Motosiklet Ekipmanları Arasında İki Marka
Motosiklet ekipmanları arasında iki marka
İş motosiklet olunca markanın önemi daha da ön planda olmak durumunda. Lakin sağlıklı bir motor deneyimi yaşamak adına kendinizi sağlama almanız önemli bir husus. Şimdi motosiklet ekipmanları arasında en önemlisi kaskın en iyi kask markasını tanıyalım.

Bell kask hakkında inceleme:
1954 yılından beri piyasada olan firma, İtalya menşeine sahiptir. Bu işi uzun süredir yapması, motorcuların nelerden hoşlandıklarını anlamalarına vesile olmuş. Söz konusu kask sistemi, ECE-22.05 standartlarında üretim yapmaktadır. Malzemesi de compozit fiberden imal edilmektedir. Bu madde darbenin etkisine emen en iyi maddedir. Bell kask hakkında en çok merak edilen ise, fiyatıdır. Ancak sağladığı, ses yalıtımı, hava sirkülasyonu, ultraviole ışınlarından koruma sistemi düşünüldüğünde yüksek fiyatı hak etmektedir.
Bell kask, sadece koruma testlerinden başarılı bir şekilde geçen marka değil, aynı zamanda sharp testlerinden de başarılı olarak geçen markadır. Yani sağlamlık ve konfor bir aradadır.

Arai kask hakkında inceleme:
Üst model bir motosikletiniz varsa, kaskınızın da tam koruma sağlaması gerekir. Bu anlamda 50 yıllık bir tecrübeye sahip olan Arai firması, ünlü motor yarışçılarının da beğenisinden geçen bir markadır. Composit fiber malzemeden üretilmesi, bell kaskıyla aynı sağlamlığı temin etmesini sağlamıştır. Güvenli çift D bağlantılarına sahiptir. Steril bir tasarıma sahip olan arai kask, darbe anında kafanın kaskın içerisinde alacağı darbeyi eritici, en iyi sisteme sahiptir.

Motosiklet ekipmanları hususunda vereceğiniz paranın nereye gideceğini iyi tayin edin. Şayet, az verirken fazla zararlı, çok verirken de, çok karlı çıkabilirsiniz.
 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.