle dikkat çekiyor. Tek motosiklet kaskı ile birlikte çift kaskı aynı anda barındıran genişliğe sahiptir. Motosiklet montu, kaskı, tulum, yağmurluk, bot, dizlik, dosya gibi çeşitli eşyalar için sırt çantasına alternatif kazandırıyor. Motosiklet çantası, çok eşya almasının yanı sıra güvenliğiyle de tercih ediliyor. Uzun yolculuklarda, özellikle gezginler tarafından yapılan seyahatlerde sırt çantası sürücünün bedensel performansını olumsuz etkiliyor, duruş bozukluğuna neden oluyor. Oysaki çanta eşyaları hem mevsimsel etkilerden koruyor hem de sürücünün bedensel yükünü hafifleterek sürüş kalitesini yükseltiyor. Motosiklet çantası, kilit sistemleriyle de güvenliğe önem verildiğini göstermiştir. Anahtarlı sistemden ziyade uzaktan kumandalı, LED ışıklı sistemlere sahiptir. Renkli tasarımları, darbe sensörü, yaslanma pedi, suya dayanıklı özelliği, kullanışlı yönü ile motosiklet çanta modelleri farklı sürücülere, motorlara hitap ediyor.


Motosiklet çanta fiyatları marka ve modellere göre değişkenlik gösteriyor. Çanta alırken öncelikle depo üstü motosiklet çantası, heybe şeklinde yan motosiklet çantası, portatif motosiklet çantası gibi farklı modeller bulunuyor. Depo üstü çantalar mıknatıs ile depoya dört noktadan yapışıyor, istenildiği zaman çıkartılıyor. Tüm çantalarda takma – çıkarma pratik bir işlevsellikle donatılmıştır. Piyasada yer alan topcase ürünlerin fiyatı; çantaların hacmine, modeline ve markasına göre farklı seviyelerde fiyatlandırılıyor. Bütçenize uygun nitelikte güvenilir, dayanıklı, kullanışı bir motosiklet bagajı alabilir, yolculuklarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.