Motosiklet Ekipmanları Nasıl Seçilir?

Motosiklet Ekipmanları Nasıl Seçilir?

Motosiklet ekipmanları çok çeşitli şekil ve kesimlerden oluşur ve son derece teknik olanlardan son derece pahalı fiyatlı olanlara kadar değişir. Her markanın kendi uyumu vardır, bu nedenle bir marka içinde büyük olabilirsiniz, ancak başka bir ortamda bir Revit bedeni veya bir Dainese bedeni arasında çok fark olabilir. Öğrenmenin tek yolu, üzerinde çalışmaktır, ancak yukarıda belirtildiği gibi, çoğu motosiklet mağazası, gerçekten istediğiniz malzemelerin çoğunu taşımaz.

1. Adım: Boyutlarınızı bulun
Bir bez ölçme bandı alın ve bazı ölçümler yapmaya başlayın ve bunları telefonunuza veya kendinize bir e-postayla kendiniz kaydedin, bazı giyim malzemelerini deneme şansı bulursanız yanınızda bulunun. motosikletaksesuarlari.com'da büyük boy grafikleri var, çeşitli kıyafetler için, burası başlangıç ​​için iyi bir yerdir. Bedeninizi ve ekipman almaya başladığınızda sizin için neyin önemli olduğunu bilin. Benim için her zaman uzunluk ve biraz büyük oluyorum, böylece kılıflar yeterince uzundu, sizin için farklı olabilir. Ölçümlerinizi hazırladıktan sonra, daha iyi bilinen markalardan bazılarını taşıyan bir mağaza bulun ve bunları denemeye başlayın. Bir deri ceketi, tek katmanlı bir tekstil ceketi ve bir kışlık tekstil ceketi deneyin ve bulun ve her birinin boyutunu kaydedin. Yapabildiğiniz kadar çok marka için yapın ancak en azından Dainese, Alpinestars, Rev'it, ICON veya Klim gibi büyük markalardan birinde boyut deneyin. Kaskları deniyorsanız denemek için Arai, Shoei, Icon, Bell, Schuberth veya AGV'yi deneyin. Bir tuğla ve harç bulamazsan, bir arkadaşın denemesini isteyin ' veya motosiklet fuarına gidin. Bazı markaları diğerlerinden daha iyi uyduğunuzu ve bu, yapmak istediğiniz satın alımların yönlendirilmesine yardımcı olacağını göreceksiniz.


Kesinlikle hiçbir şey bulamıyorsanız, boyutlarınıza bakın ve en iyi tahmin edin ve sonra Revzilla'dan satın alın. Onlar ücretsiz dönüşler ve herhangi bir ekstra ücret sunuyoruz (onlara geri nakliye için ödemek zorunda kalacak) ve eğer yanlış anlarsanız size bir başka boyut gönderirler. Büyüklüğünüzü ana markalardan birinde bulabilseydiniz, onlara e-posta göndermekten çekinmeyin ve bir şirkette belirli bir boyuta uyduğunuzu söyleyin ve baktığınız farklı bir parçaya nasıl çevirileceğini merak ettiniz. İdeal değil, ancak istediğiniz ekipmanları kutusunda uygun boyutu elde etmek için en iyi bahis. Kask takmayı çok fazla ve gelecek yıllarda planlıyorsanız, bir güçlük olsa dahi sizin için doğru eşyaları bulmanın vakti geldiğini düşünüyorum. 3-5 yıl boyunca binicilik deneyiminizi geliştirecek bir takım vasıtalar için ayda bir yatırım yaptınız mı? Birkaç yüz dolarlık yatırımınızın değdiğinden emin olmak için küçük bir emek ne işe yarıyor?

Adım 2: Doğru ürünü bulma
Bir başka sorun, çeşitli ekipman parçaları arasındaki farkları ayırt etmek ne kadar zordu. İki madde aynı olabilir, ancak diğeri markanın kendi su geçirmez zarını kullanırken tipik olarak üstün Gore-Tex kullanıyor ve bu varyasyonu bulmak için ince baskıyı okumak gerekebilir. Aramamdaki iki veya üç farklı parçayı daralttığımda, farklı ürünlerdeki özellikleri veya özellik listelerini karşılaştırmayı deneyin, Revzilla gibi sitelerdeki incelemelere veya yorum bölümüne bakın ve bisikletle ilgili tüm forumlarda arama yapın. Çoğu kez "D-Dry vs Drystar" gibi bir arama, sizi aynı soruna giren ve başka yere gönderen bir başkasına götürecek ve bu şekilde bir cevap bulabilecektir.


Farklı materyalleri, biniş yerine göre hava koşullarını ve bu yeni ekipmanın şimdiye kadar sahip olduğunuz ekipmanlara nasıl uyduğunu düşünün. Yıl boyunca giymek için bir ceket almaya mı çalışıyorsun? Zaten bir yaz ya da kış ceketi var mı? Bu eldivenler yaz aylarında nasıl soluk alacaklar? Bu kış eldivenleri yeterince sıcak mı yoksa ısıtmalı elciğe mi ihtiyacım var? Bu kaskın havalandırma sistemi iyi mi? Sabah gidip gelişimim boyunca sis mi olacak?

Sonuç
Motosiklet ekipman alımı zor bir işlemdir. Sinir bozucu da olabilir ancak yolda olabildiğince güvenli ve rahat bir şekilde sürmenizi sağlayacak doğru uyum ve özellik bulmaya değer. Anahtarlar, ebatlarınızı olabildiğince çok şeyi denemek ve kaydetmek için çalışmak ya da bazı eğitimli tahminler yapmak ve muhtemelen pek doğru olmayan bazı şeyleri değiştirmek için istekli olmaktır.

Motosiklet aksesuarları mağaza adresimiz için tıklayın

Etiketler: Dainese , revit, shoei, agv, caberg, bell, abus, spidi, tucano urbano
 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.